Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

С какво да сменя Галант-а


Препоръчано мнение

Темата започва да се олива... както казва един наш колега съфорумец "да не прекаляваме!".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 517
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Така е. Взимаме си бележка. Мислех само да отговоря на Арх. Пътко като му кажа, че дори спирачки да бие това черното ще го влачи като бръмбар сламка, но няма да го кажа :)

Прави ли ви нещо впечатление... За упоменатият бюджет може да се купят два автомобила галант като на Ivan1984. Въпреки това предложенията са по-малко от страниците. Какво ли щеше да пишем ако "с какво да сменя галанта" беше буквално, т.е. или бартер ключ за ключ без доплащания, или продаване, взимане на едни 3-3500 и след това търсене на достоен заместник :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Взимаме си бележка. Мислех само да отговоря на Арх. Пътко като му кажа, че дори спирачки да бие това черното ще го влачи като бръмбар сламка, но няма да го кажа :)

Прави ли ви нещо впечатление... За упоменатият бюджет може да се купят два автомобила галант като на Ivan1984. Въпреки това предложенията са по-малко от страниците. Какво ли щеше да пишем ако "с какво да сменя галанта" беше буквално, т.е. или бартер ключ за ключ без доплащания, или продаване, взимане на едни 3-3500 и след това търсене на достоен заместник :rolleyes:

 

Аз пък ги харесвам всичките :icon_thumbup: Не разбирам защо трябва да е или-или?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като сме заприказвали за грозни комбита за малко пари има и такива

 

http://subaru.focusgear.com/files/2009/10/1a3dd89a47a98f874cfb3a0e9439ce18.jpg

 

 

 

 

PIC_0295.JPG

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

след сблъсъка ми с поредния бастун, мога да заявя, че темата се затваря, щото на мен ми писна да се занимавам с некоректни хора. Благодаря на всички за мненията!

 

 

P.S. Комбитата по принцип не са много красиви автомобили, обаче са много практични. Аз през цялото време си търсих комби, което да е красиво, като салон. Хонда Акорд е ясно, че изглежда, като автобус, но пък отвътре е добре :)

Само Галант-а е красив отвсякъде( това не е майтап)!

 

Хубав ден,

 

Иван Желязков

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

след сблъсъка ми с поредния бастун, мога да заявя, че темата се затваря, щото на мен ми писна да се занимавам с некоректни хора. Благодаря на всички за мненията!

Това по адрес на човека с дизеловото БМВ ли беше? Питам защото беше споменал,че собственика щял да идва от Бургас,което на пръв поглед изглежда даже прекалено коректно.

Не се отчайвай-търсенето на автомобил втора ръка е съпроводено от подобни емоции.

Редактирано от svetlin_dbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По адрес на същия. Уж всичко уговорихме през деня, цена, прегледи в сервиза и т.н.. Чуваме се вечерта и колегата почна да мънка за парите, щото някакъв от Стара Загора щял май да я гледа и утре(днес) щял да ми звънне дали можел да дойде. Ами много здраве, щото доколкото си спомням парите са у мен. Яд ме е само, че колата ми хареса, ама аз съм си казал, че от бастуни и дъвка няма да си купя, пък ако ще да е най-великата далавера на земята, щото ми е писнало да сме бастунска държава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, що спам се изписа в тази тема... С какво поста ми ви извади очите господа модератори, та го изтрихте?

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, що спам се изписа в тази тема... С какво поста ми ви извади очите господа модератори, та го изтрихте?

Спам, спам..., ама неадекватни коментари по адрес на физическите особености на даден потребител, вече идват в повече.

 

Хайде спрете се вече!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не се огледаш за едно такова, но 2.5..За мен това е следващата кола след Галанта!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11390148703303431

Редактирано от boko84
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не се огледаш за едно такова, но 2.5..За мен това е следващата кола след Галанта!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11390148703303431

Наще 2.5 са бая по - живи от тея субарута, с бая по - евтина поддръжка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......разликата м/у Галант и Аутбек е огромна, и единствения + в полза на Субаруто е 4х4 системата.....нито е по надежна,нито е по комфортна, нито е по красива ( макар че това е субективно ) по подръжка е далеч по назад в класацията и т.н.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......разликата м/у Галант и Аутбек е огромна, и единствения + в полза на Субаруто е 4х4 системата..

Ам вземайте си Галанти с 4Х4 системи бре ..:P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега е за 4х4 че има над 20 санта сняг. Тези системи са супер на хлъзгави пътища. Ама лятото само пречат. Особено ако много се кара на дълъг път, всяка система 4х4 би пречила, отколкото да помага. Донякъде халдексите са оправдани за целогодишно ползване, но това е друга тема.

 

Единствената причина да не съм изринал снегО и да изляза просто да покарам е, че няма 4х4 :icon_hmm: Ако имаше, да съм изкарал отдавна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Единствената причина да не съм изринал снегО и да изляза просто да покарам е, че няма 4х4 :icon_hmm: Ако имаше, да съм изкарал отдавна.

 

А, аз си карах :D

Със зимните гуми няма проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4x4 не е само за снега. По-скоро е за къра. Ако живея на село и до къщата ми няма хубав път (представям си примерно в някое малко провинциално френско или италианско селце :)), ще си взема точно подобна кола. Според мен Субарутата са универсални возила - не точно бърза кола, не точно и джип, не точно красива лимузина, но някаква смесица между трите. Харесва ми тяхната утопична идея за симетрична конструкция и механика. Не вярвам сляпо в идеята, че симетрията е красота, но определено симетрията води до простота, което е добре. Макар че боксерът има двойно повече консумативи от редовия :)

От семейството им най-много ми харесва Форестър. Ако комбинираха турбо-версиите със скорости с бързи/бавни - още по-добре.

Окачването не мисля, че е по-скъпо за ремонт от Галант, но от Колт със сигурност е. Двигателят им обаче, е по-скъп за поддръжка, но за щастие не се чупел лесно.

Да върти гуми, определено не може. Не е за Анди :)

 

А относно сделката за БМВто - наскоро и аз имах подобен опит за сделка за един телефон. И след като уговорихме цената съвсем дружелюбно, изведнъж получавам някакъв злонамерен отрицателен отговор. Все едно разговарям със шизофреник :). Дори не се разправях, просто зарязах случая на момента. Не си заслужава да хабя нерви към подобни хора. Не казвам, че случая с БМВто е такъв, дано не е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, аз си карах :D

Със зимните гуми няма проблем.

 

 

И аз му давах жега. Хем зимни гуми, 4х4, AYC-ове и чудеса и пак се въртя като шаранче. Та в понеделник вечер ще му сменям раздатката и скоростната кутия.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз отдавна не давам жега. Карам си нормално по обичайните маршрути в градчето.

Среден баир към тъщата. 15-20 сантима девствен сняг, на втора с малко газ, нито буксува, нито се товари. Красота! :D

До педя и кусур /неразчистен/ няма никакви проблеми.

Редактирано от Krasko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега върху снега караме ТИХИ автомобили :icon_clap:

Е със стари и то летни гуми няма как да върви. Имам към 12 куб. м. сняг да разчистя и ако утре не ме домързи, може да подготвя терена за излизане. А че няма да върви ми е ясно.

Те и 4х4 се въртят. Даже повече от предното. Задните гуми спомагат за занасянето на задницата и корекцията е като при задно. На предно супер недозавиване се получава и добре че ръчната е удобна да лизна задницата, иначе завиване в понеделник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз му давах жега. Хем зимни гуми, 4х4, AYC-ове и чудеса и пак се въртя като шаранче. Та в понеделник вечер ще му сменям раздатката и скоростната кутия.

:giggle: :giggle: :giggle: Че ти ся кат не сА повъртиш, на сухо ли бре :icon_tongue:

Дръпни му отпред големия бушон на абс-а и айк-а, да видиш щи трябват ли уроци за космонавт :icon_rock:

 

 

Бая СПАМ :spam:

 

Ванка, кво стана с колата бре? Отчая ли се тотално? Кат ти виках, ни са занимавай с глупости, кой ли чува, таралянкай вехтия и спестявай, брат :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че авторът на темата така и не можа да си намери заместник на Галанта, отказвайки се на този етап от търсене, логично е темата да бъде заключена.

 

Освен, ако модераторите не преценят и да я оставят да изпълнява ролята на кошче за спам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Колегата като си купи кола ,може да сменим името на темата и да я кръстим Тема за Спам и да продължим да си развиваме

Ако не бъде заключена, темата може да си остане, за да се спами в нея дори и без промяна в заглавието. А то е доста показателно като се имат предвид усилията, които авторът положи, за да си намери друга кола.

Пожелавам му успех в начинанието. Аз лично имам опипит само с това, че съм карал известно време Рено-Лагуна Комби и видях, че комбито е много практично семейно решение. Също така не съм имал никакви ядове с този модел, докато беше при мен, но зная за големите ядове, водещи до отчаяние, когато автомобилът беше поет от друг шофьор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам темата да си остане :D

А Ванката сам ще се убеди.

Аз този филм го играх преди 13 години. Имах две Мицки и в разстояние на една седмица ги продадох и двете.

Разболях се! Ходих, гледах, докарваха ми, пробвах...

докато накрая си взех пак Мицка.

Последно я сменях преди три и половина години с този дизел който карам в момента.

А предното...зетя не слиза от него. Добре, че съм аз да му сменявам елементите по предницата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...