Премини към съдържание

Кой с какво се занимава!


Препоръчано мнение

Внос и дистрибуция на стълби , скелета и ходови колела.

Моят сайт

Ако мога да помогна на някой 0885 915 505 - Кръстин

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Притежавам автосервиз и автоморга.Намира се малко извън града, на главен път Севлиево-Габрово-Шипка.

За помощ, съдействие, срещи, проблеми с КАТ в района, сладка приказка и пр. - 0898/68 99 98

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стройтелни материали, от пясък до обзавеждане за бани, без дървен материал и желязо. Имаме и специализиран магазин за ВиК, правим и резби на поцинковани тръби, някои колеги от форума, вече са ни били клиенти, могат да изкажат мнение, носим и на критики :). Предлагаме и транспорт /малки и големи камиони + ремаркета и самосвали/. 0887 523 796 Рангел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

ИМАМЕ ЦЕХ ЗА ТОРТИ, БОНБОНИ, ЗАХАРНИ И ШОКОЛАДОВИ ФИГУРИ. Помагам на жена ми Елица Божинова Нейният сайт, да прави торти и бонбони и да представлява България на международни състезания, но работя като Мениджър Продажби в Айсгард ООД (ICEGUARD) Сайта, системи против лед и сняг на датската фирма DEVI. Ние сме вносители.

 

За Мицубиши Фен Клуб - ОТСТЪПКИ

Забравих телефона: 0888 53 92 94 Елица Божинова (и тя е фен на Мицубиши)

Редактирано от lacky_boy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм уеб програмист. Създавам сайтове и уеб базирани проекти, без флаш и джава. От няколко години работя за французи :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз се занимавам с всякакъв тип фасадни облицовки /Еталбонд, HPL-панели, керамика, дограма и други.А също така и внос на разни материали за ВиК и строителството.А тука може да намерите повече информация за фасадите Моят сайт

Редактирано от milko dobrev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! По професия съм финансист, но от 7 години работя в сферата на строителството - маркетинг и продажби на скално-облицовъчни материали.

основно от Врачански варовик. Ако някой се интересува - с радост ще помогна!

 

Поздрави

 

Радослав Георгиев

www.atsstone.com

0887 997 155

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, завършил съм Математическа гимназия, профил ФИЗИКА, но понастоящем се занимавам с ремонт на битова техника: печки, перални, бойлери, абразиви, и много други.... :)

Отделно се занимавам и с компютърна поддръжа: софтуер и хардуер.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ИМАМЕ ЦЕХ ЗА ТОРТИ, БОНБОНИ, ЗАХАРНИ И ШОКОЛАДОВИ ФИГУРИ. Помагам на жена ми Елица Божинова Нейният сайт, да прави торти и бонбони и да представлява България на международни състезания, но работя като Мениджър Продажби в Айсгард ООД (ICEGUARD) Сайта, системи против лед и сняг на датската фирма DEVI. Ние сме вносители.

 

За Мицубиши Фен Клуб - ОТСТЪПКИ

Забравих телефона: 0888 53 92 94 Елица Божинова (и тя е фен на Мицубиши)

 

Ех, ако и моята жена беша толкова талантлив сладкар, сигурно щях да съм 150 кила вече... Но на въпроса. Колко ориентировъчно ще струва да направим отопление на излаза на подземния гараж пред блока с дължина около 5 метра, 2 ленти с ширина по 60 см- коловози за гумите. Има напрежение там. София, Хиподрума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ако и моята жена беша толкова талантлив сладкар, сигурно щях да съм 150 кила вече... Но на въпроса. Колко ориентировъчно ще струва да направим отопление на излаза на подземния гараж пред блока с дължина около 5 метра, 2 ленти с ширина по 60 см- коловози за гумите. Има напрежение там. София, Хиподрума.

Ти няма ли да споделиш с какво се занимаваш? :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Но на въпроса. Колко ориентировъчно ще струва да направим отопление на излаза на подземния гараж пред блока с дължина около 5 метра, 2 ленти с ширина по 60 см- коловози за гумите. Има напрежение там. София, Хиподрума.

Според мен около 5-6 кофи вряла вода и още толкова пепел от печки на твърдо гориво... :)

 

П.П.Малко спам ама не мога да се сдържа :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,колеги.Kолегата SLX го разбрахме от BTV.Сега на темата,аз работя в сервиз за тежки ремонти предимно на камиони.Аз лично ремонтирам всякакви детаили от съкломат(спойлери,брони)стига да не са в чувал все пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, напоследък не пиша много активно, но всеки ден надзъртам в любимия ми форум.

 

Та относно темата:

Аз съм треньор по тенис на корт от 11 г., само с това се занимавам. Работя в тенис клуб "Пирин" - Благоевград Pirin

Поздрави на всички фенове на ницубиши,ако има нови фенове от Бл-град, свиркайте, че за сега сме само 2 ма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте и от мен. ОВК Инженер и технически ръководител съм във фирма вносител на климатична техника МИТСУБИШИ ЕЛЕКТРИК офис Варна. С удоволствие ще се постарая да бъда полезен на всеки.

0887135018 Искрен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Една актуализация да направя тук, преди време в другата тема за членове съм писала че работя като счетоводител, от известно време съм Брокер в Агенция за недвижими имоти Явлена-отдел наеми. Офисът ни е на Паренсов, ако мога да бъда полезна на някой - с удоволствие. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги и аз редовно влизам в любимия си форум. С какво се занимавам няма да казвам, но ако имата нужда от правни услуги ще се радвам да помогна. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С какво се занимавам няма да казвам, но ...

Сега например на мода са СРС-тата. :D

:icon_n_oops: :spam:

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм член на форума, а от 5-6г. карам :mitsu-smiley: и само :mitsu-smiley: ,но наскоро си купих малко по новичко. На темата работил съм 7г. в Мото-Пфое и от 6г. съм в частния бизнес с мъничко сервизче на хубаво място и достатъчно клиенти, занимавам се с ходова част, двигатели и диагностика. Винаги помагам ако мога Искрен 0899583813 / 0884398888

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги :icon_bye: .Аз работя в сферата на авио :plane: сигурноста :cop: .Уча :119: з минен инженер :moil: и се занимавам с продажба на фигури от бетон,произвеждам плочки от бетон,монтаж на балюстради(декоративни парпети-като на замък) и изграждане на камини. :bg:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Аз се занимавам с консултация и продажба на черна и бяла битова техника за официалният доставчик на Fagor и Sharp. Ако мога да съм полезен с нещо пишете на ЛС

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте и аз да си кажа :)

 

По профешън съм архитект. Освен с всичко свързано с архитектурата и строителството, мога да бъда полезен и с някоя анимацийка, 3д, уеб дизайн и т.н. (това ми е като хоби). Програмирам само на Жава. Да не бъда празнословен, ето ми го сайта.

А за да не изглежда всичко това като реклама, ще кажа да не ме търсите, освен ако не сте настроени артистично, креативно и позитивно... и най-важното - с отношение към изкуството :)

 

ПП: Дайте по един "like" тук, колкото за престиж и бройка :mersi:

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам с консултация и продажба на черна и бяла битова техника за официалният доставчик на Fagor и Sharp. Ако мога да съм полезен с нещо пишете на ЛС

 

Колеги сме значи не само по марката автомобили , но и относно консултация и продажби на Sharp :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в централата на голяма фирма за моторни масла и добавки. На отговорите на клиентите по технически запитвания от цяла България им отговарям директно аз. Тук във форума на Mitsubishi относно материята за маслата се намесвам предимно в теми, които се използва представляваната от мене марка и може да стане проблем, ако се не се сложи правилното масло, както в тази тема. Целта ми не е популяризиране на марката с цел продажба във форума, а се ограничавам до technical support. Маслата от професия са се превърнали и в хоби, така че и самият аз не мога да направя разграничение вече. :kolet:

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...