Премини към съдържание

Кой с какво се занимава!


Препоръчано мнение

Алкохолик-събеседник.

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Предпечатна подготовка, графичен дизайн, създаване на изображения - предимно векторни, векторизиране, лого, ретуш и други подобни компютърни глупости.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Отговори 80
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Програмист за мобилни приложения - основно Андроид, по-малко бада и Блекбери. Поназнайвам и .НЕТ уиндоус програмиране. Имам и мрежови опит - рутери, суичове, кабеляци. Мога да преинсталирам Уиндоус и Линукс :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм заварчик на аргон,електрод,ЦО2.Изработвам всичко де е от джелезо,занимавам се с това от 14г.А в последните години работя предимно в чужбина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

От скоро съм член на форума, а от 5-6г. карам :mitsu-smiley: и само :mitsu-smiley: ,но наскоро си купих малко по новичко. На темата работил съм 7г. в Мото-Пфое и от 6г. съм в частния бизнес с мъничко сервизче на хубаво място и достатъчно клиенти, занимавам се с ходова част, двигатели и диагностика. Винаги помагам ако мога Искрен 0899583813 / 0884398888

Здравей колега.Аз също съм от Русе,а от 20 дни съм собственик на спейс стар 1,3.Къде се намира сервиза ти? Може да се наложи да те посетя.Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...