Премини към съдържание

Кой с какво се занимава!


Препоръчано мнение

Предлагам в тази тема всеки, който желае да споделя с какво се занимава, какво работи, в каква сфера и т.н.

Идеята ми е - примерно ако ми трябва водопроводчик или пък юрист, бих предпочел Мицубиши фен. Ако ми трябва гумар или пък автомивка - също.

Доста колеги има регистрирани тук, но малцина се познават(ме) лично, а и по срещите малка част присъстват.

Това е добър начин да си помагаме и извън форума, а и да се запознаем!

Темата не е за реклама, а за информация!

(за София особено, мисля ще е полезна темата)

 

 

Поздрави!

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ти основното не си казал,ти с какво се занимаваш?Аз се занимавам с бижута ,злато, сребро и ремонтите им!!Някой ако му трябва нещо да звъннка на 0888 406093 Станимир. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работя в "Топлофикация София" ЕАД (не че е много за хвалене поради "доброто" име на фирмата), по-точно в ТЕЦ "София-Изток" като инженер-енергетик на топлофикационни съоръжения. Ако мога да бъда полезен на някой с нещо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, тук ще стане една...........бижутер, енергетик.........аз пък съм коминочистач....... :D

Мисля че вече има такава тема.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, тук ще стане една...........бижутер, енергетик.........аз пък съм коминочистач....... :D

Мисля че вече има такава тема.............

 

Колеги такава тема съществува и е доста обширна, няма смисъл от повтаряне, пишете в нея...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, тук ще стане една...........бижутер, енергетик.........аз пък съм коминочистач....... :D

Мисля че вече има такава тема.............

Има такава тема, ама в раздела "За членове". Едва ли всички имат достъп до нея... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че вече има такава тема.............

 

Има такава тема и е в раздела за членове, :) и колегата пуснал темата не вижда този раздел.

 

За малко колегите са ме изпреварили, нали е рано и съм със забавени реакции :icon_n_king: .

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има такава тема, ама в раздела "За членове". Едва ли всички имат достъп до нея... :)

 

Темата е полезна :)

По професия съм инженер-металург.

От 20 г. работя в сферата на външната търговия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом сте рекли :) Аз съм завършил ДВГ. От 10 години работя като оператор на листова машина (печатар).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не виждам въпросната тема....така че ще е полезно и за нас "не членовете" да понаучим нещо новичко за другите. )))

Ако може въпросната тема да се направи видима за всички, така няма да се повтарят нещата. )))

 

Завършила съм Финанси, но се занимавам от 7години с обучения на възрастни по различни проекти. Съзадтел и председател съм на младежка неправителствена организация.

Редактирано от Mirama
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има нужда от нещо, свързано с охрана,сот,видеонаблюдение,пожароизвестяване и т.н.-да се обажда... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко що е свързано с смазването , масла, греси , антифризи и т.н. е при мен.

Викат ми "Специалиста при смазването"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Мира се занимавам с проекти на ЕС. Богат опит по Развитие на човешките ресурси, всякакви обучения - професионално и личностни компетенции, но не само обучения. Писал съм и изпълнявал транс-гранични проекти с Румъния и Македония, няколко международни проекта, бе почти всичко в бранша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Строителен инженер , проектант-конструктор. Продаваме и изчислителен софтуеър за строителни конструкции, а също и програми за изчертаване на кофражни и армировъчни планове. В свободното време пък се занимавам с музика :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Архитект - проектант. Предлагаме както екстериорно проектиране , така и интериорно - всичко свързано с архитектурата.

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм телевизионен техник, а през свободното си време внасям и продавам само бензинови Галанти след 97-ма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пък международен съдия по тенис на корт и също така инструктор. Ако ви трябва експертно мнение (което ме съмнява :) ) по тенис...заповядайте!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък карам изнервените РС потребители да се чустват по комфортно...

Продажба и съпорт на РС, Компютърни мрежи , сървъри ... Основно Уиндоус :) с линукса се боря в свободното време.

Чат пат помагам на хората онлайн за дребни проблеми... БЕЗПЛАТНО! :icon_dance:

 

При нужда от помощ за щайгата или проблеми с доматите в нея -> Радо 0888 141527 skype: radkot

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре да се изкара съществуващата тема тук кадето може да се вижда от всички, вместо да се повтаряме в няколко еднакви теми.

Anyway .. аз съм технически консултант за .NET проекти. Не споменавам фирма, защото надали ще се наложи да помогна с такова нещо на колега, но пък ако недай си боже се наложи, пишете на лични :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в не безизвестна фирма за производство на луксозна дървена дограма и интериорни врати в Плевен. Организатор производство - цех дограма.

Ако ви интересуват подробности, питайте!

 

Поздрави!

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм програмист на Джава за една френска фирма. Насоченост - софтуер за електронна търговия и банкиране ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да се отбележа и аз :). Системен администратор съм. Занимавам се с хардуерна и софтуерна поддръжка (предимно Windows системи). Телефона ми е: 0898 793719 - ако мога ще помагам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилен инструктор категория В и категория С.

За региона на Пловдив (и не само).

Ако на някой мога да помогна с нещо - моля да заповяда.

0888 479 770; 0898 73 63 55

Тодор

 

НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С РУШВЕТИ И КУПУВАНЕ НА ИЗПИТИ! ! ! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Системен администратор съм. Занимавам се с хардуерна и софтуерна поддръжка (предимно Windows системи).

 

И аз така, но няма да казвам къде. По-добре да нямате работа с работодателя ми. :D

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...