Премини към съдържание

Честит да е рожденния ден и на ДиДжея!


Препоръчано мнение

С най-добри пожелания за здраве, щастие, успехи в начинанията и добър семеен живот!

 

Честито :hpbr:

 

 

 

Нека поздравите бъдат изпратени, със същата тежест и към колегата todor

 

Честито колега! :hpbr:

Редактирано от bluffer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламене, Честит Рожден Ден и от мен!!! Желая ти здраве, няколко Митсубишита в гаража и също толкова деца в къщата ти! :hpbr: :happybirth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,и нека тази година се похвалиш с по-голям сервиз :hpbr: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Пламене ;) Пожелавам ти предстоящата година да ти донесе не по-малко щастие от изминалата... пожелавам ти много успех, късмет и дано начинанието, с което миналата година имаше толкова много перипетии (със съседи, узаконявания и какво ли още не) да останат в миналото, пък с Бо... както се казва "Таз година булка, догодина - люлка!".

 

Бъди жив и здрав, усмихвай се по-често и не се води от хорската суетня - бъди една идея над проблемите, за да не могат те никога да те застигат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ехееее, да сте живи и здрави, румени и засмени.

С последни модели мицки

С много усмивки!

:hpbr:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави рождениците! Само хубави неща да ви се случват и успехи във всяко начинание.

 

P.S. Пламка недей ми ремонтира красавицата днеска ако си в нетрезво състояние :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на ДиДжея и Тодор!

Да сте живи и здрави.

Пламка, за теб не се притеснявам - вече си женен и Бо ще ти спре алкохола, като почнеш да залиташ.. :D

На Тошко не знам семейното положение - така че да се самоконтролира... :drinks:

Нека денят ви бъде изпълнен с емоции, усмивки, радост и добро настроение от днешният ви празник.

И наздраве!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на рожденниците, да сте живи и здрави!! :icon_n_hug:

Редактирано от Malcho
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на рожденниците!

Бъдете здрави, останалото се купува..... А, да не забравя - и да можете да си го купите, все пак ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен :)

Пожеланията са ми за здраве, щастие и късмет. Всичко останало е съвкупност от тези 3 неща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа :worthy: Благодаря на всички за пожеланията... :D очертава се тежка вечер :bb1: и май още по-тежко утро :coffee:

Наздраве на всички :drinks:

 

На Тошко не знам семейното положение - така че да се самоконтролира... :drinks:

Женен с дете ...и все още трудно губя самоконтрол...някъде на 0.6- 0.7л :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито насред горещниците и на двама ви. Живи, здрави, работливи, упорити, заможни в умерени граници обградени с обич и разбиране. Скъпи инструменти за единия, гордости на британското машиностроене за другия. Успешен бизнес, здрави семейства и малко спиртно съдържание в кръвта.

Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз по-официално Честит Рожден ден на мъжо, да ми е жив и здрав, да ме търпи и обича, да ни помага на всички ни в трудните моменти с нашите диаманти!

На Тодор също да му е честит празника и наздраве!

 

Хайде честито на рождениците.. :hpbr:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламене и Тоще, честит ви празник и на двамата бъдете живи и здрави и сбъдване на всичките ви амбиции, с които сте се захванали!

Пламене, докато не си направиш сервиз, няма да си купя кола! :D :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...