Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Space Star - небесната звезда


Препоръчано мнение

Да, благодарая. Направиха диагностика и като я закачиха казаха стандартното, че е имало грешка и са я изчистили и всичко с колата е ОК. Искам да попитам DJ Tymbi дали може да погледне този многофункционалния дисплей на колата понеже има някакъв проблем, смисъл, че изкарва цифрите наполовина, бледи и тн. Автомобила няма оригинално аудио Мицубиши. Дали може да докарам колата някъде да я погледнеш и да си кажеш мнението и , ако може да се оправи за да си го използвам. Благодаря

Може колега, проблема ти е контактен , но може и да не стане, тъй като пистите на платката към дисплея са шинни, а това значи мнгоо разправия ,но все пак елате да го погледнем.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска закупих Star 1,3 и мисля че е много добра количка,естествено преди това се регистрирах тук и потърсих мненията ви за тази кола 90процента бяха положителни и след като я тествах днеска я закупих.Колата е 2000г. и мисля е доста запазена за годините си.Та въпроса ми е къде мога да я обслужа защото не ми се рискува макар че ме уверяват че са сменени ремъците и ролките преди 20хил.км.Тоест кои са хората тук които си разбират от тези коли?.Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Ратола или БС, ако искаш оригинални части и при Milen_z или mario64 за пловдивския регион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Ратола или БС, ако искаш оригинални части и при Milen_z или mario64 за пловдивския регион.

При Milen_z ще отида човека много го хвалят но какво е това Ратола и БС съжалявам за тъпия въпрос но магазини ли са и къде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Абе ти GOOGLE нямаш ли? :icon_hmm:

Не може да няма, иначе нямаше да намери и форума ..:D

А особено тези вторите, много по добре си е изобщо да не ги знае ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз да се похваля - по празницте навъртях малко под 1000км с един резервоар - разход на бордовия комп 5.5, реален 5.7 :) Извънградско, но имах към 100км на 3та и 4та, заради планински тип път. :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз да се похваля - по празницте навъртях малко под 1000км с един резервоар - разход на бордовия комп 5.5, реален 5.7 :) Извънградско, но имах към 100км на 3та и 4та, заради планински тип път. :mitsu-smiley: :icon_rock:

 

 

Wow, отлична новина колега. Аз градско до реерва съм успявал до 645 км да измина. А твоят разход наистина е впечатляващ за извънградско.

Поздрави :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз да се похваля - по празницте навъртях малко под 1000км с един резервоар - разход на бордовия комп 5.5, реален 5.7 :) Извънградско, но имах към 100км на 3та и 4та, заради планински тип път. :mitsu-smiley: :icon_rock:

 

Браво,бе!Това е много добро постижение на колата и на шофьора!Аз постигнах 5.4(имам снимка),но София -Пловдив,при не повече от 3000оборота,всеки наклон-по инерция.....За шофьор с по-тежко краче си е изпитание! Хиляда км в такъв режим.......поклон,колега! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/respect.gif А на газ не можах да сваля под 7.8. Странното е,че литри делени на километри(от една газстанция),сметката показа точно такъв разход-7.8. Но ние с моя Мицко още си изучаваме номерата.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hysterical.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/victory.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/spoko.gif

Редактирано от Topaligov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходих до Гърция, а там страхът от глоби е голям. Пък и половината ги навъртях на Халкидики, където ограничението по принцип е 90, а и пътя не позволява повече. Но съм много доволен/впечатлен - все пак натоварена кола с трима души в нея.

Принципно си бях дал колата на един приятел да отиде до Загреб с нея и бяха постигнали 7.3 разход до там :icon_doh: На мен ми е толкова градското.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте! Скоро се сдобих със Спейс стар 1.9 did. Много съм доволен. Имам един малък въпрос-как да си нулирам борд компютъра за да ми отчита реално разхода? Извинявам се,ако някъде има отговор на този въпрос,но не го открих! Благодаря предварително:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с оригинално аудио, мисля че се нулира като задържиш бутона DISP от касетофона или CD-то.

Ако не си с Мицу-музика - тогава със задържане на лявото копче от дисплея на борд.комп-а.

Мисля че има и звуков сигнал....

Дано съм бил полезен и честито - добре дошъл в клуба! Хиляди безаварийни километри!

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, днес гледах едно Mitsubishi space star 1998 г. с 1.3 мотор бензин 75 к.с. Във посочените в превюто няма такива. Аз ли се бъркам или нещо това е междинен модел някакъв?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес гледах едно Mitsubishi space star 1998 г. с 1.3 мотор бензин 75 к.с. Във посочените в превюто няма такива. Аз ли се бъркам или нещо това е междинен модел някакъв?

 

Здравей колега.

Wiki си казва най-точно: Конските сили са между 80-84 Цък. Недей хваща вяра на някаква си табелка примерно тупната на предното стъкло в автосалона.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега!

До колкото знам 1.3 двигателите се водят 83 к.с или 86 к.с.

 

 

Ако говориш за обявата от Димитровград (ето тази) посочената предполагам е като моята - GLX , сако без ел. огледала (не че много ги ползвам), от снимките виждам че липсват под главниците на задната седалка. Както е снимана на сянка под дърво... може да има и забележки по боята (може и да няма). Но всичко това би било повод за коментиране на цената.. ;)

Често продавачите не са добре запознати с модела и ти говорят какви ли не глупости само и само да си продадат колата.

Важно е ти да не им се връзваш сляпо на всяка дума... ;) По и за моята как ме къпаха, важно е да гледаш добре и не оставяй продавача да ти говори без да спира...

Успех с огледа и да се похвалиш после!

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Продавача може да има впредвид, че част от конете вече може да са умрели. От старост...
Просто коректен продавач...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. :)Аз си бръмча с моето 1.3 Спейс Старче, много съм доволен. Обаче се чудех: от Лансер 1.3 скоростите, дали стават за моята ?

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
http://mek1.ru/page8.html - На някой ако му иска диск за навигацията, за да тръгне борд-компютъра. За спейс са най-отдолу,
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Здравейте някой да сподели нещо за зумера/сигнал за забравени фарове/,че моя спря да работи.Има ли бушони за него?Колата е Mitsubishi Space Star

1.3/2002г.

Редактирано от MRENKU
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! От няколко месеца и аз съм горд собственик на звездичката 1,9 ДИД.

Като цяло много съм доволен от нея. Страхотен разход и доста комфортна. С 2 малки деца съм и отзад дивеят постоянно, а и багаж събира доволно :)

Имам няколко малки забележки по нея но те са козметични и 1-2 проблема.

Понякога (почти-винаги) когато съм на дълъг път и я закротя на средни обороти или една скорост чувам едно топуркане отпред и немога да го определя. Понякога се чува и в града с по виока скорост. :help: Много е дразнещо. Окачването 2 пъти го проверявах и си е наред. И другото много кляка при преминаването на легнали полицаи и по големи дупки и бордюри. Амортисьорите са си наред дали може да са омекнали прожините??? или просто предницата си е тежка!!

Дали мога да подложа на прожините подложки(гумени) както едно време на жигулите се подлагаше ???

Знам че ще стане по твърда возията но и аз си карам малко по бързичко така че ще стане по стабилна. А разхода който ми дава си е доста приличен 4,6-4,7 на равен път с климатика на мак 2 деца жена и багаж, скорост 110-120 с по големите скорости до 5,6-5,7 градско междо 7.0-9.0 зависи колко ми е тежък кракът и на какъв кеф съм :drive: но ако я цъкам на обороти в града пада и на 6,0

Ивинявам се ако съм бил многословен но нали сме за това тук да споделяме и да си помагаме.

Много ми хареса темата, но незнам защо няма поти нищо писано за по голеите мотори и дизелите като моя. Само данака ли е причината :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито , колега DOOJ, и много без аварийни километри !!!

Боже би дизелчетата са по-без проблемни и за това колегите не се оплакват тук ;-)

Като гледам си ми градски, като качиш снимки в тази тема Качете малко снимки на личния си автомобил

ще мога да бибиткам като се разминаваме ;-)

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...