Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

........Вики ,надявам се да не се подлъгваш по поста на Трайчев за под форуми .Да наистина си прав и форума си има календар,но хората работещи на смени и задължени да си направят отпуските в началото на годината ще им е по лесно ако знаят и искат да се включат в мероприятия ........

 

Събиранията не са със строго определени дати, това не са официални празнични дни - че да ги планираме в началото на годината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Не става въпрос дали ти изнася или не, тези които не ползват чата дали го скриват? Едва ли....

 

 

Теб тва кво те еВе....имаш достатъчно опций да си пишеш, когато искаш с някой без някой друг да чете!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif

 

п.п ...... има и опция да си дремя и в големият чат без да ми виждаш отдолу никЪ! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събиранията не са със строго определени дати, това не са официални празнични дни - че да ги планираме в началото на годината.

Да напълно съм съгласен и с теб но.. (както винаги има едно но :rolleyes: ).Първо се извинявам че не се изказвах по точно в по горните си постове и така идеята беше да се напишат поне месеците (ако може и горе-долу датите) за да може колегите който са решили да присъстват да не си правят други планове с почивки ,отпуски и т.н. за тези месеци.С този си пост закривам предложението :D

 

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще бъде инсталиран скрипт във форума, който "Автоматично ще изтрива темите, ако в тях липсва активност повече от 6 месеца"

Това ще бъде и упоменато в Правилата на форума, за да няма недоразумения.

Освен това ще има опция "Изтриване на темата от екипа, по изрично желание на автора"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос, който предполагам сте го обсъдили.

 

Предвидено ли е за теми с полезна информация, за които няма какво повече да се напише и служат само информативно, да не се изтриват след 6 месеца при липса на активност?

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Говорим само за разделите Купува-Продава :)

 

Точно за тези раздели става въпрос.

Благодаря за уточнението. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В един друг форум за секциите купува/продава - дадена тема отива в архива, ако 6 месеца няма отговор или ако 1 месец не е отваряна или ръчно от модератор при заявяване че сделката е приключила. Не ги трием, защото може впоследствие да се установи някаква измама или заблуда или просто за история за успешните сделки на даден човек, но да е отделно от активните обяви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В един друг форум за секциите купува/продава - дадена тема отива в архива, ако 6 месеца няма отговор или ако 1 месец не е отваряна или ръчно от модератор при заявяване че сделката е приключила. Не ги трием, защото може впоследствие да се установи някаква измама или заблуда или просто за история за успешните сделки на даден човек, но да е отделно от активните обяви.

И тук изтритите теми не се губят, а отиват в "коша", като винаги при необходимост могат да се извадят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Имаше проблем със спорадично появяване на "Database Error" съобщения.

 

Мисля че открих какво е (липсваше едно поле в една таблица) и е оправено.

 

Ще наблюдавам периодично логовете, но ако пак някой го засече, моля репорт тук!

 

:icon_rock:

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Верно много дразнеше тази грешка ,супер че е отстранен проблема :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,

 

Колеги имам следното предложение свързано с форума. Имайки в предвид, че доста от нас сами си правим модификациите по колите (било то прагове,спойлери, LED осветление и др.) Предлагам да се открие DIY подфорум или направи си сам, като там темите нека бъдат само такива, които показват как и от къде да се сдобиеш и направиш сам някаква модификация. Без теми с въпроси "Искам да си затъмня стъклата - Как?". Нещо като малка Мицибишипедия. Накратко казано всичко събрано на едно място. Мисля, че това ще улесни бъдещи и настоящи потребители на форума, които преди време са видяли някоя тема, но не се сещат къде са я гледали. Пример мога да дам със себе си и темата за комфорт модула за мигачите на Спейс Стар. Такъв модул практически на всяко едно Мицубиши може да се сложи, не само на Спейс Спар и потребители влизащи предимно в Галант секцията или Извън Темата надали ще прочетат в секция Спейс Стар какво има. Същото е положението и с темата на Big Boss за подмяната на осветлението в Галанта.

 

Дано съм бил достатъчно ясен.

 

Поздрави

 

Светослав Илиев

 

ПС. Пускам линкове на примерни теми който могат да бъдат вкарани в DIY форума.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=30689&pid=295685&st=0entry295685

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=30575

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15622

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добра идея.

Във видео блог-а "Текущи ремонти" не върши ли работа или да е отделна галерия във форума?

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?app=videos

 

Давайте идеи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без лоши чувства, но за първи път чувам за видео блога. Ползвам форума всеки ден, даже кисна по цял ден в него и досега не съм влизал там. :)

 

Само не ме разпъвайте на кръст! :)

 

Идеята ми е да изглежда като останалите секции във форума като се постига унифицирана визия с целият изглед. Лесно достъпен, примерно в "Други", без допълнителни кликове и навлизане по-надълбоко в структурата на форума. Като част от цялото.

 

ПС. Чак сега намерих връзката за видео блога. Мисля си, че ако се сложи и тя в "Други" на първо място дори, с лесен достъп ще има по-голям успех с посещенията там.

 

ПС2.DIY форума нека бъде за теми които само обясняват кое как се прави. Може и да бъдат заключени или под строг контрол с цел да не се пълнят със спам, да бъдат максимално чисти ясни и информативни.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Без лоши чувства, но за първи път чувам за видео блога. Ползвам форума всеки ден, даже кисна по цял ден в него и досега не съм влизал там. :)

 

Само не ме разпъвайте на кръст! :)

 

Идеята ми е да изглежда като останалите секции във форума като се постига унифицирана визия с целият изглед. Лесно достъпен, примерно в "Други", без допълнителни кликове и навлизане по-надълбоко в структурата на форума. Като част от цялото.

 

Изобщо дума да не става да те разпъваме на кръст! :)

Идеята ти е чудесна!

Нека и другите колеги да напишат какво мислят. Ако има желание от повечето, веднага правим нов под форум за "Направи си сам".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

+ 1

 

и от мен + 1 http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще има достатъчно теми за в този раздел няма лошо.

Но задължително в заглавието трябва да е посочен модела, но трябва да определим какви теми да се допускат в раздела. Мисля, че в този раздел ще е хубаво темите да са за нещо завършено, обяснено подробно и със снимки. А не от типа развлекателни, кой какво мислел да прави..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее, супер, супер! Откога чакам подобен раздел. Ще го чета и евентуално ще се възползвам от него с удоволствие :)

И аз съм за!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще има достатъчно теми за в този раздел няма лошо.

Но задължително в заглавието трябва да е посочен модела, но трябва да определим какви теми да се допускат в раздела. Мисля, че в този раздел ще е хубаво темите да са за нещо завършено, обяснено подробно и със снимки. А не от типа развлекателни, кой какво мислел да прави..

Псилютно :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...