Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

Цялата идея и концепция на DIY раздела трябва да се гради около идеята за нещо завършено с подробна информация, снимки и дори видео. Иначе няма смисъл. Затова си и мисля, че затворени теми или такива със строг контрол ще са най-подходящите. Примери за такива теми дадох по-нагоре в темата. :)

 

ПС. В началото надали ще има повече от 5 или 10 теми. От нас, потребителите на форума зависи колко ще са. Надявам се с времето да се напълни доста.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

А в DIY ще има ли теми, които не са точно за "тунинг" или "подобряване", а и за извършване на "леки ремонтни дейности" от нас самите? Нали е Do it yourself :). Според мен ще е хубаво, ако се обединят двата вида дейности, раздела ще се понапълни :). Условията за една тема да попадне там, да бъдат: да е свързана тематично с раздела, да е обяснена подробно с текст и снимки; да не се спами впоследствие.

Пример: Ето, наскоро ми се прецакаха пак чистачките, мисля да ги оправям сам, понеже се сещам къде е проблема. Още примери: "как да си сменя кабелите, свещите, маслото", "как да си профилактирам спирачките", "как да си сменя гумите, чистачките, крушките" и т.н. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в DIY ще има ли теми, които не са точно за "тунинг" или "подобряване", а и за извършване на "леки ремонтни дейности" от нас самите? Нали е Do it yourself :). Според мен ще е хубаво, ако се обединят двата вида дейности, раздела ще се понапълни :). Условията за една тема да попадне там, да бъдат: да е свързана тематично с раздела, да е обяснена подробно с текст и снимки; да не се спами впоследствие.

Пример: Ето, наскоро ми се прецакаха пак чистачките, мисля да ги оправям сам, понеже се сещам къде е проблема. Още примери: "как да си сменя кабелите, свещите, маслото", "как да си профилактирам спирачките", "как да си сменя гумите, чистачките, крушките" и т.н. :)

 

Задължително е да има такива теми според мен. От типа как се сменят накладки, как да си сменя маслото и други. От най-елементарните до по-сложни операции и специфични операции.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...
  • Admin

Предложенията на няколко колеги за нови под форуми "Направи си сам (How-to)" вече са факт. Това беше обсъдено с Членовете на клуба и прието.

 

Сега ще видим имало ли е смисъл това.

 

Ако забележите някой теми за местене, моля пишете. :)

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Сега остава да го напълним!!!

Ето една тема за подфорума How To на Каризма --> http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=30830&st=0&p=296627entry296627

 

PS. Когато пристигнат кутийките от Китай ще пусна тема "Как да си направим сгъваем ключ почти без пари"

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Мисля, че след обновяването има някакъв проблем, като влизам през tapatalk. Цитирам: "failed to connect to forum, please check with the forum administrator if this problem persist" след като продължавам да си работя и всичко си е наред. Телефон HTC ONE M7, OS: Android.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Хмм сега съм през приложението и е ок, но е напълно възможно да има някакъв бъг в него, няма да е за първи път. Другите колеги да споделят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Аз имам същият проблем като Рангел (последна версия на Tapatalk)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

От днес неграмотните постове ще се редактират от модераторите с още един бутон:

 

:neg:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления :icon_thumbup:

 

Даже може да добавите в информацията за потребителя един ред : Неграмотни мнения : ...

Редактирано от xcm
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления :icon_thumbup:

 

Даже може да добавите в информацията за потребителя един ред : Неграмотни мнения : ...

 

Мисля, че това е напълно излишно и пресилено. Това, че някой допуска грешки или не, не би трябвало да повлиява на статуса му, това не го прави по-малко фен.

Затова, нека нещата да останат конкретно до постовете, които са тотално омазани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

 

От известно време имам проблем засягащ гласуването без значение положително или отрицателно за мнения направили ми особено впечатление .

 

Колеги имате ли подобен проблем или е само при мен ?

 

поздрави ,

Стоян

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги, сигурно някъде във форума има обяснение, но тук съм за първи път и е абсурд да намеря отговор: исках да публикувам тема в "продава се" за моя Ево Х, но не ми дава да публикувам нова тема. Защо? Някакво време ли трябва да мине или има лимит на теми?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сигурно някъде във форума има обяснение, но тук съм за първи път и е абсурд да намеря отговор: исках да публикувам тема в "продава се" за моя Ево Х, но не ми дава да публикувам нова тема. Защо? Някакво време ли трябва да мине или има лимит на теми?

 

Правила на форума

Публикуването на обявата във форума е САМО ЗА ЦЕЛИ АВТОМОБИЛИ САМО ОТ МАРКАТА МИЦУБИШИ!

 

За публикуване на мнения във форума "Продавам" са необходими 20 мнения.

 

Като спаменето из темите, за достигане на този лимит, не е препоръчително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правила на форума

Публикуването на обявата във форума е САМО ЗА ЦЕЛИ АВТОМОБИЛИ САМО ОТ МАРКАТА МИЦУБИШИ!

 

За публикуване на мнения във форума "Продавам" са необходими 20 мнения.

 

Като спаменето из темите, за достигане на този лимит, не е препоръчително

 

Какво означава "20 мнения"? Трябва да напиша 20 съобщения във форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава "20 мнения"? Трябва да напиша 20 съобщения във форума?

 

Трябват ти 20 поста по темите и разделите(личните съобщения не се отчитат).

Или може да заплатиш за обява, тогава не са ти нужни 20 мнения, а обявата се закачва като важна тема(за този вариант е нужно да се свържеш със Светльо Ангелов).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...