Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

И аз го подкрепям и също не искам стари обяви стоящи там повече от година . В момента сируацията е такава , че най - старата обява въобще е на 5 месеца и 15 дни . Притеснителното е , че някои админ е минал и ги е истрил без дори да каже на модераторите . А дали е минал вчера , онзи ден или преди 2 месеца не се знае ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

И аз го подкрепям и също не искам стари обяви стоящи там повече от година . В момента сируацията е такава , че най - старата обява въобще е на 5 месеца и 15 дни . Притеснителното е , че някои админ е минал и ги е истрил без дори да каже на модераторите . А дали е минал вчера , онзи ден или преди 2 месеца не се знае ..

 

Какво значение за вас има, кой ги е изтрил?... Аз ги изтрих..... сега като знаете кой е, по-малко ли ще се притеснявате?

Някакво обяснение биха могли да искат членовете на клуба и колегите Модератор-и/ Админ-и...?

Вие не би трябвало да се притеснявате кой какви теми трие и на какъв период........

Ако толкова искате да вземате дейно участие в ръководенето на клуба, може да кандидатствате за "Член на клуба", и ако бъдете одобрен, ще имате тази възможност.

Приемете написаното от мен така, както съм го написал - без сърдене и лоши чувства. :)

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво значение за вас има, кой ги е изтрил?... Аз ги изтрих..... сега като знаете кой е, по-малко ли ще се притеснявате?

Някакво обяснение биха могли да искат членовете на клуба и колегите Модератор-и/ Админ-и...?

Вие не би трябвало да се притеснявате кой какви теми трие и на какъв период........

Ако толкова искате да вземате дейно участие в ръководенето на клуба, може да кандидатствате за "Член на клуба", и ако бъдете одобрен, ще имате тази възможност.

Приемете написаното от мен така, както съм го написал - без сърдене и лоши чувства. :)

 

Доколото разбирам вие ми казвате , че нямам право на мнение понеже съм обикновен потребител ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде прочетохте, че нямате право на мнение?

Вие започнахте някаква полемика, което не е целта на настоящата тема.

Ако не сте разбрали предния ми пост, да поясня: имате право на мнение, нямате моралното право да изисквате обяснения, за дадени действия на екипа поддържащ форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..

имате право на мнение, нямате моралното право да изисквате обяснения, за дадени действия на екипа поддържащ форума.

..

 

След като са създадени правила , те трбва да се спазват . Морално е след като си истрил десетки теми да уведомиш за това засегнатите потребители .

 

п.п.Иначе евала за коментарите в чата .. бяха много морални и поучетелни ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като са създадени правила , те трбва да се спазват . Морално е след като си истрил десетки теми да уведомиш за това засегнатите потребители .

 

п.п.Иначе евала за коментарите в чата .. бяха много морални и поучетелни ...

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Колега, ако сте недоволен от действията на

Модераторите или Администраторите на Форума, изразете своето мнение на Л.С.

А относно морални и поучителни постове в чата....вижте червения надпис над него!

Поздрави!

 

П.П. Доколкото виждам и вашият пост има нужда от редакция.

Редактирано от iskrata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При така създалата се ситуация, очевидно разискванията в тази тема минават към по-важните проблеми.

Ще ви помоля, да запазите малко спокойствие.. след което ще ви известя за промени и действия, които ще се наложат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на заинтересуваните:

*Справка - Устава.

- II. УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ

...... 7. УС създава, подържа и финансира сайта на сдружението и прилежащия форум.

- IV.САЙТ И ФОРУМ НА „ФЕН КЛУБ МИЦУБИШИ БЪЛГАРИЯ"

...... 2. За нуждите на сайта и форума на Сдружението, УС назначава екип от администратори и модератори.

...... 5. Администраторите се грижат за добрата техническа обезпеченост и поддръжка на хардуера и софтуера, необходим за съществуването и достъпа до ел.адреса на „ФЕН КЛУБ МИЦУБИШИ БЪЛГАРИЯ". Те имат неограничени права да променят, създават, закриват раздели на форума на клуба, да качват или изтриват информация; с действията си поощряват или санкционират потребителите на форума; при нужда преместват, заключват или изтриват теми и отделни мнения.

....... 6. Модераторите се грижат за прегледността на публикуваните мнения във форума, извършват тяхна редакция, преместване или изтриване при необходимост; при нужда преместват, заключват или изтриват теми; с действията си поощряват или санкционират потребителите на форума.

 

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не ви разбирам колега . Ако имате някакво менение по дискутирана тема в последните 15 - 20 поста е редно да го споделите ! Или може би си мислите , че потребителите са неграмотни и немогат да четат и непознават правилата и устава на форума ?

Иначе аз също мога да цитирам устава :

 

7. При неправомерни действия на модераторите, потребителите могат да се обърнат за решаване на проблема към администратор.

 

8. При неправомерни действия на администратор, потребителите могат да се обърнат за решаване на проблема към УС на Сдружението.

 

9. Администраторите или модераторите, могат да дадат своята оставка по ел. път, адресирайки я до УС на Сдружението.

 

И за разлика от вас споделям мнение за пореден път (снощи в чата бе отбелязано , че е за четвърти или пети път ) именно :

- Не е редно някои да мине и истрие всички теми по стари 01.11.12. без да остави съобщение на потърпевшите потребители .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не ви разбирам колега . Ако имате някакво менение по дискутирана тема в последните 15 - 20 поста е редно да го споделите ! Или може би си мислите , че потребителите са неграмотни и немогат да четат и непознават правилата и устава на форума ?

Иначе аз също мога да цитирам устава :

7. При неправомерни действия на модераторите, потребителите могат да се обърнат за решаване на проблема към администратор.

8. При неправомерни действия на администратор, потребителите могат да се обърнат за решаване на проблема към УС на Сдружението.

9. Администраторите или модераторите, могат да дадат своята оставка по ел. път, адресирайки я до УС на Сдружението.

 

И за разлика от вас споделям мнение за пореден път (снощи в чата бе отбелязано , че е за четвърти или пети път ) именно :

- Не е редно някои да мине и истрие всички теми по стари 01.11.12. без да остави съобщение на потърпевшите потребители

 

Личното ми мнение е, че не трябва да се трият теми, само защото няма движение в тях.

Но изтривайки стари теми, модератора не е нарушил нито едно правило или точка от Устава.

Ако се чувстваш онеправдан - пиши до администратора или до УС и дай конкретен пример какво е нарушено, кой е сбъркал и с какво си ощетен.

По лесно бе да напишеш - "Възстановете ми тая и тая тема" и сигурен съм, желанието ти щеше вече да е изпълнено...

В личен план искам да ти подскажа, че "изтрие" се пише с буквичката "з", а в думите "не могат" и "не познават" представките не се сливат.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер, като се прибера от работа ще върна всички изтрити теми 1 по 1.

Ще помоля останалите модератори да не трият нищо от споменатите раздели през това време, все пак не се казвам Шерлок.

След като всичко е върнато, предлагам да се приеме някакво правило за теми от раздела и тогава да се предприемат каквито и да е действия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за какво ? Да четем стари обяви от преди 1 година.Няма смисъл, а ако колегата се чувства толкова ощетен върни само негови те и толкова.

До къде стигнахме от едно предложение.

 

Поздрави

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да обобщя текущата ситуация..

 

За 3 часа успях да намеря едва 14 обяви от раздела "Купувам", от тях съм върнал всички незаключени теми. Това е към една пета от всичките засегнати теми, което означава, че няма как да ги върна в реално време.. Поради тази причина предлагам, всеки който му липсва темата от разделите "Купува" или "Продава" и иска да му се върне, нека ми каже, като посочи малко информация за темата си. В кой раздел е била, или как е името ѝ, или ориентировъчна дата на публикуването ѝ.

 

В същото време е пусната анкета в която членовете на клуба решават какви ще бъдат правилата за гореспоменатите раздели.

Надявам се това да ви удовлетворяват и да компенсира прибързаните действия.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Мисля че най-добре е да бъде:

Да, ако в темата няма активност 6 месеца.

Но това е лично мнение.

 

След като Членовете на клуба гласуват и има резултат, ще направим каквото е необходимо и ще напишем това в Правилата на форума,

за да няма недоразумения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

За 3 часа успях да намеря едва 14 обяви от раздела "Купувам", от тях съм върнал всички незаключени теми. Това е към една пета от всичките засегнати теми, което означава, че няма как да ги върна в реално време.. Поради тази причина предлагам, всеки който му липсва темата от разделите "Купува" или "Продава" и иска да му се върне, нека ми каже, като посочи малко информация за темата си. В кой раздел е била, или как е името ѝ, или ориентировъчна дата на публикуването ѝ.

А не ли по лесно да си пуснат нова обява ? Отнема една минута и не се занимават и други хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложени за раздела "Срещи на клуба" да се направите една информационна тема (може да се закачи като важна и да се заключи ) за мероприятията на клуба през годината(зимни,летни срещи,рожден ден ,дом Българка и т.н) през кой месец се провеждат и горе долу и датите.Според мен ще е хубаво всички нови потребители на форма (включвам и себе си в това число) да знаят тези неща за да могат да се включват по активно.Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложени за раздела "Срещи на клуба" да се направите една информационна тема (може да се закачи като важна и да се заключи ) за мероприятията на клуба през годината(зимни,летни срещи,рожден ден ,дом Българка и т.н) през кой месец се провеждат и горе долу и датите.Според мен ще е хубаво всички нови потребители на форма (включвам и себе си в това число) да знаят тези неща за да могат да се включват по активно.Поздрави

Или..... да се направят няколко подфорума - Зимни, Летни, Есенни, Зимни и Местни!

 

Sent from my IdeaTab A2107A-H using Tapatalk HD

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от такива неща.. във форума си има и календар. При национални срещи освен тема, се отбелязва събитието и в календара. Това стои поне 2 месеца, който има желание може да поглежда от време на време, ако 2 месеца не му стигат, за да види.., че има среща.. не виждам какво би помогнало освен телефонно обаждане..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде едно предложение и от мен. Да се махне малкия чат, понякога се дразня от факта, че има колеги които висят в начална страница, четът чата и дума не обелват. В големия чат поне излиза списък на колегите които са на линия, и знаеш с кой си заедно на чата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде едно предложение и от мен. Да се махне малкия чат, понякога се дразня от факта, че има колеги които висят в начална страница, четът чата и дума не обелват. В големия чат поне излиза списък на колегите които са на линия, и знаеш с кой си заедно на чата.

 

Ааа искаш да ме откажеш от чат а?

Не сериозно, аз ползвам само малкият чат, защото като наглеждам темите поглеждам и чата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа искаш да ме откажеш от чат а?

Не сериозно, аз ползвам само малкият чат, защото като наглеждам темите поглеждам и чата.

Е като преглеждаш темите чат няма бре, той е само в начална страница. :)

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или..... да се направят няколко подфорума - Зимни, Летни, Есенни, Зимни и Местни!

 

Sent from my IdeaTab A2107A-H using Tapatalk HD

 

Не говоря за под форуми ,а за тема .От под форуми няма смисъл има си теми за това.

 

Няма смисъл от такива неща.. във форума си има и календар. При национални срещи освен тема, се отбелязва събитието и в календара. Това стои поне 2 месеца, който има желание може да поглежда от време на време, ако 2 месеца не му стигат, за да види.., че има среща.. не виждам какво би помогнало освен телефонно обаждане..

 

Вики ,надявам се да не се подлъгваш по поста на Трайчев за под форуми .Да наистина си прав и форума си има календар,но хората работещи на смени и задължени да си направят отпуските в началото на годината ще им е по лесно ако знаят и искат да се включат в мероприятия .

 

Хайде едно предложение и от мен. Да се махне малкия чат, понякога се дразня от факта, че има колеги които висят в начална страница, четът чата и дума не обелват. В големия чат поне излиза списък на колегите които са на линия, и знаеш с кой си заедно на чата.

 

Адаш прав си за това ,но и аз през повечето време ползвам малкия чат :).Така че съм раздвоен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На който не му изнася да гледа чата и не го ползва - може да си го скрие. :)

Не става въпрос дали ти изнася или не, тези които не ползват чата дали го скриват? Едва ли....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос дали ти изнася или не, тези които не ползват чата дали го скриват? Едва ли....

 

Добре де, интересно ми е.. какво толкова важно пишете в този чат, че се притеснявате кой чете и кой не?

 

ПП: Иначе, ако повече хора искат закриването му, ще го пусна за гласуване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...