Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

Новата хитрина: като не можем да пишем във форума купува-продава, ще пишем в другите форуми.

Против съм да се махнат правилата в този раздел, защото форум и без това заприлича на клуб по интереси и обяви за какво ли не.

Няма да има оправия...:icon_hmm:

Според мен това е идеята на всеки форум. Ние сме тук, защото имаме интерес да бъдем тук.

Също съм на мнение, че новите потребители трябва да имат право да публикуват обяви. Има хора, които се регистрират, за да продадат нещо, от което друг има нужда... Смятам, че това е в интерес на всички. Може да пуснете анкета :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Имам интересно предложение има ме си форум чат. :good: (Да си чаткаме)

И предложението(което не е от вчера, но не съм го предлагал) е за форум радио сега забелязах че в форума на offroad-bulgaria вече си имат :)

Задачата не е трудна за реализиране.

Но да си призная не зная какъв е контрола на он-лайн радиата(ако въобще има), закон за авторското право и сродни права и т.н....

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Но радио без сръбска музика не е радио. :drinks:

От статистическа гледна точка в 90% от когато "работим"/щъкам в къщи на PC-то слушам музика, но това не означава че моя или на някой си вкуса/стилът трябва да се налага над другите.

Много потребители на форума прекарват доста време в сайта, ако радиото ще направи това време по приятно, защо да не се пусне едно пробно. :icon_rock:

Предложението не е за лична облага аз си слушам радио и ще продължа да си слушам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както сам си писал, първо трябва да се проучи въпросът с авторските права, че сега с тази АСМА :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам интересно предложение има ме си форум чат. :good: (Да си чаткаме)

И предложението(което не е от вчера, но не съм го предлагал) е за форум радио сега забелязах че в форума на offroad-bulgaria вече си имат :)

Задачата не е трудна за реализиране.

Но да си призная не зная какъв е контрола на он-лайн радиата(ако въобще има), закон за авторското право и сродни права и т.н....

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Но радио без сръбска музика не е радио. :drinks:

От статистическа гледна точка в 90% от когато "работим"/щъкам в къщи на PC-то слушам музика, но това не означава че моя или на някой си вкуса/стилът трябва да се налага над другите.

Много потребители на форума прекарват доста време в сайта, ако радиото ще направи това време по приятно, защо да не се пусне едно пробно. :icon_rock:

Предложението не е за лична облага аз си слушам радио и ще продължа да си слушам.

 

Радио имаше. За по-новите да кажа, че Боян го поддържаше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към админите: Къде изчезна web counter-а? Премахнат ли е, или при мен има някакъв проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както сам си писал, първо трябва да се проучи въпросът с авторските права, че сега с тази АСМА :D

 

Има изисквания за всякакви медии, които излъчват музика, дори и за заведения които пускат музика например. Там въпроса с авторските права е доста сложен, откакто назря преди година - година и половина. От тогава трябва да имаш уредени отношения с някоя лицензирана компания, от сорта на ПроФон в България. Така, че радио http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif може да има, ама това е платено удоволствие! Освен може би, ако не се намери някаква вратичка.. може би да е като вътрешен канал на сайта или нещо от сорта, ама не вярвам да не попада под ударите на комисията за интелектуална собственост :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За трети път задавам един и същи въпрос:

 

Въпрос към админите: Къде изчезна web counter-а? Премахнат ли е, или при мен има някакъв проблем?

 

Има ли някой запознат, който е в състояние да отговори?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За трети път задавам един и същи въпрос:

 

Въпрос към админите: Къде изчезна web counter-а? Премахнат ли е, или при мен има някакъв проблем?

 

Има ли някой запознат, който е в състояние да отговори?!?

 

Махнахме го отдавна, защото не върши работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо не върши работа, за мен това е една безпристрастна статистка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като е толкова важна за теб, ще го върнем. :good:

Всяка безпристрастна оценка е важна, благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Така ... като цяло в света има 2 брояча които стават за нещо (и в нашия случай).

Това са Google Analystic и трафик ресурса в cpanel-a.За жалост няма как да се показват те.

 

Има няколко БГ сайта за статистика които ... доста меко казано са зле.Все пак познават 1 към 3 де...

 

Показването на трафика е изключително лошо нещо.Могат да се правят злоупотреби с него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Привет,от днес като влизам във любимият форум получавам следното предупреждение за malware:

 

http://media.snimka.bg/s1/0263/026771038-big.jpg?r=0

 

 

П.С. Предупреждението ми се появява само когато отворя линк (тема) от форума в НОВ ТАБ на браузъра.

Редактирано от Farel
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен с хрома ми изкарва страницата като се опитам да заредя : http://www.mitsubishibg.com/forum/

При Емо с лисицата не е изкарвало предупреждение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Влизах във форума от 3 различни компютъра с хром-а и нищо не ми изписва...... +експлорер-а и мозилата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Две неща, първо това с google до кога ще се появява или как да го оправя и второ, само при мен ли форума едвам зарежда?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен така. Блокирах usermedia (заявката до там се обработва при мен за 30 секунди средно) и не изкарва повече никакви предупреждения в който и да е браузър. Друг въпрос е че така се ощетява набирането на средства чрез реклами във форума, но проблема тези дни очевидно е от там.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който е с различен скин от червения може да има забавяне, това поне се разбра... минавате на червения скин и не би трябвало да ви бави при зареждане.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И има един ред:

<script type="text/javascript" src="http://delivery.usermedia.net/spcjs.php?id=22"></script>

Който във другия скин го няма, както и на адреса по-горе го няма вече и скрипта и пада голямото чакане. Аз лично си харесвам синия скин...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • Admin

Хоста е прехвърлен на наш сървър!

Надявам се да няма проблеми. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...