Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

  • Admin

От много време се каня да дам това предложение, не може ли лентата, която следи "пътя", която в момента е само в горната част на форума, да се появи и отдолу, много по-лесно от колкото скролването? На почти всички форуми я има и отдолу и е много по удобно.

 

Клуб Мицубиши България - Форум>Mitsubishi Fan Club Bulgaria>За Mitsubishi...

 

Дай пример.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Колегата говори за лентата над номерацията на страниците, наистина ще е много удобно ако я има и нея,но нали затова долу в дясно има навигация из под форумите.Към Рангел,не знам дали ползваш най-голямата екстра на браузърите-табовете, да обясня аз как правя:като отворя форума си избирам отделните под форуми, но щракам с колелцето на мишката,така се отварят в нов под прозорец и имам всички неща отворени,а главната страница на форума ми стои отворена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да точно за тази лента над номерата на страниците, а който има чат, над него. Иначе ползвам табовете нон стоп :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Да дам едно предложение за иконките,ако може да се направи ще е много по удобно.Кто се натисне бутона покажи всички,да излизат всички иконки, в няколко реда в по голям прозорец.Така с един поглед намираш търсената,кликаш на нея и прозореца да се скрива.Идея си нямам, дали това ще натовари допълнително сървъра или ще е трудно да се направи,сигурно има причина да не е направено досега, но ако стане ще е много удобно.Сега при търсене на конкретна иконка,трябва да се певъртат всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм,сега не ги използвам всичките,защото пада голямо въртене и доста време трябва докато намериш желаната. Обаче ако се виждат всичките и стане много лесно,форума ще заприлича по-скоро на ....... тинейджърски чат :icon_crying:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Коледния скин отново е тука.

 

 

Все пак ако на някои не му харесва другите скинове са си активни и може да си го смени :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Коледния скин отново е тука.

 

 

Все пак ако на някои не му харесва другите скинове са си активни и може да си го смени :)

 

Благодаря! :santa:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: Брависимо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм,сега не ги използвам всичките,защото пада голямо въртене и доста време трябва докато намериш желаната. Обаче ако се виждат всичките и стане много лесно,форума ще заприлича по-скоро на ....... тинейджърски чат :icon_crying:.

Мислиш ли?.Ако това е причината,защо изобщо ги има?.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли?.Ако това е причината,защо изобщо ги има?.

 

Има ги за да изразиш емоция,като стане по-весело и интересно и без думи,но много лесно ще почнат да се пишат мнения и само с емотикони или с прекалено много такива.Така се губи смисъла според мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

На какво се дължи повишаването на температурата на CPU /процесора/, и на вградената видеокарта /Лаптоп HP с процесор AMD Athlon II P360 Dual-Core Processor,AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4250

при писане на мнение температурата почва да расте?

Firefox 9.0.1 ,но и с по старите версии се го прави това, не е изключение, винаги е загрявал при писане на коментар в форума и други /phpBB/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни дали се вдига използването на процесора - колко процента и кога. Когато си във форума или само когато пишеш мнение.

Опитай първо да скриеш емотиконите вдясно и виж дали ще падне натоварването на процесора. Втори тест е да смениш скина - най-долу вляво избери някой от другите и пак следи за промяна.

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...
Ами точно защото са в група "Потребител".

Вот на пост трябва да се дава само от проверени и отговорни хора. Голяма част от потребителите са анонимни и никой не знае кой се крие зад даден ник. Евентуално безотговорно гласуване би изкривило статистиката за даден пост.

 

Колеги, аз не мога да гласувам положително/отрицателно за някои постове, а до момента ми се е искало много пъти да дам по един зелен плюс на постове на съфорумци. Това ли е всъщност причината - това, че съм от група "Потребител"? А преди да се премахне група "Потребител +" именно тя можеше да гласува? Питам, защото когато се правеха промените, аз бях сравнително нов и не бях запознат с детайлите, даже наскоро забелязах, че може (теоритично) да се гласуват постове, но на мен ми излиза съобщение: "Неуспешно действие: Вие достигнахте лимита за позитивно гласуване за деня". И сега примерно, ако искам да лайкна някой пост, трябва да го цитирам в нов пост и да напиша: I like, а пък аз винаги съм предпочитал по-стегнатите теми... Нищо де, щом като така е решено - така да бъде, но нека се промени само съобщението на "Нямате право да гласувате" или нещо от сорта, или изобщо да не се появяват бутони за гласуване на нямащи правото юзъри. :mitsu-smiley:

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Могат да гласуват вече само " Членове на клуба" поради злоупотреби и тенденциозно гласуване на потребителите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Член на клуба",каква е гаранцията,че не би злоупотребил или тенденциозно гласувал един такъв юзер?Особено,като се има предвид,че "член на клуба" са ставали хора,които са били участници във форума от месец-два и според мен не са доказали за този период качествата си!Не разбирам нещо логиката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

"Член на клуба",каква е гаранцията,че не би злоупотребил или тенденциозно гласувал един такъв юзер?Особено,като се има предвид,че "член на клуба" са ставали хора,които са били участници във форума от месец-два и според мен не са доказали за този период качествата си!Не разбирам нещо логиката!

 

Нищо подобно. Членове на клуба са доказани хора, които познаваме от доста време.

Точно за това трябва предложение и след това одобрение от другите, за да не стават злоупотреби.

Лично съм отказвал на много хора, защото не ги познавам и нямам преки впечатления от тях, които искат да преминат над личното си "его" на клубно ниво.

 

Не казвам, че няма стойностни хора от Потребителите, но от създаването на форума до ден днешен се убеждавам все повече и повече, че има два типа хора:

 

1.Тези, които стават.

2. Тези, които не стават за нищо.

 

Всеки си избира сам в коя група се определя.

Нищо лично към никой! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В първата част на поста ти,Ангелов http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif мога и да поспоря,но не желая защото ще трябва да се аргументирам с имена и ник-ове! Тези хора може да го приемат на личностна основа и се обидят,а не заслужават това-уважавам ги!Относно двата типа хора съм на 100% съгласен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, също мога да обора това което си написал :)... ама пак ще се караш, че все аз :)... Нямам как в такова голямо общество, като ФОРУМ, всички да са СУПЕР, винаги ще има такива като мен :))) гадове :).

 

P.S. Ако прецениш, дел мнението :), сега го прочетох втори път и някой може да реши, че се заяждам, а истината е че се усмихвах докато го пишех :)...

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо от доста време не виждам Web Counter? Премахнат ли е, или причината е при мен?!?

Редактирано от Т. Минтов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че целия CSS стил е вътре в кода на страницата, вместо в отделен файл. Така той не може да се кешира, а размерът му в момента е колкото цялата останала страница: генерира се двойно повече трафик. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам за необходимо да отпадне забраната за писане в раздела "Купува - продава" за нови потребители. Това не ги спира и те пишат обявите си в другите теми. После модераторите им ги трият без обяснение, като някои даже не разбират защо. И новите потребители се озлобяват и повече не стъпват във форума. При тази намалена активност последната година май нямаме нужда от това...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам за необходимо да отпадне забраната за писане в раздела "Купува - продава" за нови потребители. Това не ги спира и те пишат обявите си в другите теми. После модераторите им ги трият без обяснение, като някои даже не разбират защо. И новите потребители се озлобяват и повече не стъпват във форума. При тази намалена активност последната година май нямаме нужда от това...

Подкрепям :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Новата хитрина: като не можем да пишем във форума купува-продава, ще пишем в другите форуми.

Против съм да се махнат правилата в този раздел, защото форум и без това заприлича на клуб по интереси и обяви за какво ли не.

Няма да има оправия...:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...