Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

  • Admin

По-принцип всички динамик линкове , застрашителни формати и т.н. са забранени за сигурност.Не е много удобно ,но по-добре така отколкото някоя млада звезда да срути всичко :)

 

А и има безброи сайтове за качване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Аз така и направих,качих клипа в дата-та,ама го бях конвертирал до 2 мб,както си е изискването и пак не ми разреши,че затова питах защо не става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и направих,качих клипа в дата-та,ама го бях конвертирал до 2 мб,както си е изискването и пак не ми разреши,че затова питах защо не става.

 

Аз ти писах къде да го качиш.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Помощ !!!!! Нещо ми се изчанчи сайта.....

При други има ли проблеми ????

Влизам по заобиколни пътища, не мога да прибера падащи менюта, няма емотикони и т.н. и т. н ....

И ми няма аватара...

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Помощ !!!!! Нещо ми се изчанчи сайта.....

При други има ли проблеми ????

Влизам по заобиколни пътища, не мога да прибера падащи менюта, няма емотикони и т.н. и т. н ....

И ми няма аватара...

 

При мен всичко е на ред, да не е да ти е бил кофти нета и да не е бил заредил всички файлове като хората. Например javascript-овете и за това да не си могъл да затваряш менютата :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко е на ред, да не е да ти е бил кофти нета и да не е бил заредил всички файлове като хората. Например javascript-овете и за това да не си могъл да затваряш менютата :icon_hmm:

 

Бре TASSO, що не пишеш на български..../Майтап, бе - просто нищо не разбирам от софтуер и пр. - прост потребител съм в областта на компютрите/

По принцип - всичко ми се зарежда при другите сайтове...

Няколко пъти излизах и влизах в Интернет и във форума - все същата...

Дано утре се оправи !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да направиш снимка на екрана и да покажеш да видя какво ти излиза, за да имам визуална представа.

Също така какъв каква операционна система и каква версия браузър ползваш, за да мога и аз да тествам по същия начин за този проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Няколко пъти излизах и влизах в Интернет и във форума - все същата...

Дано утре се оправи !!!

Изчисти си кеша и бисквитките и конзолата с грешки от меню "инструменти" и виж дали няма да се оправи ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за отговорите! На компа в офиса всичко е нормално - довечера ще видя как е на лаптопа в къщи :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за отговорите! На компа в офиса всичко е нормално - довечера ще видя как е на лаптопа в къщи :icon_hmm:

 

Или има кофти кешове на браузъра или без да искаш си дал disable на някоя от опциите Javascript, css..

За по сигурно може да тестваш и на някой друг браузър ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или има кофти кешове на браузъра или без да искаш си дал disable на някоя от опциите Javascript, css..

За по сигурно може да тестваш и на някой друг браузър ;)

 

 

Ей, не разумя, че съм пълен профан ... :yes3: на тема софтуер и т.н. ... :icon_angel:

Следващият път пиши така: "... натисни второто копче от ляво надясно и ако ти излезе еди каква си картинка, натисни най-големия клавиш.... и т.н. и т. н ... Ако нищо не стане пак, хвани лаптопа и го забий в земята...."

Така се обяснява - а ти си взел да ми пишеш за някакви кешове,браузъри и други думички, и то на чужд език.... :icon_doh:

АНАДЪМО ????? :icon_blush: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Браво! Само трябва да оправим цвета да се върже със скина. Това го говорихме де...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тишо, може ли малко пояснения за самия бутон и каква е целта и предназначението му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами когато някои реши да изказва мнение в дадена тема което не е по темата - ползва бутона.Тои скрива текста.Всеки които желае да прочете написаното цъка върху бутона Покажи(Show) и текста се показва.Целта му е да предпази темите от излишен спам.

 

Когато пишете мнение и искате да използвате тага:

 

1) пишете:

 

 [off] text [/off] 

 

2) От падащото меню "Още инструменти" (На картинката по-горе)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Потребители с репутация минус 5 точки, ще бъдат предупреждавани, а с минус 8 ще се отстраняват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потребители с репутация минус 5 точки, ще бъдат предупреждавани, а с минус 8 ще се отстраняват.

Това обаче създава предпоставка за доста злоупотреби.

Помислено ли е върху начин за предпазване от това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да,така е. Трябва да се проверяват постовете.

Ще се помисли върху репутацията как да действа, като ще се премахне за известно време, защото много хора злоупотребяват и в момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Горе в дясно вече има бутон за смяна на език (за писане) :)

 

А защо не каза че има и клавишна комбинация за превключването му Win Key + Shift :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Този бутон го сложи Тишу, обаче при мен с лиско не работи? Има ли други колеги, при който този бутон не функционира? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Windows 7 с браузър Google Chrome бутона работи, както и клавишната комбинация за смяна на езика. Довечера ще споделя как функционира и под линукс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Под линукс работят много малко хора, но все пак провери. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Под Windows 7:

FireFox v.5+ - работи всичко

IE v.8 - работи всичко

Opera v.11.50 - работи всичко без клавишната комбинация за смяна на езика(Shift + WinKey)

Google Chrome v.13+ - всичко работи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Значи проблема е в моя компютър. Ще видя какво "омазва" лиско. Благодаря за информацията. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...