Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

Не мисля, че е необходима анкета. И да лази по нервите- какво, да го изгоним ли?

 

А че лази- лази. Владимиров, момчето ми, опитай се да не си похлупак на всяко гърне и да не си специалист по всичко.

От мен да знаеш, че чисто статистически, колкото повече говори (пише) един човек, толкова шансът да изтропа някоя глупост е по-голям.

И толкова мненията му губят от тежестта си. По-добре кажи 5 неща, вместо 500, но да са смислени и на място.

Между другото, това важи не само за форума.

 

Накратко, аз смятам, че няма нужда от анкета, а има нужда Владимиров да направи преоценка на това има ли смисъл да пише постове на всяка цена и по всички теми.

 

Колкото до скиновете, анкетата показва ясно, кой скин от колко души се ползва. Ще спестим много време и усилия на Светльо, Тишо и другите колеги, които са ангажирани с това, ако не обръщаме толкова внимание на останалите скинове. Още повече, че :mitsu-smiley: скинът си е нещо като наша запазена марка. Скинът по подразбиране явно служи само новите потребители да си пренастроят компютрите от него на :mitsu-smiley: скин.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Тишо, разбира се, че няма смисъл от анкета... Казах го като милионен опит да му покажа (на Владимиров), че минава всякакви граници. Имаше момент в който бях набрал достатъчно, за да се възползвам от правомощията си, но след разговор със Светльо ме вразуми и убеди да бъда толерантен и по-спокоен. Да, но вече явно започна да лази по нервите на доста колеги и мисля, че е време да си вземе бележка. Освен милионите си постове започна да има и милиони претенции. Владимиров, директно ти го казвам "Спри се малко!". Моля!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, че червения скин, като такъв по подразбиране се ползва от всички без значение дали са влезнали само един път преди няколко години или се ползва всеки ден и че така неможе да се отчете реалното му използване, не че има някакво особено значение по колко пъти на ден или месец се ползва от активните потребители. Важното е да изглеждат добре и завършени, а останалото си е статистика на сървъра и не е нужно да се влиза в разни задълбочени спорове за това.

 

P.S Никъде не съм искал да има такава статистика, просто както е направена в момента, ако се зададе по подразбиране на всички да е другия скин резултатите ще са в близко процентно съотношение, но не за червения благодарение на големия брой слабо активни потребители и в този си вид може да разберем колко са ползвали другите два скина от когато са ги пуснали, но не и червения, защото го ползват и тези които не влизат.

 

Знам, че взех да ви лазя по нервите, но ми прави впечатление когато нещо е оставено не напълно завършено и е оставено да се вижда от много хора, за това съм писал толкова много в конкретната тема. До колкото до останалите - винаги съм се стараел да помогна, не на всяка цена разбира се, а когато смятам, че мога. Като ви преча мога повече да не влизам. Както виждате вече влизам по-рядко, мога и да спра...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Владимиров, мисля че пак не ни разбираш. Никой не те гони и никой не ти казва да не влизаш. Просто гледай да не си "на всяка манджа мерудия". Няма нужда да пишеш 1000 поста на месец и 2/3 от тях да не струват и да даваш акъл на всички. Пиши само тази 1/3 която струва и не подценявай колегите. До Ю Ъндерстенд МИ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Владимиров, въпрос на личен избор е, дали човек да влиза, или не в някой форум.

Въпрос на самоуважение, самооценка и самоконтрол е, какво,колко, как и кога да пише.

Опитай се да направиш оценка на горните неща, като не забравяш, че "пътят към Ада е постлан с добри намерения". :)

Решението, колко често и дали ще влизаш и ако да- какво и колко ще пишеш си е лично твое.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Владимиров, предизвиквам те на дуел.........загубилия получава БАН. :icon_box: :icon_box: :icon_box: :icon_box: :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че взех да ви лазя по нервите, но ми прави впечатление когато нещо е оставено не напълно завършено и е оставено да се вижда от много хора...

 

Има един синдром... забравих на кой-си - Човек колкото повече знае и е по-компетентен - толкова повече се съмнява в знанията си, по-неуверен е. Така се получава, че по-некомпетентните взимат връх - те веднага знаят отговора, веднага предлагат решение и надвикват знаещите. Същевременно и малкото признание дадено от някой случаен - за тях е награда, защото не са свикнали :)

Проблемът е, че имаш прекалено много ентусиазъм, а не забелязваш, че се бориш с вятърни мелници - мъчиш се да решиш всички проблеми, а това не е приятно на хората - никому не е приятно да му дават акъл или да му показват грешките. Не е приятно и да четем твои мнения във всяка тема. Това, което си написал в подписа си е грешно - не става "Не го четете!" - правиш си един блог и там пишеш на воля, пък който иска да го чете.

Едно време аз бях доста активен, но също срещнах подобно отношение. Тогава разширих участието си в доста други форуми и така оползотворих излишната енергия :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, че червения скин, като такъв по подразбиране се ползва от всички без значение дали са влезнали само един път преди няколко години или се ползва всеки ден и че така неможе да се отчете реалното му използване, не че има някакво особено значение по колко пъти на ден или месец се ползва от активните потребители. Важното е да изглеждат добре и завършени, а останалото си е статистика на сървъра и не е нужно да се влиза в разни задълбочени спорове за това.

 

P.S Никъде не съм искал да има такава статистика, просто както е направена в момента, ако се зададе по подразбиране на всички да е другия скин резултатите ще са в близко процентно съотношение, но не за червения благодарение на големия брой слабо активни потребители и в този си вид може да разберем колко са ползвали другите два скина от когато са ги пуснали, но не и червения, защото го ползват и тези които не влизат.

 

Случвало ми се е публично, в този форум, да призная, че съм сгрешил и че Владимиров е прав - а аз крив!

В конкретният случай, считам, че в мнението на Владимиров, що се отнася до скина - има някакъв резон.

Предложението ми, доколкото е възможно технически, е следното:

-Така както новите потребители, при регистрация попълват отделни данни в профила си, да има още една графа - "ИЗБЕРИ СКИН".

На принципа на "избери време спрямо Гринуич"......

.................

Тоест, потребителя при регистрация сам да избира скина, а не постфактум, ако забележи ,че има отделен бутон за това най-отдолу, да си го менка....

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, колеги, пак нападнахте колегата Владимиров, според мен прекалено. Вярно, че понякога постовете са му тъпи, пардон, като на отличник от олимпиада по химия или физика, но все пак има за по-малко от 2 години 2278 бр. поста и заслужава най-малкото уважение. Доказателство за това е подписа му: "Всичко написано е мое лично мнение. Не целя по какъвто и да е начин да го наложа на който и да е. Не ви карам да го четете. (цъкате тук и готово)". Някой беше споменал по-горе, че една трета от постовете са му стойности. Според мен, и при една шеста полезни съвети, при това количество мнения, Владимиров е ценен кадър и не трябва да бъде демотивиран да пише във форума. Лично аз съм получавал полезна информация от него. Предложението ми е, ако Владимиров е съгласен и някой член на клуба гарантира за него (примерно Вальо ревизира позицията си, че не го иска в клуба, да го направите член на него). Моят ангажимент е още утре да платя членския му внос по сметката на форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Никой не гони Владимиров! И дума да не става!

:friends:

 

Данчо, не е необходимо да плащаш членски вносове на Владимиров.

Като се видим на следващата среща ще пием по едно питие и ще се разберем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодарение на Tishu имаме нов видео блог във форума.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Вече си имаме и нов коледен скин.Към него върви и снежец които може да спирате,пускате,паузирате и други неща от менюто най-горе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Сега ще настъпи паника как да си пуснат отново снега, ако го спрат. Ще стане голям цирк - гаранция! :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Браво на колегата, наистина коледното оформление на форума е на ниво и отговаря напълно на марката :mitsu-smiley:, на която сме притежатели. Много безаварйини километри на всички собственици на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще настъпи паника как да си пуснат отново снега, ако го спрат. Ще стане голям цирк - гаранция! :lol:

 

Който иска да си го пусне, след като го е забранил отваря това

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?blizard=enable после цъка на някоя секция и готово :)

 

Обаче друг е проблема - вали, вали, а не натрупва :icon_blush: От кога чакаме да натрупа както си трябва зимата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новата визия създава страхотно коледно настроение. :icon_clap: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЖЕСТОКО :icon_clap: :icon_thumbup: :icon_clap:

Просто нямам думи !!! :icon_doh:

Браво на всички, които са измайсторили това прекрасно нещо !!!!

Златни умове, златни ръце, златни хора...

Останах като втрещен, щом се появи тази красота!

От мен - ПОКЛОН за таланта :worthy: :clapping2: :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна изработка, аз има предложениe, този скин да остане активен и след празниците......., много се радвам, като излизам червен в чата. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна и ефектна визия! Браво на Тишо!

А дали може да се запази основното от този скин и само да се сменят акцентите и цветовете според сезона? Примерно пролетта да валят цветчета :), лятото слънчица или морски вълни, а есента да падат листа! :) Чисто технически питам дали е възможно и приложимо?

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна и ефектна визия! Браво на Тишо!

А дали може да се запази основното от този скин и само да се сменят акцентите и цветовете според сезона? Примерно пролетта да валят цветчета :), лятото слънчица или морски вълни, а есента да падат листа! :) Чисто технически питам дали е възможно и приложимо?

Поздрави!

Ванка, а на Зарезан да има мръвки и вино.... :icon_drunk: :icon_tongue: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, а на Зарезан да има мръвки и вино.... :icon_drunk: :icon_tongue: :hysterical:

Ама то винцето и сега не е излишно. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама то винцето и сега не е излишно. :drinks:

Ей, колега - какви са тия бирени чаши.... нали говорим за ВИНО :icon_drunk: :wine:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, а на Зарезан да има мръвки и вино.... :icon_drunk: :icon_tongue: :hysterical:

:icon_n_lol_2: хихихиххи адаш, ми като го видях такова шаренко и си отпуснах въображението. Би било интересно наистина ако може да се направи - на Никулден пък ще се мятат шаранчета, а на Зарезан/свети Валентин през деня ще летят сърчица и стрелички, а вечер мезета и винце :icon_n_gathering:

Абе майтап да става!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...