Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Ми хубав е 6 цилиндъра 2.5 литра. :) Иначе бързах за работа и сигурно на България сме се засекли. Там виждам по някой галант чат-пат и винаги поздравявам. А иначе генерацията е нераждавейка на 63мм с двуцефка;)

Двуцевка ама от двете страни на колата ли,че ме гложди от известно време как да си го направя :icon_hmm: .Извинявам се за офтопика

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Двуцевка ама от двете страни на колата ли,че ме гложди от известно време как да си го направя :icon_hmm: .Извинявам се за офтопика

Не само от едната страна, имам предвид, че е с двуцвевка гърне. Цялата генерация е нераждавейка от колекторите назад с отстранени катализатори, резонатор и спортно гърне, ще кача филмче на звука преди и след в една друга тема за катализатори на колегата Бай Михал. Иначе можеш всичко да си направиш стига да можеш да удържиш финансово на цената. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Хасково на кърджалийско шосе до административната сграда на фирма Diamond се засякох с черен Colt след 2008 момчето махна Colt-а беше с пловдивска регистрация да си признава кой е!?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес някой колега с галант ми присветна на бул. "Президент Линкълн" около 10 часа.

:icon_n_king: Колегата да знае, че едната светлина не му свети.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес след обяд на магистралата след Сливен ме изпревари един Спейс Рънър с номер СА 8376 мисля,но беше недостижимо бърз :icon_thumbup: .Успях да мерна само ,че имаше стикер на задния прозорец с :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В петък вечер, сив галант с шуменска регистрация на околовръсното преди Икея, поздравихме се, да се обозначава бързо. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта, качвайки Шипка, от северната страна на прохода, се разминахме с един мнооого готин галант - оранжево-златен цвят с черни елементи! Бях се "засвяткал", изпреварвайки един автомобил със платформа и един, теглещ лодка, и даже не можах да бибитна на колегата. Само мярнах номера - У ........ :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте, дали колегата със жълтото Ево ВР 19 19 е от форума? Днес ме изпревари на завоите, още чувам уникалния звук :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта, качвайки Шипка, от северната страна на прохода, се разминахме с един мнооого готин галант - оранжево-златен цвят с черни елементи! Бях се "засвяткал", изпреварвайки един автомобил със платформа и един, теглещ лодка, и даже не можах да бибитна на колегата. Само мярнах номера - У ........ :icon_rock:

Бързичко си признавам :icon_blush: макар и със закъснение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няколко дена във Варна, на улица "Арх.Петко Момилов" стоеше паркиран Галант №СОхххх с лепенка на клуба. На кого ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Вчера първоаприлско точно до мен пред блока ми в Борово (София) беше паркирал червен GALANT рег. CA72**** , ако сме съседи, да знае, че аз съм с варненската регистрация и с леко ударената броня отзад отдясно.

 

На 20 февруари пък на тръгване видях един GALANT СС99**** във военната база на танковата дивизия в Княжево/Горна баня (София). Цвета не го помня, но като че ли това ще да е военен номер. Ако съм разкрил нещо секретно да си казва, за да трия изречението. :))))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 1 месец ...

На някой от клуба ли е Сив Галант с рег. номер ЕВ 8329 АТ?

 

 

Мисля, че беше на колегата vachoi http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=16674

 

Скоро гледах, че се продава

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че беше на колегата vachoi http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=16674

 

Скоро гледах, че се продава

 

Възможно е! Най-вероятно вече новите му собственици са от Хасково :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е! Най-вероятно вече новите му собственици са от Хасково :)

 

 

Жалкото е, че и те го продават. http://www.cars.bg/c729463

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето я днес я снимах дори

 

http://img.tapatalk.com/d/14/06/12/7y5ehe6y.jpg

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Вчера, 22 Юни на моста Рачо Ковача /Габрово/се разминахме с един син :mitsu-smiley: ASX - колежката вътре приятелси помаха, въпреки че мъжа й май бе до нея :icon_thumbup:. И аз вдигнах ръка - и на мен и на приятелката ми ни стана много приятно! :icon_rock:

 

Днес, ранният следобед след колелото на Сали-то в Ловеч се разминахме с един сив Галант - свирнах с клаксона, момчето и то поздрави. Галанта изглеждаше мнооого добре! :mitsu-smiley:

 

 

 

 

Живи и здрави колегите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Червен Старозагорски Колт ГТИ днес на бул. Климент Охридски в София :rolleyes: Бързо да си признава ако е от форума :D :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Днес на улици Москва и Сан Стефано в Бургас се засякохме с един сребърен първа генерация Еклипс, мисля че номерата бяха 1904 или нещо с тези цифри. Хубаво ти стои колата на пътя, евала. Щях да те питам дали може да се повозя на първа генерация малко ако не бях с моята :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте,

днес в Смолян м/у 11-12 часа се разминах със сребристо мицубищи със Софийска регистрация.

Стори ми се, че е с табелки за номерата на форума.

Ако някой колега от форума е на разходка из родопите тези дни да свирка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...