Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Тази сутрин в Пловдив на моста на А-ДАТА към 9 без 10, се засякохме с колега с Галант комби V6.

Ако е някой от форума да си признава бързо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 14.08 към 14:15 засякох черен Lancer към 2008 със номер СА1319 :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в района на корабчето Арабела в к.к. Албена, имаше сериозно присъствие на :mitsu-smiley: .

АСХ ЕН4493, Галант комби СА4278, Галант седан ТХ5365, Спейс Стар с плевенска регистрация и Паджеро със софийска :icon_thumbup: .

Свършиха ми визитките бре хора :icon_rock: :rulez:

Ако някой се познае да пише.

Редактирано от iskrata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам списъка с колегите .....днес към 14:00 беше спрял на паркинга на Билла един Спейс стар след фейслифта с номера СА8090

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 14.08 се разминах със сив галант седан, софийска рег. с модул за ДРЛ вързан към дългите???

Вчера в Габрово видях бял, фейслифтов галант ВР-4 с десен волан и чужда (не английска)регистрация :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 14.08 се разминах със сив галант седан, софийска рег. с модул за ДРЛ вързан към дългите???

Еми с мен си се разминал. Бях до Дряново и минах през Габрово, но не съм спирал никъде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във вторник към обяд в Баня се разминах с един Галант и свирнах да поздравя колегата, ако е някой от форума да каже :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми с мен си се разминал. Бях до Дряново и минах през Габрово, но не съм спирал никъде...

Ам кат ти звъннах после, а ти бърбореше, що не ми се обади бре, калпазанин... :icon_box: Аз за теб помислих, като се разминахме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

В 0708 :) с колегата се засякохме на Крайзерния във Варна, загледахме си любимците, а май и друг път се е случвало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, те такива планирани срещи не се пишат тук :)

:icon_hmm: А защо не се пишат тук? :icon_hmm:

Нали си има тема за срещи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забелязал след насрочена среща после всеки участник да е написал с кого е бил :)

 

Има ли значение всъщност дали да се пише или не? Който както иска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забелязал след насрочена среща после всеки участник да е написал с кого е бил :)

 

Има ли значение всъщност дали да се пише или не? Който както иска.

Ами точно в тази тема

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=11702&pid=290882&st=1960entry290882

след всяка среща си има коментари и снимков материал. :)

Едва ли си го пропуснал :icon_crying:

Но за това, че кой както иска си го прави си много прав!

Не желая да създавам конфликти, за това ти желая успех и винаги си добре дошъл на срещите

ни във Варна.

Явно не сме толкова лоши, щом ни уважават колеги, дошли от Габрово, Враца, Пловдив, София, че даже и Админа на форума. :)

Извинявай ако съм те засегнал с нещо! :rulez:

А също се радвам и за бързия ти отговор, това означава, че участваш активно в живота на форума. :mitsu-smiley:

Редактирано от iskrata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е добре дошъл на варненските срещи,а това,че някой не следи конкретната тема,то си е отделно.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се карате, само не прекалявайте със спама в темата, че днес към 18:15 в Пловдив близо до колелото на гарата на павираната улица засякох сив Галант комби. Караше го една мадама, която се загледа в моя Галант и предположих, че е от форума.. ако е така нека се обади. Та идеята ми беше да може да види, че някой я е срещнал.. а не спорове :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно в тази тема

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=11702&pid=290882&st=1960entry290882

след всяка среща си има коментари и снимков материал. :)

Едва ли си го пропуснал :icon_crying:

Но за това, че кой както иска си го прави си много прав!

Не желая да създавам конфликти, за това ти желая успех и винаги си добре дошъл на срещите

ни във Варна.

Явно не сме толкова лоши, щом ни уважават колеги, дошли от Габрово, Враца, Пловдив, София, че даже и Админа на форума. :)

Извинявай ако съм те засегнал с нещо! :rulez:

А също се радвам и за бързия ти отговор, това означава, че участваш активно в живота на форума. :mitsu-smiley:

 

Явно не си ме разбрал правилно и драскаш клечката. Имах в предвид, че в "Кой кого видял" не видях някой да е написал "Днес имахме среща във Варна и се видяхме с този, този и този". Естествено, че няма нищо лошо това да се обсъжда, но доколкото съм хванал замисъла на темата, в която пишем, тук става въпрос за случайни срещи някъде си, а не организирани такива.

 

Ако греша - сори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Към 22:20 засякох спейс със клубна лепенка за дете в колата до Съдийски(Пловдив), изравних се с колегата и му свирнах, за да го поздравя. Ако види темата нека се обади :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В петък вечер на новия светофар на бул.Др. Цанков /София/ се разминах със сребрист Галант с DLR, монтиран на дългите фарове. Да знае, че не му работи десния стоп.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата Неделя се следвахме с една красавица с черен тунингован еклипс (от 98-ма моделите) по магистрала Тракия. Сладураната настъпваше сериозно газта на моменти до 190км/ч. Варненска регистрация започваше със 7. Предполагам че не е от клуба, но ако случайно се появи задължително да ми пише ;) :callgsm:

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата Неделя се следвахме с една красавица с черен тунингован еклипс (от 98-ма моделите) по магистрала Тракия. Сладураната настъпваше сериозно газта на моменти до 190км/ч. Варненска регистрация започваше със 7. Предполагам че не е от клуба, но ако случайно се появи задължително да ми пише ;) :callgsm:

 

Да не е този ЕКЛИПС?

884421_365067216940802_1203808833_o.jpg

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...