Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Дали не е на колегата Светлин от Сливен? Какъв цвят беше?

Както винаги,Слави е точен от първият път-"разкрит съм"!

Точно така-аз ти сложих картичката Mirama!

Много приятно бях изненадан-много Галанти в Плевен,въпреки че бях там само за 2-3 часа-видях 5-6,а отделно страшно много Каризми,"Звездички",Вагони...с една дума-радост за окото!

 

И аз да си кажа освен Mirama,видях още един колега,мисля че е от форума-черен Галант-комби,мисля че беше Аванс(само отзад го видях,но почти съм сигурен че беше Аванс) с рег.номер- ЕН7007?? -мисля че съм го "засичал" из форума....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги,Слави е точен от първият път-"разкрит съм"!

Точно така-аз ти сложих картичката Mirama!

Много приятно бях изненадан-много Галанти в Плевен,въпреки че бях там само за 2-3 часа-видях 5-6,а отделно страшно много Каризми,"Звездички",Вагони...с една дума-радост за окото!

 

И аз да си кажа освен Mirama,видях още един колега,мисля че е от форума-черен Галант-комби,мисля че беше Аванс(само отзад го видях,но почти съм сигурен че беше Аванс) с рег.номер- ЕН7007?? -мисля че съм го "засичал" из форума....

 

 

Мисля,че теб видях вчера.Признавай веднага.Срещнахме се на първия сфетофар на влизане в Сливен.Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че теб видях вчера.Признавай веднага.Срещнахме се на първия сфетофар на влизане в Сливен.Поздрави

Да аз бях,свето-ти ми светна,а аз ти бипнах,тъй като ти се падах в страни и нямаше как да видиш светлинният сигнал...

Поздрави и на теб и ако друг път идваш към Сливен,може да се обадиш да се срещнем,че тука в Сливен се чувствам като вълк-единак с моя Галант...(което всъщност не е чак толкова лошо)!

Редактирано от svetlin_dbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

svetlin_dbg, е, радвам се че се запознахме ,макар и задочно. )))

Аз много се зарадвах като я видях, като малките деца. )))

Следващият път като имаш път към Плевен се обади да пием по кафе. )

Иначе си имаме доста мицита в Плевен, но явно хората не влизат във форума.

Само вчера за 5мин, видях 5-6мицита. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Иначе си имаме доста мицита в Плевен, но явно хората не влизат във форума.

Само вчера за 5мин, видях 5-6мицита. )

Айде сега, като не пишем и кво - неизвинено, а? :) Просто не остава време от джиткане ... Това дано се брои за "влизане" :icon_bye:

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си познава галанта?

 

http://img138.imageshack.us/img138/2860/dsc0018id.th.jpg

 

Видях и още един такъв, само че седан с хасковска регистрация и малко сняг по него в Казанлък на първото кръгово от към Шипка.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Днес видях жесток Еклипс в Плевен, Сторгозия - на паркинга до гумаджийницата под Яворов. Ако е на някой колега от форума да си признава :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз видях един еклипс, червен от най-новите, какрах зад него на Шипка в една колона, после зави към София. Не беше много културен колегата - на два пъти си хвърляха боклука през джама. В Стара Загора мярнах един сиво-синкав галант в огледалото, отби на бензиностанция 99+ или каквато е там в началото. После видях и една червена carisma - стори ми че имаше монтиран тунинг снегорин отпреде...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 2 дни видях един Колт, сив металик, който караше зад мен по Опълченска от центъра към мола, зави наляво след мен по Стамболийски и точно преди двореца на децата сви в ляво. Колта беше клубен, защото имаше лайсничка на номера ... 2-3 пъти пусках аварийки пред него за да ме забележи , ама хич не ме отрази човека :) кой е бил според вас?

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях една сива Carisma GDI в Казанлък на светофоара срещу полицията, после сви в ляво?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях една сива Carisma GDI в Казанлък на светофоара срещу полицията, после сви в ляво?

Дали да не взема да пускам по един пост за всяко Митсубиши,което виждам? :icon_hmm: На ден са поне по 20...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля, че на колежката Sisa е такова. Oтделно видях едно L200, няколко Pajero и още няколко каризми. Предишното си беше за отбелязване - еклипса беше уникален. Дай направо да не пишем в темата?

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес видях(ама наистина,само видях)в огледалото за обратно виждане една тъмно-зелена Каризма в началото на град Плевен.

 

Бате Вальо,големи извинения още веднъж,че не можах да спра да се видим дори и за малко! :icon_blush: Следващият път обещавам дори да се забавя за една разходка до Панорамата,и след това да си изкупя греха подобаващо с някоя почерпкка! :icon_angel: :drinks:

 

Още веднъж Благодаря за подробното упътване на най-краткия и лесен маршрут!!! :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм....

За днес имаш черна точка!

Да видим другият път как ще се извиняваш......:icon_refuse:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Миналата седмица до офиса ми видях този галант със стикер "Мицубиши фен клуб" :) Кой съм спипал ?

 

http://img682.imageshack.us/img682/8712/09042010a.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За малко да си призная - ама рег. номера ми е малко по-различен :) и имам малко повече стикери по предното стъкло ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз за пръв път видях някои от форума в Търново днес видях Марчето с колта :icon_rock: хахаха :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера за пръв път видях на живо новият галант,от тия американските.Страхотен салон вътре,но доста пенсионерски външен вид.Колата я видях в София по улица Раковски около обяд,За съжаление не можех да я снимам,номерът и е бургаски,сив металик.Хубаво би било да е на някой от форума.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Около 16 часа на цариградско шосе, някой с ловешка каризма ми пусна аварийки, веднага да си признава кой е :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера за пръв път видях на живо новият галант,от тия американските.Страхотен салон вътре,но доста пенсионерски външен вид....номерът и е бургаски,сив металик.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

В Плевен от близо година има един такъв екземпляр, но ... какво от това, просто поредната кола на шосето. За съжаление няма НИЩО ОБЩО с визията на Галантите от модела ЕАхх.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско,

Какво правиш в нашия квартал късно вечер :) на ул. "Пиротска" близо до кръстовището с ул."Средна Гора" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско,

Какво правиш в нашия квартал късно вечер :) на ул. "Пиротска" близо до кръстовището с ул."Средна Гора" :)

 

 

Роско го изловиха в издънка.... :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско' date='

Какво правиш в нашия квартал късно вечер на ул. "Пиротска" близо до кръстовището с ул."Средна Гора" [/quote']

 

Опааа, радвам се, че има още собственици на Мицита в нашия квартал.

Срамота е да сме от един квартал, а да не се познаваме.

Виждам едно, като моето на съседния паркинг, ама все не мога да уцеля собственика.

Не съм се отказл да се запозная с него. Ще го издебна! :P

Може пък да е въпросният Роско.

 

Ивайло, с теб ставате двама за дебнене :haha:

Редактирано от Ramiress
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опааа, радвам се, че има още собственици на Мицита в нашия квартал.

Срамота е да сме от един квартал, а да не се познаваме.

Виждам едно, като моето на съседния паркинг, ама все не мога да уцеля собственика.

Не съм се отказл да се запозная с него. Ще го издебна! :P

Може пък да е въпросният Роско.

 

Ивайло, с теб ставате двама за дебнене :haha:

Колега Ramiress,

Да не би караш сив Лансер 10-ка?

Айде идвай на събиранията всяка неделя, така ще се запознаеме, а и не само с мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Ramiress,

Да не би караш сив Лансер 10-ка?

Айде идвай на събиранията всяка неделя, така ще се запознаеме, а и не само с мен.

 

А, не(ей, де да имах финанси за таквоз животнУ), ама момчето ми е съсед(нейде из блока живее, ако говорим за един и същ човек).

Мойто Муци е Галантче.

Аз живея над ресторант "Жули", точно на "Симеон" и реката.

Скоро ще направя снимка на "Гейшата" за аватара си.

Редактирано от Ramiress
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...