Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Днес видях Галант "С 6580 .." Да си призава кой е :)

 

Трябва да съм бил аз. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях лилав еклипс на Константин Величков и Стамболийски към 19-20ч.Мисля че мина на жълто-червено. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес видях новия еклипс, черен и просто никой не пропускаше да го загледа ... човека едва ли е от форума, но ако е - бих го погледнал този еклипс. Нечовешки е!

 

http://media.snimka.bg/4256/014767110.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе в Бургас става 1 седмица всеки ден срещам синьо-зелен галант с рег 4515 някой знае ли да е от форума ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко часа, засякох двама младежи с Галант в магазин ХИТ в Младост. Като влязохме в магазина ги изгубих.

Първо влязоха при часовниците....После ние като излизахме, вече им видях задните фарове...Със сигурност саот клуба, защото имаха стикер. Ако са някъде от Младост да звъннат за по кафе..

А ти май живееш до моста чавдар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От известно време в кв. Манастирски ливади, мисля че на ул. Пирин, засичам черен Лансер **3007**, с крило на багажника. Работя в района и ще се радвам да се запозная с "пилота" на този красавец (ако е тук), както и с други от породата "любител на трите диаманта".

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес видях новия еклипс, черен и просто никой не пропускаше да го загледа ... човека едва ли е от форума, но ако е - бих го погледнал този еклипс. Нечовешки е!

 

http://media.snimka.bg/4256/014767110.jpg

Уауу!И аз го видях днес този Еклипс пред МА!Направо ми изтекоха очите!

Редактирано от MiraBel
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти май живееш до моста чавдар

И там, и в Младост!Но на Дондуков, вече не паркирам до бялата мицка(до паркинга на светофара), а отзад зад блока.(блока с ДСК)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Пловдив до ОУ"Елин Пелин" на Коматевски възел видях един сив Еклипс с регистрация 5517, имаше и пекламни пластини на номерата. Бързо да си признава на който е.... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна от известно време се върти тъмно сив Лансър РАЛИАРТ с американски номер (само отзад) :rulez: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на дрифт шоуто в Плевен освен състезаващото се Ево имаше и едно бяло Ево Х :icon_rock:

Синият изтребител стана втори в състезанието и с най-бърза обиколка :rulez:

Жалко, че не се пусна и в дрифт серията!

 

Ето и снимки:

 

бяло ево х

 

бяло ево Х

 

бяло ево Х

 

бяло ево Х

 

бяло ево и аз :)

 

бяло ево и аз :))

 

син диамант

 

син диамант 2

 

син диамант 3

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Йонко - jpj да си признава къде беше снощи :giggle: Галанта му беше пред паркиран пред Феите :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Йонко - jpj да си признава къде беше снощи :giggle: Галанта му беше пред паркиран пред Феите :mitsu-smiley:

МАлииииииииииииииииии , то човек неможе да се скрие бе, аааа ще си купя Опел или Гоууф та да видим тогава ша ли ми познавате парахода а :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тия отличителни белези на клуба-няма криене :icon_rock: Дани ти позна колата отпред, ама решихме да не те търсим по къщичките вътре :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тия отличителни белези на клуба-няма криене :icon_rock: Дани ти позна колата отпред, ама решихме да не те търсим по къщичките вътре :icon_angel:

Тя моята кола се познава отвсякъде не само отпред :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 2 дни видях едно колтче с много отличителни белези - точно две букви под емблемата - SJ :icon_angel:

А днес се засякох с един колеги с тъмно бордо комби Галант V6 и караше зад мен след като изфорсирах моя, поздравихме се и с едно намигване се разбрахме, че караме коли ;)

Да си признае кой е ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена мернах Галанта на Brigadiro пред нашия блок в Дружба.

С колегата UserName се засичаме често - оказа се, че живее в стария ми блок. На silveria Галанта също съм го мяркал в Дружба, както и Estilian. Има и още...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях на Лео еклипса, свирнах, ама какво да видя вътре не бе Лео... :) :rolleyes:

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вядах син галант дизел към 16,00 ч. на Раковски. Бяха му затъмнявани стоповете. Спогледахме се с колегата, ама кой е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тия отличителни белези на клуба-няма криене :icon_rock: Дани ти позна колата отпред, ама решихме да не те търсим по къщичките вътре :icon_angel:

Хмм, а вие кво правите в тия джандеми а :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...