Премини към съдържание

Четвърти Рожден Ден на клуб Мицубиши


Препоръчано мнение

Рожденият ден бе на ниво според мен, което показва сериозността на всички нас към едно такова мероприятие! :) Много се радвам, че успях да се видя с толкова много колеги емоцията бе много и приятна! :) Колегите, които не успяха да дойдат по една или друга причина няма за какво да съжаляват! :) До година пак и ще е още по-добре! :)

Ето сега малко снимки от мен :icon_clap:

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Привет от града на бате Плевен :)

Пак аз трябваше да отсрамвам дагейците...

Адаш - засрами се... :rtfm: ...ръководството ми чете конско, че те няма.

Ето и няколко снимки от телефона:

http://www.valboss.snimka.bg/album.php?album_id=282707

Ма тортата беше...ммммм..разкошотия - браво на майстора и. :icon_n_licklips:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз лично се чувствах много приятно. Всичко беше на ниво - от соленото меню до тортата.

Заведението беше приятно хладно, голямо и много уютно.

Един прекрасен Рожден ден! :icon_n_hands:

 

Много съм разочарован. Доста кратка среща е била :( Карах като Томи Макинен от Сливен да дойда, но като си дойдох още в 6.15 всичко бе свършило :( и таз година изпуснах :(

 

Лео, как свършило? Бяхме там до 19.00 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рожденият ден беше супер! Радвам се, че се събрахме и видяхме :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Другата година пак, а междувременно дано си правим по-често срещи и без повод!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимки няма, и няма да има.....Кой гледал на живо гледал...... :lol:

 

А-а-а не е като да не исках , ама на - не съм в състояние да ходя много много , а и се оказа , че ми е паднал акумулатора и една гума спаднала ....от седяне на едно място....

 

Дани , мерси за бързия ъплоад на снимките , по всичко личи , че е било весело - супер , точно така и трябва да бъде. Евала и за тортата .....мммммм ...... :good: :icon_clap: :rulez: :first:

 

P.S. "Няма да се разсърдим и на още снимки :) "

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P.S. "Няма да се разсърдим и на още снимки :) "

 

Няма няма... Даже ще сме доволни (тези, които не присъстваха... :icon_blush: ) :)

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво.Браво. :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Явно е бил голям купон... Догодина и аз там.. :yes3:

Поздравления и дано скоро и аз да мога да доида на някоя среща(в Пловдив напримир :icon_hmm: ). Чакаме още снимки. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре се получи :) Организацията беше на ниво, заведението беше приятно, всичко беше екстра :icon_clap: Много хора дойдоха, евалата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Рожденият ден бе супер, на Планинец - също ! Снимки и от там чакаме !!! :icon_rock: :mitsu-smiley: :icon_clap: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на организаторите .. тортата беше УНИКАЛНА . Срещата надхвърли всички мой очаквания :hpbr: :icon_thumbup: До година се надявам да има още повече хора... Както е казал Мечо Пух .. нали знаете ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много готино беше в подземието, климатиците на шест, приятно затъмнено, мезетата и особено тортата бяха върха! :icon_clap: :hpbr:

 

П.С. s01o пускай снимките папарак такъв, разпра се да снимаш на висока резолюция, някои хора снимките от телефона си постнаха!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рожденният ден беше страхотен! :icon_thumbup: Всичко беше на ниво - имаше и хапване и пийване и най-вече много емоция и много приятни хора! Получи се много добре! Благодаря на Big Boss и Теди и Дани и всички, които се бяха погрижили за отлично организираното събитие, както и на всички колеги, направили мероприятието толкова невероятно! Дано по-често се случва да се събираме толкова много :mitsu-smiley: фенове на едно място и да си правим такъв купон! :icon_clap: Аз не можах да се спра да снимам! Очаквайте скоро още "доказателствен материал" за страхотното изживяване, което си причинихме! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Браво колеги :icon_thumbup:

Ккакто виждам не сте си скучали.Всичко изглежда перфектно,а за тортата нямам думи.Много красива.Дано е била и токова вкусна.Надявам се другата година да успея да се включа в мероприятието.

Още веднъж поздравления :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Лек ден на всички :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доказателство

 

Ами ето и от мен мъничко снимки!

:icon_thumbup:

Забравих да спомена култовата реплика за вечерта :mitsu-smiley: "Тати, искам цялата емблема да га отрежиш" :mitsu-smiley: детенцето на Ечика, по повод разрязването и сервирането на тортата! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим на организаторите, за чудесният рожден ден! :icon_thumbup:

Всичко беше на ниво, нямаше недоволни, почувствахме се не само членове на клуба, но и екип от хора

споделящи една обща страст :mitsu-smiley: ! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рожденият ден беше .. супер! ЕЕЕЕ, събрахме се.. както се казва. Видяхме се и стари и нови. А тортата беше такава вкусотия.. Радвам се че имаше толкова много хора, благодаря на Теди и ББ и който друг е организирал, защото всичко беше перфектно! :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен рожден ден! Невероятни хора... невероятна торта, атмосфера, усмивки, админ и въобще - всичко и всички сте невероятни ;) Когато човек изживее нещо толкова положително като емоция, много трудно може да го опише с думи ;) Благодаря на всички, които дойдоха и на тези, които направиха това събиране реалност ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера това на снимката годините ли са или модификацията на еклипса! :D

http://media.snimka.bg/0607/007469615-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера това на снимката годините ли са или модификацията на еклипса дето му се вижда силуета! :D

http://media.snimka.bg/0607/007469615-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рожденният Ден беше върхът!!!Аз торта не ям но тази си я изядох с огромно удоволствие!

Снимка направих само една, но явно са ми трябвали повечко килобайта за да си поберем коремите

с Nmizov, за това като я оразмеря- ще я кача!

Огромни благодарности на всички, които присъстваха!

И дълбок поклон на организаторите - АШКОЛСУН! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо :hpbr: и от мен! Като гледам снимките и ме хваща яд, че пропуснах събитието, но един фадромист замалко да ми направи колицата кабриолет, та сега е в бокса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен Рожден Ден стана и всичко на супер ниво. Разбира се за доброто изкарване заслугата е на всеки, но най вече на организаторите - Светльо и Теди, както и другите колеги дето помагаха всичко да е на ниво. Затова големи благодарности към всички тях :icon_clap: :thx:.

Хубава торта, добро меню и много, много настроение - всичко това хич не е малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...