Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Четвърти Рожден Ден на клуб Мицубиши


Препоръчано мнение

Стиляне браво на теб :icon_clap: , ето от едното място като не става - тук поне изглежда къде, къде по добре. Пък и пише че има доста места така че няма да се налага принудително да се гушкаме :D. И имало добра кухня - а бе много станаха плюсовете. С две думи поздравления към теб, че сериозно си подходил по въпроса. :icon_thumbup:

Аз за сега съм от сигурните уж, а не под въпрос и се надявам да няма промяна. До колкото разбрах и Румен ще дойде - така че сме двама де, като бройка и засега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

С две думи поздравления към теб, че сериозно си подходил по въпроса. :icon_thumbup:

Аз за сега съм от сигурните уж, а не под въпрос и се надявам да няма промяна. До колкото разбрах и Румен ще дойде - така че сме двама де, като бройка и засега.

 

Благодаря за похвалата, но заслугата е по-скоро на моята приятелка, която се зае с организирането, макар че няма да идва. Тоест - аз бях идеен източник, а на практика тя се обади и в предната хижа, и тук... тя дори намери тази алтернатива, така че, като се напием горе, първите две бутилки са за нейно здраве ;) *хлъц* Ечик, останалите две каси са за наше и за грижа за черния дроб на Роско :icon_drunk:

 

Записвам ви към списъка със сигурните... Дотук сме:

 

Сигурни /9 човека/:

- Estilian (тоест аз - сам)

- Роско (+ още двама)

- Echik + жена + малкия изтребител

- Дани

- bobana75

- mali

- PYMEH

 

Под въпрос:

- Mitsubishi

- Modrus

- Пламен + Бо

- Тошко + Ани

 

P.S> Тошко, виждам те, че четеш темата! Не се прави на ударен, а казвай, че идвате :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е наред с Галанта и в събота пристигне - искам да дойдааа - може ли .

И едно въпросче-нали не сте само мъже и има и фенки по срещите :mitsu-smiley: да си говорим за плетки :-))))

 

Колежката bobana - сега ако не ти дойде колата до тогава и това пък ще е най-малкия проблем. Все ще се намери място при някой от колегите за пътуване, пък и то човек като се навие за сериозна уговорка веднъж - пък и Стилян вече е започнал да се подготвя на тема ...плетки :D.

 

Не се и съмнявам купона наближава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за похвалата, но заслугата е по-скоро на моята приятелка, която се зае с организирането, макар че няма да идва. Тоест - аз бях идеен източник, а на практика тя се обади и в предната хижа, и тук... тя дори намери тази алтернатива, така че, като се напием горе, първите две бутилки са за нейно здраве ;) *хлъц* Ечик, останалите две каси са за наше и за грижа за черния дроб на Роско :icon_drunk:

 

Еми тогава приятелката ти заслужено отнася голяма част от благодарностите, затова че е намерила време да уреди всичко това. Значи както казваш - ще пием за нейно здраве.

 

То това ще е нещо като репетиция за ...Рождения ден май.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежката bobana - сега ако не ти дойде колата до тогава и това пък ще е най-малкия проблем. Все ще се намери място при някой от колегите за пътуване, пък и то човек като се навие за сериозна уговорка веднъж - пък и Стилян вече е започнал да се подготвя на тема ...плетки :D.

 

Не се и съмнявам купона наближава.

Еее mali как няма да дойде,утре на обяд тръгват от Германия, в събота трябва да е тук-аз 2 дни няма да спя от вълнение . До събота имам време да изчета форума :typing: а сега си мисля дори ,че ще имам нужда от курсове по паркиране на големи коли, че аз така си свикнах с МХ3-ката , сега ще ми е трудно май :tooth: (и голфаджиите ще ми се смеят) А щом колегата Стилян ще се подготвя с плетки , аз мога да взема гоблени да шием :hysterical:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее mali как няма да дойде,утре на обяд тръгват от Германия, в събота трябва да е тук-аз 2 дни няма да спя от вълнение . До събота имам време да изчета форума :typing: а сега си мисля дори ,че ще имам нужда от курсове по паркиране на големи коли, че аз така си свикнах с МХ3-ката , сега ще ми е трудно май :tooth: (и голфаджиите ще ми се смеят) А щом колегата Стилян ще се подготвя с плетки , аз мога да взема гоблени да шием :hysterical:

 

Работата е ясна - ще имаш мнооого сериозен повод за радост и тя тая "треска" дето не може да се спи от вълнение ни е ясна и да ти кажа, че хич не минава за два дена. То това са само предварителни симптоми, ама като попрочетеш ще стане ясно.

А за курсовете по паркиране - да не би затова да искаш да се присъединиш с нас на хижата, между гоблените и плетките и упражнения по паркинг за свикване :hysterical:, пък и можем да обещаем да не се смеем де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ще е забавно това с курсовете :drive: ,ама стига сме спамили , че ще ни дърпат ушите :icon_wwf: Отивам да се :wine: за да не спамя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, там, където пише Роско + още двама - това са жени, така че - споко, няма да си сама!

За плетките- не мога да се включа активно, но за гозбите+гледането на деца съм първа писта!

 

Колеги, през уикенда не мога. Ако е другата седмица - само кажете. Иначе за меню ли дочух? Че аз закакво си поръчах престилка? И шапка? Няма ли да запалим скарте, бе, маскари? Какви менюта са ви наели? А бате Ечик ще донесе ушички..... Ще си купим и пекнем разни части от животни....

Моето предложение е такова. И ако решите да ходите през уикенда - сори, заминавам за Търново и после за Сливен. Ако е за другата седмица - бройте и мен. Аз ще съм ерген..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе за меню ли дочух? Че аз закакво си поръчах престилка? И шапка? Няма ли да запалим скарте, бе, маскари? Какви менюта са ви наели? А бате Ечик ще донесе ушички..... Ще си купим и пекнем разни части от животни....

Моето предложение е такова.

 

Роско по отношение на това предложение аз също съм "за", ама не се знае там управата дали ще ни разреши - а бе трябва да се пита, колегите който ще се качат на мястото за резервация да го имат на предвид.

Правим си наша манифактурка отвън и ще бъде по-хубаво, сигурно и други групички са я правили тази програма така че едва ли ще е невъзможно. А пък за механата после ще оставим десерта. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за Рождения ден сме на линия!! И на хижата ще се опитаме да дойдем, но няма да останем да преспим.

Още ме е яд, че не можахме да дойдем на предната екскурзийка, но тогава не бяхме в България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за похвалата, но заслугата е по-скоро на моята приятелка, която се зае с организирането, макар че няма да идва. Тоест - аз бях идеен източник, а на практика тя се обади и в предната хижа, и тук... тя дори намери тази алтернатива, така че, като се напием горе, първите две бутилки са за нейно здраве ;) *хлъц* Ечик, останалите две каси са за наше и за грижа за черния дроб на Роско :icon_drunk:

 

Записвам ви към списъка със сигурните... Дотук сме:

 

Сигурни /9 човека/:

- Estilian (тоест аз - сам)

- Роско (+ още двама)

- Echik + жена + малкия изтребител

- Дани

- bobana75

- mali

- PYMEH

 

Под въпрос:

- Mitsubishi

- Modrus

- Пламен + Бо

- Тошко + Ани

 

P.S> Тошко, виждам те, че четеш темата! Не се прави на ударен, а казвай, че идвате :)

Аз,жената и малкия ще сме на линия с червения самолет- :mitsu-smiley: Lanser

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Записвам ви към списъка със сигурните... Дотук сме:

 

Сигурни /13 човека/:

- Estilian (тоест аз - сам)

- Роско (+ още двама)

- Echik + жена + малкия изтребител

- Дани

- bobana75

- mali

- PYMEH

- Conko + жена + дете

- Иван

 

Под въпрос:

- Mitsubishi

- Modrus

- Пламен + Бо

- Тошко + Ани

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От мен приятно изкарване, и с някой ще се видим на Ст.Загора ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ме в несигурните, че напоследък програмата ми е много тежка! За качване- ще се кача и като гледам дамското съсловие ще е малко, освен и компания да им намерим да си говорят за плетки! Не съм сигурен че ще остана да преспя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение рождения ден! Живот и здраве на 7ми ще се видим. За предишната вечер още не знам, че не сме се прибрали още от отпуска и пак да зачезнем по хижи...май множко ще ни дойде :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение рождения ден! Живот и здраве на 7ми ще се видим. За предишната вечер още не знам, че не сме се прибрали още от отпуска и пак да зачезнем по хижи...май множко ще ни дойде :rolleyes:

 

Ааааа, а кой ще бие Милен на карти? Не се приема отсъствие ;) Ще ви съдя - имам един познат адвокат, съпруг на много близка приятелка... няма да ви се размине ;)

 

Записвам ви към списъка със сигурните... Дотук сме:

 

Сигурни /12 човека/:

- Estilian (тоест аз - сам)

- Роско (+ още двама)

- Echik + жена + малкия изтребител

- Дани

- bobana75

- mali

- PYMEH

- Conko + жена + дете

 

Под въпрос:

- Mitsubishi

- Modrus

- Пламен + Бо

- Тошко + Ани

- Иван

- Ив + Милен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Днес бяхме в Снейк и разговаряхме с Управителката на заведението.

Нейното предложение е да включим освен тортата и солено меню.

Основната причина е, че те не са "Мак Доналдс" и много бавно могат да отреагират на толкова много хора.

Само срещу около 6 лева на човек (при примерно 50 човека) могат да предложат следните неща за всички на шведска маса или на всяка една по отделно:

 

Сандвичи (тост) с филе, луканка и три вида сирена, пържени картофи, панирани пилешки хапки със сусам, руска салата, салата снежанка, малки кюфтенца (тексаски).

Има по избор всички видове възможни алкохолни напитки и 7 вида бири. Почти всички видове натурални сокове и безалкохолни, които всеки си заплаща допълнително.

Тортата и минералните води са от събраните пари в клуба, не че не можем да платим всичко, но не е редно спрямо хората, които не могат да дойдат.

Помещението е около 200 квадрата и е отделено само за нас. Обстановката е лускозна с меки дивани (тип арабски) плазмени монитори, билярдна маса, денсинг, отделни тоалетни и отделен вход, през който всеки може да излиза спокойно до колата си и до където и да било, без да преминава през останалите клиенти на заведението.

Предлагам да приемем тази изключително изгодна оферта. Тя е индивидуално само за нас в следствие на нашето добро познанство с тях през годините.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложението спорд мен е доста добро и приемливо, ще бъде като един истински рожден ден! Ще си имаме отделен салон, ще имаме торта, ще има и сандвичи, а и ще се избегнат недоразуменията от миналата година с неплатени сметки!

Светльо, как ще организираме събирането на паричките? В смисъл, който дойде на Рождения Ден трябва да даде 6лв. всеки, за да можем да платим предварителнот приготвените блюда! Как да го организираме? Не можем да сложим някой на вратата като разсилен да събира по 6лв... Може би трябва всеки като дойде по възможност с точни пари да се отчита на някой от нас и да се записва като ник и име и да остави паричките, за да е видно, че всичко е о.к. Това може да стане и при подновяване на членския внос и закупуването на пластини! Може би е добре да сложим една маса на входа на салона и там да сме примерно с Теди и да оправяме членския внос и така наречения "вход" :) Не задължавам Теди, аз бих останал и сам, защото и тя би искала да обърне внимание на гостите. Като тази процедура ще е в началото на празника, след това като всички влезнем ще се настаним и ще си празнуваме, за да усетим и ние от празника! :)

Това ми се струва добър вариант!

Какво ще кажете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почти всички видове натурални сокове...

 

Лелееее, знаеш как да спечелиш Дани само с едно изречение ;)

 

И аз съм ЗА с две ръце, нека се отделим и да си го направим приятно за душата... в крайна сметка каквото ние си го организираме, никой не може да ни го направи, пък и е веднъж в годината подобно мероприятие! Аз сигурно само за да стигна до Люлин ще изгоря гориво за повече от 6лв!

 

Що се касае до събирането на парите - може би е добре наистина още с влизането да се обяснява на всеки колега как стоят нещата, защото подозирам, че няма да сме си само свои хора, за да си разчитаме на честните сини очи - ще има много нови лица, които идват за първи път.

 

По принцип ми се въртеше една мисъл в главата, която обаче съм почти 100% сигурен, че ще бъде отхвърлена... а именно - да се събират не по 6, а по 10лв, тъй като така или иначе няма да има как да се връщат по 4лв на всички... в смисъл - Теди и Дани ще се превърнат в банка, а не е това идеята в крайна сметка. Съмнявам се, че има човек, за когото 4лв да са проблем, пък събраните пари да ги заделим към фонда за дечицата... Макар да не съм се включвал в темата там, следя какво се случва и смятам, че това е добър начин всеки един да се присъедини към каузата. Аз тамън там смятам да дам на Светльо моя дял, но така де - 4лв половината хора ще ги оставят за бакшиши или ще ги изпият... нищо не са, но събрани от повечко хора, примерно 50 човека, стават близо 200лв, което е добро попълнение за каузата!

 

Надявам се да ме подкрепите...

 

За хижата - в сряда ще се качим с Дани и Роско да запазим места... все още събирам желаещи ;) Днес като ходя при Пламен пак ще го сръчкам да идват с Бо ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Мисля че не е уместно да слагаме каквото и да била маса за събиране на пари. Всеки ще го направи, когато поиска и му е удобно.

Смятам че това е най-добрия вариант за всички, защото ще има и солени блюда, а не да седим на масите по тортичка и минерална вода, и сервитьорките да тичат за поръчки и да чакаме с часове да донесат каквото и да било. Ако нещо свърши по масите и искаме още (примерно руска салата), ще си допоръчваме и готово. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем и всеки да идва по някое време като влезе в салона и да си подновява членския внос и да си взима пластини, стикери, визитки и т.н. Просто така по-дълго време ще сме ангажирани с този процес. Целта ми бе да е по-систематизирано.

Стремя се да сведа до минимум миналогодишните леки недоразумения! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стремя се да сведа до минимум миналогодишните леки недоразумения! :)

 

Тази година имаш и мен като верен другар по участ - събиране и организация ;) Ще си заформим с теб и Теди една дружинка и ще видиш, как хем работа ще се върши, хем няма да ни е скучно.

 

Нищо не казахте (и ти, и Светльо) относно предложението за не по 6, а по 10лв?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази година имаш и мен като верен другар по участ - събиране и организация ;) Ще си заформим с теб и Теди една дружинка и ще видиш, как хем работа ще се върши, хем няма да ни е скучно.

 

Нищо не казахте (и ти, и Светльо) относно предложението за не по 6, а по 10лв?

 

Здравейте колеги, виждам че има сериозен напредък в организацията за Рождения ден. Предложението да се направи някакво символично меню за 6 лв., това е добро предложение и още по вече, че хората ще са се подготвили и няма да се налага изнервящо чакане при поръчване на каквото и да било.

Стиляне твоето предложение също не е лишено от смисъл и е добро. Но в случая има нещо друго, че се нарушава доброволния принцип- т. е. всеки да внесе колкото може да си позволи. Щото ние сега с някакво болшинство може да го приемем, че едни символични 4 лв. да се събират за хлапетата - но пък някой от колегите да не е съгласен и за някакви уж дреболии се създават негативни настроения.

Ето Соломоновското решение - който няма точни пари от 6 лв., сметката му се закръгля на 10 лв. като разликата в общия кюп и така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...