Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Четвърти Рожден Ден на клуб Мицубиши


Препоръчано мнение

Здравейте приятели - позволявам си да кажа приятели защото дори и да не ви познавам ви чувствам доста близки по съдба :) скоро си купих Мицубиши Галант и бих искал да дойда на рождения ден и да се запозная с колкото може повече членове на клуба и ако може и аз да стана член и ако е възможно това да го уредим на място. Наистина много ще се радвам да се видя и запозная с вас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Всички фенове на марката са добре дошли на празненството! :) В същият ден ще става и приобщаване на нови членове, както и подновяване на членството на сегашните членове и много други хубави работи, най-важното от които, че ще се видим и ще си поговорим за :mitsu-smiley: ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мое най-голямо съжаление тази година няма да мога да присъствам на РД-то , но за жалост претърпях нелеп инцидент с двуколесния железен кон (диамантчето е здраво (поне то)) и сега съм трудно подвижен - уморявам се с патериците :) Приятно изкарване на всички и да снимате тортата , че поне да имам снимков материал :)

 

P.S "По-нататък ще разкажа една кратка история за "Шофьорите в София (и България)" - тема до болка позната и многократно дъвкана , но така и непроумяна от масите ...."

 

P.S.S "Тъй като няма да мога да дойда , Дани, Светльо , моля, пратете ми банковите данни, за да преведа сумата (за членския внос). Мерси предварително."

 

Поздрави,

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мое най-голямо съжаление тази година няма да мога да присъствам на РД-то , но за жалост претърпях нелеп инцидент с двуколесния железен кон (диамантчето е здраво (поне то)) и сега съм трудно подвижен - уморявам се с патериците :) Приятно изкарване на всички и да снимате тортата , че поне да имам снимков материал :)

 

P.S "По-нататък ще разкажа една кратка история за "Шофьорите в София (и България)" - тема до болка позната и многократно дъвкана , но така и непроумяна от масите ...."

 

P.S.S "Тъй като няма да мога да дойда , Дани, Светльо , моля, пратете ми банковите данни, за да преведа сумата (за членския внос). Мерси предварително."

 

Поздрави,

 

Иван

 

Ванка, ако трябва ще дойда да те взема с колата и ще те ескортираме до РД-то! :) Само кажи!!!

Ако трябва и с твоя Галант ще го направим! :) Само кажи, че искаш и ще се разберем! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, ако трябва ще дойда да те взема с колата и ще те ескортираме до РД-то! :) Само кажи!!!

Ако трябва и с твоя Галант ще го направим! :) Само кажи, че искаш и ще се разберем! :)

 

Дани, мерси много за предложението , ама проблема е , че не мога и да седя много дълго време , та ......рано ми още за такива авантюри :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ванка, какво ти се е случило? :(

Добре ли си?

 

 

Стиляне твоето предложение също не е лишено от смисъл и е добро. Но в случая има нещо друго, че се нарушава доброволния принцип- т. е. всеки да внесе колкото може да си позволи. Щото ние сега с някакво болшинство може да го приемем, че едни символични 4 лв. да се събират за хлапетата - но пък някой от колегите да не е съгласен и за някакви уж дреболии се създават негативни настроения.

Ето Соломоновското решение - който няма точни пари от 6 лв., сметката му се закръгля на 10 лв. като разликата в общия кюп и така.

 

Велико е напълно прав.

Аз смятам, че всеки си решава сам какво да дава за децата от дома. Сега имаме Рожден ден и той е отделно. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, значи ние с Toranaga-та и жените сме 4 бр. и ще дадем 24лв. за празненството плюс още парички за децата направо на Светльо !

Дайте да се преброим колко човека ще бъдем на 07.09.2008, за да знае Светльо за колко хора да поръчва меню?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От мен два броя = Аз и Нат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм задължително там - двама души ( на РД-то).

Понеже Дани толкова ме зариби за хижата (не, че ми е трябвало много) - и там ще дойдем (чакам обаждане в сряда)

Стиляне да избереш хубави стаи, че като дойдем ти ще се разправяш с Анито :icon_box: (и Нат я няма да ти помага)

 

Идеята за блок-маса и на мен ми допада. Стига само да има за всички в изобилие (да не се окаже, че някой ще си напълни чинийката а който закъснее - ще се оглежда), затова колеги, пишете кой ще идва и ако е необходимо Big Boss да калкулира цената.

 

Поздрави на всички съ-рожденици!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Блок масата като идея я подкрепям-смятам че рожден ден се прави веднъж в годината така ,че всеки е нормално да се поотпусне и в този случай парите не са от голямо значение ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен за РД-то, но за хижата е малко под въпрос :icon_blush:

 

 

П.С. Някой може ли да каже за колко време се стига до хижата от Сф или колко км са горе-долу.....простете за въпроса, но ми е важно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз са съжаление ще се наложи да пропусна и РД и хижата :( Колата ми е все още в бокса, а с Опела, който карам в момента не ми се иска да се изложа и да дойда да ви загрозявам прекрасната гледка. На всички пожелавам приятно изкарване, много хубави емоции и живи и здрави догодина пак!

 

Ти пък! Не се изглагай - идвай, ако трябва и с Голфче! Рожденият ден не е на марката мицубиши, а на колегите от форума - ти си част от това общество! Дали ще си с Опел или Мицу, за никого не е от значение, но мисля, че всички биха ме подкрепили, че трябва да си с нас, стига да можеш да дойдеш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемииииииии

Има някаква вероятност да не мога да присъствам на събитията......

Ей, :icon_censored: :icon_censored: , и миналата година така се получи......

Е, не е окончателно, де, но има вероятнсот, за жалост......

:icon_crying: не ми е писано май да ям торта........

Обадете се да се качим до хижата утре, ерген съм и се чудя какво да правя по цял ден и по цяла вечер

Ей, eXistenZ, да идваш да не се излагаш, аааааааааааа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдам....в бокса или не все си собсвеник на мицубиши.........айде всички в кюпа.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за топлите думи! Обещавам да направя всичко възможно да дойда на събитието! Благодаря Ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак повтарям местата за хижата, защото в сряда се качваме да запазваме:

 

Сигурни /16 човека/:

- Estilian (тоест аз - сам)

- Роско (+ още двама)

- Echik + жена + малкия изтребител

- Дани

- bobana75

- mali

- PYMEH

- Conko + жена + дете

- Иван (като за двама)

- Тошко и Ани (с потвърждение от самата хижа за качество)

 

Под въпрос:

- Mitsubishi

- Modrus

- Ив + Милен

Извинявам се но има промяна в програмата ми! Събота трябва да съм си в Бургас така ,че за хижата ни отпишете но за рождения ден сме на линия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За теб винаги ще се намери къде да спиш, не се притеснявай :icon_blush:
Стиляне! А за мен ще се намери ли къде да спя (т.е. да си пия биричката цяла нощ)....... :D Вземи ме запиши и мен за хижата, и за Р.Д..... Тъкмо да дам на Светльо паричките за децата, че май няма да мога да дойда в С. З............ :icon_crying:П.П. Двама човека......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

eXistenZ - определено ще е излъгация , ако не присъстващ заради возилото си . Питай Дани, аз с какъв движещ се куб (Ланд Ровър Дефендър) се появих на предишния рожден ден на клуба ........направо бъбречна криза щях да му докарам после :icon_rock:

 

Вярно е така е! :)

Не е важно с каква кола си... важно е какво тече във вените ти - диаманти! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги порих снощи тези вени белким капне някое пък може и брилянтче, но уви ;)! Аз пък се чудя с какво да дойда! До тази хижа как е пътя за джип или пък за кола е!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги порих снощи тези вени белким капне някое пък може и брилянтче, но уви ;)! Аз пък се чудя с какво да дойда! До тази хижа как е пътя за джип или пък за кола е!?

 

 

По-добре нещо малко по-високо, защото преди 2 години изпочупих стария Лансер по този път! Със Сигмата няма да имаш грижи, тя май беше висока. С Галанта съм минавал без проблем. В общи линии е павиран път до края, но на места паветата са разместени и може да се чукне нещо.

 

Пиша последен спицък за хижата, защото утре се качваме:

 

Сигурни /12 човека/:

- Estilian (тоест аз - сам)

- Echik + жена + малкия изтребител

- Дани

- bobana75

- mali

- PYMEH

- Марио

- Иван (като за двама)

- Тошко и Ани (с потвърждение от самата хижа за качество)

 

Под въпрос:

- Mitsubishi

- Modrus

- Ив + Милен (утре ще й звъннем с Дани да я питаме дали ще идват)

 

 

P.S> Роско, сори, че не ти се обадих днес, но при Пламен се забавих, после ходих на една среща, втора среща... и се прибрах към 23:00. Не можех да ти звънна, все пак имаш деца вкъщи! Утре ще се чуем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, ти съвсем ме отписа! Недей така, де!

Сложи ме в несигурните, до утре ще се опитам да се спогодя с жената. Пусто - трябва да иде в Търново в събота заранта - последен изпит. А аз ще вкарам чара си в действие да я убедя да си изкара изпита и да отпрашим насам.

Ще видим, де!

А сега деца покрай мен няма, дори и жената я няма, нали ти казах, че тази седмица ергенувам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, а кой ще бие Милен на карти? Не се приема отсъствие ;) Ще ви съдя - имам един познат адвокат, съпруг на много близка приятелка... няма да ви се размине ;)

 

Е и на вас картите няма да ви се разминат, ако не в хижата, на гости ще дойдете пак. А и Нат да си вземе изпитите, пък ще играете колкото искате! :icon_dance:

 

За неделя още не мога да потвърдя дали ще съм сама или с Милен, той с неговите футболни прояви...но съм ЗА соленото меню, ще дам пари и за членски внос и за децата.

 

Ех...вече нямам търпение...само като си представя колко е вкусна тортата :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...