Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Четвърти Рожден Ден на клуб Мицубиши


Препоръчано мнение

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Дани, казва се : колкото повече, толкова повече.
Зависи кой го казва......И понеже имаше притеснения дали ще стигне тортата, като перифразираме Мечо Пух се получава така че: Единственото нещо по хубаво от една торта, това са две торти........ :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Колеги! А какво стана с идеята да обединим рожденият ден на клуба, със срещата с децата от Стара Загора ? Мисля че така щеше да е най добре, и да присъстват повече хора......Така с много събития в един месец, се разкъсват нещата и ще има по малко присъствие.......

 

Погледнато реално на нещата Дани вече отговори, но аз ще бъда малко по-директен. :)

Рождения ден на клуба няма общо, като събитие с благотворителността на клуба.

Идеята за обединението им не е лишена от логика, но на практика нещата стоят по съвсем различен начин.

На Рождения ден се празнува в сладкарница с торта, поръчват се питиета и други мезета и гозби по избор.

Тортата и минералната вода са от членските такси, но не прекаляваме с още поръчки на каквото и да било, не защото не можем да си го позволим, а защото не е колегиално и честно спрямо колегите, и защото много хора не могат да присъстват, поради причината, че има такива от най-отдалечените краища на България и имат обективни и субективни причини да не дойдат.

На това събитие се радваме с диалози за колите си и каквото се сетим за разпускане в свободното си време отделено на любимата марка :mitsu-smiley: .

 

Благотворителността към децата няма нищо общо с това. Който е бил и на двете събития знае за какво иде реч.

Там се става рано. Отделяш един ден само за другите - децата! Не за теб, а за тях. Нямаш практически 5 свободни минути. Почивка, лично време и колко е хубав Галанта и бърз Еклипса даже нямаш време да споделиш. Около тебе си заобиколен с близо 70 деца, които не трябва да се оставят и 1 минута без надзор, защото носиш морална и човешка отговорност към тях. Накрая на деня след близо 10 часа осъзнаваш колко много неща си направил и си щастлив и уморен от свършената РАБОТА!

И правейки равносметка за това, си дарил частица топлина на други, точно от това, от което имат нужда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жив, мъртъв... с работа, безработен, в София или чужбина - ще намеря начин да съм там :) Както казваше един преподавател по химия - аз съм боен електрон! Разбира се по традиция върви комплект двама, мисля че това е ясно :)

 

Що се касае до мястото и датата... аз смятам, че съвсем не е късно да направим и едно допълнително събиране, стига да се съберем достатъчно хора. Тоест - малко по-неофициално, но в този диапазон от дати и да го направим с нощувка някъде, за да може да се напием подобаващо... със сокчета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е значи щом има мезенца и мен ме бройте със жената и малкия.

Батко, ще ми дойдеш ли не гости от предния ден? :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

Почти бях забравил :icon_doh:

За сега, май нямам ангажименти и почти сигурно ще присъствам.

Наистина е по-добре повече събития. Всяко едно си има своето значение и трябва да се уважат по отделно. :rulez:

:drive: Идвааам.... (на 7-ми :icon_thumbup: )

 

:icon_blush: И мезенце ще хапна.

 

Поздрави на всички колеги във връзка с празника!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо както винаги е прав. Срещата с децата не е наш празник, а техен. Който беше първият път знае за каква организация иде реч! Минутка нямаш, не 5. Чак вечерта ни остана време да си поговорим, през целия ден не си казахме почти нищо с колегите, освен - "Дай лютеницата", "ей, кой ще сипва колата", "станаха ли кебапчетата" и те така..... Сериозно е това начинание. И аз си мислех, че е по-добре да го организираме като събор, но не е така. Този ден е за децата. Другите срещи са за нас. Да си похортуваме, да пийнем сокче.....

Отделно, два празника са си два празника, аз лично се точа и за двата, и ако сестра ми не роди баш тогава - бройте ме и мен! А съм сигурен, че ще има хора, които ще посетят и двата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на нашият страхотен клуб. Да продължава на такова високо ниво, което всички почитат и се възхищават. За съжаление и този път няма да мога да дойда, но желая на всички страхотно изкарване :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Яя, да не повярваш! Най-после ще се видим! Бройте още един за неделята! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично предпочитам с една нощувка в събота. Тъкмо ще изчакам братчето ми да дойде и да го водя нагоре.

Хайде, Ечик, стягай куфарите!

 

Стягам ги брат и мастичката охлаждам :icon_thumbup: . Мисля даже да дойдем по навреме във събота ,че жената никога не е идвала във София може ,ако не сте на работа преди хижата да се поразходим :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен. Заедно с друг голям фен на диамантите.

 

Няма да е лошо да се запиша и член до 7-ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не стане грешка - аз не съм за хижата.

 

Смесиха се темите май.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стиляне, чети, че явно голямо гушкане ще пада............

Аз за всеки случай ще си нося и прехвалената палатка и чувалите :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм кандидат пътник за автобуса Каризма, защото моятя ще трябва да остане в Бургас. Ще съм сам на рожденния ден и по тази причина не можем да разделим Каризмата с половинката ми( така е, защото не слушам Марин за по-добрия вариант - 2 :mitsu-smiley: ). Велико, с теб ще се чуем да се уточним, кое как.

 

Малеее аз на майтап подхвърлих, а то и желаещи има вече. Е ми при това положение как да не дойдем - ако не мине котка път, сме в групата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стиляне, чети, че явно голямо гушкане ще пада............

Аз за всеки случай ще си нося и прехвалената палатка и чувалите :-)

 

Брат ,изчисти си малко кутията за ЛС ,че не ще да приема :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малка промяна в плановете, която не е фатална, дори може би е за добре... но е доста значима, затова е важно да я обсъдим.

 

Преди час-два ми се обадиха хижарите от Планинарска песен и ми казаха, че няма да могат да задържат нашата резервация, тъй като има голяма група, която ще заеме цялата хижа за целия уикенд тогава.

 

Ето защо се наложи да се насочим към друга хижа, а именно Планинец. Ето техен уеб сайт, на който можете да я видите как изглежда, къде се намира и какво представлява - :link: На пръв поглед хижата изглежда много по-запазена или по-скоро обновена на фона на предходното ми предложение ;)

 

Обадих се по телефона и съм казал, че искам да резервираме за 10 човека за събота срещу неделя следващия уикенд. Казаха, че няма проблем, че има свободни стаи и че са на цена 12лв на човек.

 

Оттук-нататък очаквам съдействието на някой колега... защото хижарите казаха, че в удобен за нас ден от седмицата искат да се качим, за да изберем в кои стаи ще бъдем, да капарираме точен брой легла и да изберем меню, ако ще хапваме горе, за да могат да се приготвят хората. Така че, понеже не ми се ходи сам, нека някой желаещ (Роско и Дани, не се оглеждайте) да се качи с мен след работа, може и през уикенда. От мен колата, от другия - компанията.

 

Дотук хората, които съм преброил за горе:

- Estilian (тоест аз - сам)

- Роско (+ още двама)

- Echik + жена + малкия изтребител

- Дани

- bobana75

 

Под въпрос:

- Mitsubishi

- mali

- Modrus

- Пламен + Бо

- Тошко + Ани

 

Очаквам включване и от други ;) Хайде на ракийката... хайде на салатката! Ечииик!!! Носи ушите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам включване и от други ;) Хайде на ракийката... хайде на салатката! Ечииик!!! Носи ушите!

Леле аз като нова в клуба чак ми е неудобно да се обадя :icon_blush: а по-принцип не съм пропускала такива срещи с предния ми любим клуб Мазда, че ги и организирах . Ако всичко е наред с Галанта и в събота пристигне - искам да дойдааа - може ли .

И едно въпросче-нали не сте само мъже и има и фенки по срещите :mitsu-smiley: да си говорим за плетки :-))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле аз като нова в клуба чак ми е неудобно да се обадя :icon_blush: а по-принцип не съм пропускала такива срещи с предния ми любим клуб Мазда, че ги и организирах . Ако всичко е наред с Галанта и в събота пристигне - искам да дойдааа - може ли .

И едно въпросче-нали не сте само мъже и има и фенки по срещите :mitsu-smiley: да си говорим за плетки :-))))

 

В момента, в който се замисли да дойдеш, вече те взехме ;) С нас си... По принцип жени не преобладават, но ти обещавам, че ако ти се говори за плетки, педикюр, готвене и деца - аз съм винаги на среща ;) По някои от посочените теми, за жалост, съм далеч по-компетентен от темите за колите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо чисто организационно, което май беше пропуснато - хижарят помоли да не се качвате в понеделник или във вторник, защото тогава хижата почива. Освен това, каза, че ще трябва да си платите предварително - нощувката е 12 лева на човек на вечер, да. За сметка на това, обаче, обеща като се качите вие да си изберете стаите. Това значи, че ще можете да си вземете онези със самостоятелна баня и тоалетна, защото доколкото четох на сайта, само половината са със отделен санитарен възел, другите са с общ.

Що се отнася со кухнята и бара - досега когато съм ходила по хижи и други разни планински изпълнения, никой не ме е молил да си изготвям предварително меню, но това не е кой знае колко странно. Още повече, че за готвеното в тази точно хижа само хубави неща съм чувала.

И понеже няма да мога да дойда с вас, желая много весело изкарване! :)

И да пазите Стилян да не прекалява с алкохола ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...