Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Четвърти Рожден Ден на клуб Мицубиши


Препоръчано мнение

  • Admin

http://img83.imageshack.us/img83/7420/rd15gi.jpg

 

 

Колеги имам удоволствието да ви поканя от името на всички членове на 4-тия Рожден Ден на клуба. :happybirth:

Събитието ще бъде на 07 Септември - неделя от 14.00 часа в София

 

Точният адрес е както винаги:

Kафе-бар Snake ж.к " Люлин" 7 бул. Царица Йоана N 49

 

За ориентир бул. Царица Йоана е новият път за Люлин, като се идва от центъра минава се по тунела и след това лесно ще се ориентирате по картата, има големи реклами на комплекс "КИРОВ". За паркинга се влиза от към улица 703.

До година, живот и здраве мисля да бъде в друг град на България.

 

http://img370.imageshack.us/img370/8231/snake3uk.jpg

 

Ето снимки от миналата година

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:icon_thumbup:

Ура !

Хайде на рожден ден ! :icon_thumbup:

А торта ще има ли за всеки ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засега нямам ангажименти и ще съм на линия!!!

Растем, растем, това си е, всякак погледнато - растем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се тази година да се празнува рожденния ден на клуба в Пловдив както миналата година се коментираше.Щях да отговарям и за тортата както бях обещал.За София не знам дали ще мога да дойда.Още не ми се ще да карам до там след катастрофата.Има още малко време дотогава,ще видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее жалко и аз няма да мога да присъствам... :icon_crying: ,точно тогава няма да бъда в София :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
:icon_thumbup:

Ура !

Хайде на рожден ден ! :icon_thumbup:

А торта ще има ли за всеки ?

 

 

Ами...за всеки не знам дали ще има :icon_hmm: предвиждаме 10-15 парчета, така че който дойде пръв може и да се уреди :P

 

(шегувам се разбира се)

 

Надявах се тази година да се празнува рожденния ден на клуба в Пловдив както миналата година се коментираше.Щях да отговарям и за тортата както бях обещал.За София не знам дали ще мога да дойда.Още не ми се ще да карам до там след катастрофата.Има още малко време дотогава,ще видим.

 

Няма лошо. Имай предвид, че организацията е доста отговорна работа и инициативата трябваше да дойде от теб, но ти си замълча, а времето си минава.

Така че догодина го имай предвид. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А торта ще има ли за всеки ?

 

Тортата и минералната вода по традиция са от клуба! :) Но всичко останало си го поема всеки индивидуално! (правя това уточнение не случайно, защото предния рожден ден имаше леки недоразумения) Сега се обявява официално, че тортата и минералната вода са от клуба, всичко останало, кой каквото желае си го поема със собствени средства! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, а сокчетата как са? ;-)

Аз съм съвсем наблизо и ще дойда да метна някоя друга биричка с колегите, а Ани ще ме прибере с колата. Ми така де, воден плеврит ще хванем от водата ;-)

Само да е живот и здраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще си изям ушите от яд , винаги когато има срещи съм зает :icon_crying: хапнете едно парче и заради мене , а аз се надявам все някой ден да се включа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тортата и минералната вода по традиция са от клуба! :) Но всичко останало си го поема всеки индивидуално! (правя това уточнение не случайно, защото предния рожден ден имаше леки недоразумения) Сега се обявява официално, че тортата и минералната вода са от клуба, всичко останало, кой каквото желае си го поема със собствени средства! :rolleyes:

Едно малко питане :

В това кафе "Snake" само кафе и сок ли има ?

Нещо за хапване... ?

Щото не ми стана много ясно... :beer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно малко питане :

В това кафе "Snake" само кафе и сок ли има ?

Нещо за хапване... ?

Щото не ми стана много ясно... :beer:

Като гледам на снимката горе, има салата и подправки със сигурност! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно малко питане :

В това кафе "Snake" само кафе и сок ли има ?

Нещо за хапване... ?

 

Има разбира се, ама понеже е кафене са "по-лачени" :) какво значи "по-лачени", ами няма шкембе чорба и телешка глава в шкембе, нито пък от ушичките на ечик... :wub: , но има пилешки флейки в корнфлейкс, салати, шишчета и подобни "лачени" вкусотийки :) :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо. Имай предвид, че организацията е доста отговорна работа и инициативата трябваше да дойде от теб, но ти си замълча, а времето си минава.

Така че догодина го имай предвид. :)

Да уточня че още миналата година след празнуването на рожденния ден на клуба се загодовори за възможноста да се празнува в Пловдив.

Което ме навежда на мисълта, че следващия Рожден ден на клуба може да го направим в Пловдив. :)

Понеже аз не съм от Пловдив няма как да поема инициативата.Бях обещал само да поема отговорността за тортата.

Мисълта ми беше ,че Пловдив е в центъра на БГ а и има доста членове от там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е значи щом има мезенца и мен ме бройте със жената и малкия.

 

Ами Валери то само при съблазнителния вид на тортата си струва да присъствува човек, мезенцата дори да не ги слагаме. Ама който си е уредил шофьор, ще мисли и за мезенца - щото те със сокчета само не се съчетават :D.

 

А пък що се отнася за мястото - това ще е за последно май в София, не е честно иначе. Догодина някъде по средата. Или я да вкараме предложение за среща насам към морето и да видим как ще идват всички или по-вечето от далече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще гледам да дойда. Това е една добра възможност да се запозная с повечето от вас тъй като съм заек в клуба, а клубните срещи не са много често.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,не съм се появявал от 100 години (работа работа и пак работа :icon_crying: ),ще гледам да се присъединя към тържеството ,но не мога да обещая :icon_blush:

По повод къде трябва да се правят роженните дни на клуба,аз мисля че центъра на България е един от най удачните варианти.Примерно организираме една национална среща(двудневна)и празнуваме както подобава да се празнува на рожден ден,какви са тези сокчета,водички и т.н. Ето за какво говоря и мисля че повечето ще ма подкрепят

untitled.bmp

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: С две ръце те подкрепяме за тези красоти , полети обилно с винце ... За рожденият ден на клуба май ще трябва таз година цялата сладкарница да се резервира ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама както винаги малко късно! Естествено, че е най-добре да е някоя събота и да не е в София, но... мнения много!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как да не го е яд човек :bang:.Пак се падам на работа.А иначе бях доволен и само на тортичка и минерална вода.Ами приятно изкарване на тези които присъствуват :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги! А какво стана с идеята да обединим рожденият ден на клуба, със срещата с децата от Стара Загора ? Мисля че така щеше да е най добре, и да присъстват повече хора......Така с много събития в един месец, се разкъсват нещата и ще има по малко присъствие.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е хубав повод, рожденният ден на клуба съвпада с моя рожден ден :icon_drunk: . Само да видим по тоя повод дали ще мога да се организирам да дойда...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги! А какво стана с идеята да обединим рожденият ден на клуба, със срещата с децата от Стара Загора ? Мисля че така щеше да е най добре, и да присъстват повече хора......Така с много събития в един месец, се разкъсват нещата и ще има по малко присъствие.......

 

 

Нека да има повече дни за празнуване :) Едни от колегите няма да могат да дойдат на единия празник, други на другия... а други пък ще успеят да дойдат и на двата :) А, ако ги съчетаем двата празника има опасност много хора да не успеят да дойдат. А и да не се размие нашия празник с организацията покрай децата, че и тя си е много! Точно по този повод като коментирахме със Светльо преценихме, че е по-добре да има Рожден Ден отделно от Срещата с децата! :) А и колкото повече толкова по-добре! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...