Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За колегите които виждат галерията "Извън темата"


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Прибирам се и гледам - разделили са са нещата във форума, викам си "Има логика", браво. Зачетох се и разбрах каква е работата и че вече съм с "+" за което много се радвам :)

Забелязах още че вече мога качвам до 500К снимки вместо до 50К. Сигурно има и други неща, но още не съм ги забелязал.

 

Надявам се скоро да сменя и "Потребител" с "ЧЛЕН НА КЛУБА"

 

Поздрави на всички и желая ползотворно общуване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

И аз не знам,с какво съм заслужила подобна привилегия,но БЛАГОДАРЯ.Ще направя всичко възможно,да не ви разочаровам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Big Boss че имам достъп. :icon_thumbup:

Аз проблеми с колата съм нямал, а се регистрирах в форума с идея да стана ЧЛЕН на клуба и да видя за какво става въпрос тука като форум. Никога не съм стоял толкова пред компа, но от както се регистрирах и съм член, по-малко от 1-2 часа на ден не е имало. Преди съм разглеждал други автомобилни форуми без да се регистрирам, но никой не ми е харесал, макар че съм карал автомобили от съответната за форума марка. На мен ми харесва начина на общуване и комуникация, правилата и възможностите, които ми се дават тука. За разлика от другите форуми и клубове които съм посещавал, тука има ред. Когато на пътя си оставя колата и минаващи започнат да я оглеждат за знаци на някой клуб, забелязвам че когато видят стикерите на задното стъкло(което е трудно че е много затъмнено) започват да си приказват с видимо уважение към тази ми принадлежност. За разлика когато на колата се видят едни огромни клубни надписи, които предизвикват смях у тези хора и ужас когато ги видиш на пътя.

Така че на който не му харесва тука, и търси форум без правила............ Не е за тук! :icon_rock:

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Форумът трябва да се освежи с нови ентусиасти :D

 

Ами винаги и сигурно ще е от полза някакво освежаване, но въпроса е какво разбираме под ентусиасти. Едва ли ще открием за следващ път топлата вода. Освен ако не обсъждаме начина и на затопляне.

 

Тъй като говорим за форум, може би трябва да се съобразяваме и с форумното общуване. Това, че на мен някое мнение не ми допада, това не означава, че други не го споделят.

Пък и всеки може да е ентусиаст, стига да не нарушава добрия тон на комуникация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се присъединя с едно голямо "Благодаря" към Big Boss! Колеги, супер сте! Била съм в други форуми - нивото им е ...... "впечатляващо". :icon_crying: Аз съм тук от февруари /от тогава си имам любим "Мицко"/ и съм приятно изненадана от нивото тук. Все по-добри ще ставаме! Само :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Искам и аз да благодаря за гласуваното ми доверие,и се радвам че вече съм (+),макар че не съм от най-активно участващите във форума(имам впредвид със мнения)иначе всеки ден влизам в него.Още веднъж благодаря,и поздрави на всички колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Леле, чак сега разбрах приоритета на "потребител+". Все се чудих какво ли означава, но не съм обръщал съответното внимание. Благодаря за доверието. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях приятно изненадан от новата опция..., но сега като разбрах за какво става дума искам да благодаря за доверието!!!

(Биг Бос, на мен ми дава, че съм "предупреден 33% " и то от доста време....сгафил ли съм нещо, май не съм се карал с никого, а правописа ми мисля е добър?Просто искам да знам за какво е, за да се поправя ако трябва!)

 

Още веднъж Благодаря за доверието и да се радваме на хубавия форум!!!

Поздрави на всички пристрастени!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за доверието, наистина бях много приятно изненадана когато разбрах за какво иде реч :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
И аз бях приятно изненадан от новата опция..., но сега като разбрах за какво става дума искам да благодаря за доверието!!!

(Биг Бос, на мен ми дава, че съм "предупреден 33% " и то от доста време....сгафил ли съм нещо, май не съм се карал с никого, а правописа ми мисля е добър?Просто искам да знам за какво е, за да се поправя ако трябва!)

 

Още веднъж Благодаря за доверието и да се радваме на хубавия форум!!!

Поздрави на всички пристрастени!

 

Когато кликнеш на самата цифричка преди процента се вижда кой модератор или админ те е предупредил и за какво.

Вижда се, че си имал проблем с правописа, който в последствие си поправил и нивото ти е върнато на 0 в знак на поощрение, че се стараеш.

Модераторите не предупреждават никой без причина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

БЛАГОДАРЯ за гласуваното доверие!

И преди съм казвала, но може би не сте ме разбрали.Аз не работя и през делничните дни мога да помагам и да взимам участие в дейности,мероприятия и всичко свързано с дейноста на Клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Хе хе и аз съ вече с + че! :icon_dance: Незнаех какво е "потребител +" до днес.Радвам се че съм на това ниво.Благодаря за доверието! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 4 седмици ...

Мога само да кажа едно голямо 'благодаря', аз найстина не знаех че има такъв раздел от форума. Още веднъш ви благодаря за гласуваното доверие! :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз чак сега разбирам , че има някакъв "+" в повече , който явно е от значение:)

:icon_n_claph: супер. Като знам, колко лесно се паля на някакви теми, не мога да си обясня как е станало това :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автоматично :icon_angel:

След 50-тия пост + идва автоматично. Респективно и достъпа до любимата ми "Извън темата". Така че - честито!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 3 месеца ...
  • Admin

От днес има и чат, който е видим за Потребители+

Там е разрешен Спам и пълна свобода без модове и админи, както и цензура.

Също така и секция "Гараж". В нея се се съобразявайте с правилата на форума, защото се качват снимки на колите ви.

 

Приятно забавление! :icon_n_hug:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

10.12.2009г. - вече и аз си имам +. Благодаря на всички организатори на този форум. Смятам, че е много полезно място в интернет пространството и изкам да изкажа още веднъж благодарности за предоставената ми информация. Продължавайте все така. Само да ми пораснат още малко децата, че да имам повечко време и на мястото на Потребител+ ще направя всичко възможно да пише ЧЛЕН НА КЛУБА. Пожелавам успех на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...
  • преди 4 месеца ...
  • Admin

Здравейте колеги.

Постовете за да виждате Извън темата са намалени до 20. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Постовете за да виждате Извън темата са намалени до 20. :icon_thumbup:

Май съм сред първите облажени от намалението. Благодаря! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...