Премини към съдържание

Пълна промяна


mmaanekena

Препоръчано мнение

Здр.колеги,ето че Галанта ми е почти завършен и е готов за представяне.

Малко предистория за него-купих го в края на март месец от автосалона на брат ми в Мюнхен,на 240000км,99година преди фейслифта.

Сами ще се убедите от снимките на колата че почти не прилича на първообраза в който я взех,а работата ми по нея ми отне 5 месеца :yes3: докато стане както исках.........но кефа цена няма. :icon_dance:

За завършека на проекта искам да благодаря специално на-

Марио,няколко пьти ме консултира по телефона и ми достави задни амортесьори.

Слави ми изработи тунинг пакета и ми го изпрати.

Пламката ми 'подсказа' че долен десен крив носач е разбит по симптомите по които преди това му писах.

На Вики и на Ицо за работата им вьв форума и по 'моите' теми.

 

http://mmaanekena.sn...alant-ea.716035

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Насе, със здраве да си я караш тази красавица и живот и здраве да я доведеш на някоя среща да се видим :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брей, страхотна машина.... да и се радваш поне 100 години.

Поздрави и на другата красавица :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И не само тя :icon_naughty:

Ице тя другата красавица цяло лято.......ревнува от синята,колко пъти ми се муси че не и обрьщам 'толкова' внимание на нея.....спрях да ги броя още октомври месец. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е колата. Поздравления! Някои неща не ми допадат, но всеки си има вкус, нали така :-)

Относно екстериора - едни готини джанти с много и тънки спици... 16-17 цолови и ще стане още по-хубава според мен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е пълна промяната според мен - вътре можеше кожен салон да е, с черно и оптитронно табло. Оригинален ли е аеродинамичния пакет на колата или стъклопласт? Поздрави за труда и ентусиазма!!! Вярвай ми, добре те разбирам http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станало, макар че винаги има какво още да пипнеш. А и като гледам си оставил и това-онова да ти напомня за един друг Галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е пълна промяната според мен - вътре можеше кожен салон да е, с черно и оптитронно табло. Оригинален ли е аеродинамичния пакет на колата или стъклопласт? Поздрави за труда и ентусиазма!!! Вярвай ми, добре те разбирам http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Е в началото сьм писал че е 'почти' готов Галанта,кожения салон ще е догодина-ще бьде сив както направих корите,но мисля да слагам седалки от Ауди,БМВ или Алфа Ромео електрически,подгряващи и с масаж.

На оптитронно табло сьм навит ако го намеря,тунинг пакета е от стьклопласт,Анди помислил сьм и за 16-17 цолови джанти.

А приликата с 'бившия' ми Галант е нарочно тьрсена,и като цвят и визия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре става,ама без да се обиждаш с тая лепенка на капачката ми приличана Голф,джантите са като на Опел,а тия лепенки и надписи по интериора са умопомрачително грозен пернишки тунинг. Иначе поздравелния,че си се вкарал във филма с оптичния тунинг на Галанта,като се има в предвид,че с летия кит става още по-трудно напасването на отворите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре става,ама без да се обиждаш с тая лепенка на капачката ми приличана Голф,джантите са като на Опел,а тия лепенки и надписи по интериора са умопомрачително грозен пернишки тунинг. Иначе поздравелния,че си се вкарал във филма с оптичния тунинг на Галанта,като се има в предвид,че с летия кит става още по-трудно напасването на отворите.

 

добре става,ама без да се обиждаш...... :hysterical: :hysterical: :hysterical: Промяната е уникална, продължавай в същия дух :victory:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

 

И аз нещо такова щях да кажа, ама викам да си замълча .. към посоченото от steven, бих добавил боядисаните в червено сп. апарати, топката на ск. лост от BMW + до някъде диодните дневни светлини - съвсем изкуствено ми седят.. като прикачени.

 

Иначе бронята е станала яко (докато още не са ръждясали комарниците, за които вече каза SLX>) .. и това ми е любимия цвят за Галант .. :good:

 

Колега, не се обиждай наистина, критиките са добронамерени .. това са неща, върху които да се замислиш и съм сигурен че накрая ще стане още по-добре :yes3: !

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вий пък, нищо не разбирате - това е кола за манекени! :D

Сега сериозно - много ме кефи цвета! Броните и кит-а също. Ама другите неща :icon_blush: ... Аз бих направил следните неща: всички лепенки от интериора в коша; сп. апарати в друг цвят (червено и бонбонено синьо не си ходят), джантите също е хубаво да са други (но понеже съм стиснат - само ако са оферта :D); мрежичките по броните също не в сребърно, а в нещо тъмно (цветът на колата е светъл)... и дървените апликации бих ги ползвал само ако колата е Мерцедес или РолсРойс :); тук ходи нещо карбоново... Интериора е хубаво да е в светло сива кожа (както ти искаш). Иначе колата е станала супер, браво за мерака и труда! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахаааа.... сега виждам, че всъщност новия Галант е унаследил всички тези дребни детайли (лепенки, джанти, цветове...) от стария Галант. В такъв случай - извинявай за критиката ми. Знаех си, че не трябва да се меся :)

.............

Което показва само колко много си го обичал този бонбонен Галант (бившия) :)

 

В този случай, лентата "ралиарт" според мен е задължителна! Но нека бъде черна, сива, или бяла, ако има оранжево/червено, да е само на буквите :)

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахаааа.... сега виждам, че всъщност новия Галант е унаследил всички тези дребни детайли (лепенки, джанти, цветове...) от стария Галант. В такъв случай - извинявай за критиката ми. Знаех си, че не трябва да се меся :)

.............

Което показва само колко много си го обичал този бонбонен Галант (бившия) :)

 

В този случай, лентата "ралиарт" според мен е задължителна! Но нека бъде черна, сива, или бяла, ако има оранжево/червено, да е само на буквите :)

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Еми то тогава трябва да има и лепенка "рацинг" http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif и надпис на задното стъкло с големи букви: "Оти се напиняш". Колеги,красива кола не се прави от кварталния магазин за китайски тунинг,за Гоуф да,ама не и за Галант!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте го куряли момчето :) Колата е красива. Наистина обаче колега разкарай ги тези излишни из.ъзици защото загрозяват много сериозно - говоря за стикери, марки по таблото и капачката на резервоара. Обръщаш го стабилно на Москвич така. За останалото те поздравявам - колата е много красива с много интересен цвят! Изшии й едни яки 16ки или 17ки и си ти!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен за старанието, търпението и крайния резултат! На мен също не ми харесват лепенките, но ако те кефят - карай си я така, все пак колата си е твоя и ти си я караш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: ...Някак интериорът натрапчиво ми напомня на старателно поддържана Лада 1600S през 80-те години на миналия век...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колеги,ето че Галанта ми е почти завършен и е готов за представяне.

Малко предистория за него-купих го в края на март месец от автосалона на брат ми в Мюнхен,на 240000км,99година преди фейслифта.

Сами ще се убедите от снимките на колата че почти не прилича на първообраза в който я взех,а работата ми по нея ми отне 5 месеца :yes3: докато стане както исках.........но кефа цена няма. :icon_dance:

http://mmaanekena.sn...alant-ea.716035

Колега, откъде взе антикрилото? И има ли такова без трети стоп на него?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, откъде взе антикрилото? И има ли такова без трети стоп на него?

Има колега,антикрилото го взех от Германия,а вчера карах зад Сеат Толедо,беше сьс сьщия модел антикрило без 3ти стоп на него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има колега,антикрилото го взех от Германия,а вчера карах зад Сеат Толедо,беше сьс сьщия модел антикрило без 3ти стоп на него.

 

Мерси за сведенията, вече се уговорих с колегата Mitsubishi, който ще ми продаде антикрило. Успех с проекта!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...