Премини към съдържание

Пълна промяна


mmaanekena

Препоръчано мнение

Едно честито и от мен, доста хора ми говориха за този галант, но сега разбрах, че е на колега от форума.

Като цяло мн. красива машинка, със здраже да си я караш и много да те радва :)

 

Някой път трябва да се видим на по кафе, но когато вкарам моята в движение, че скоростите нещо сдадоха багажа :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги знаете ли кьде го има софтуера за Мицубиши Галант ?

Питам,тьй като еьрбеците са ми изключени от лятото като свалях седалките и още карам така.

На кое място или кой може да ги включи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги знаете ли кьде го има софтуера за Мицубиши Галант ?

Питам,тьй като еьрбеците са ми изключени от лятото като свалях седалките и още карам така.

На кое място или кой може да ги включи?

Софтуер няма да ти свърши работа, трябва да се закачи на компютър, който да ти изчисти грешката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здр.колеги имам 1 вьпрос за автоматичната антена на Галанта,моята ми направи гаден номер...... :icon_crying: като пристигнахме в Шипково цялата беше обледена,загасих СД-то и тя се прибра като чупеше леда около нея и доста трудно се прибра.В сьбота и неделя насам кьм Смолян си работеше като забелязах че стана много по шумна отколкото преди.

Вечерта пред кьщи загасих СД-то......но тя не помрьдна,натиснах я с рька надолу....и пак нищо.В сряда отивам да паля Галанта и.......колата няма ток в акумулатора :icon_crying: явно това реле която я управлява не се изключило и е изтощтило акумулатора.Вчера го зареждах акумулатора,днес сутринта вече е ОК но.....антената така и не помрьдва,гледах дали някой бушон не е изгорял,вкл. и на + на антената,еми всичко е здраво.

Просто незнам какво може да и е,а и как да я изкарам от гнездото в задния калник като остана вдигната.

Поне изключих буксата за захранване да не ми точи акумулатора. Някой има ли идея какво може да е? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако сложиш и решетката която е с тази броня вече може да се каже че си завършил, някак тази решетка не и отива,за антената явно е скъсано жилото а то е от пластмаса

Редактирано от atisim
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако сложиш и решетката която е с тази броня вече може да се каже че си завършил, някак тази решетка не и отива,за антената явно е скъсано жилото а то е от пластмаса

Не се намират лесно тея решетки, колега :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Втора година карам с антена от 29,70 с доставката (24 лв май беше антената) и работи. Само че моята излиза от ключе, понеже плеъра я изкарваше с всяко завъртане на ключа на АСС, демек при всяко палене. Та не знам колко живот има. Изпъвам я само като слушам радио, а това не е много често. От Димитровград мисля че беше магазина.

И според мен е скъсано жилото й. Може би ако я разглоби някой, който разбира, може да я поправи и ако трябва и жилото да залепи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се изгоряло моторче на антената :icon_crying: ,явно много се е натоварила в Шипково докато се прибере(беше цялата обледена).

Ще купувам нова.....пьк колкото изкара и тя,макар че много се замислям и за 1 такава:

 

http://www.tpetrov.com/search.php?prod=%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B0+55306

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се изгоряло моторче на антената :icon_crying: ,явно много се е натоварила в Шипково докато се прибере(беше цялата обледена).

Ще купувам нова.....пьк колкото изкара и тя,макар че много се замислям и за 1 такава:

 

http://www.tpetrov.com/search.php?prod=%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B0+55306

 

В поне 90% от случаите, проблемът при антената е скъсано жило. Ако ти е здраво, според мен е най-добре да си купиш моторчето 2-ра ръка от някой от тукашните продавачи. Смятам, че ще изкара повече...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте го куряли момчето :) Колата е красива. Наистина обаче колега разкарай ги тези излишни из.ъзици защото загрозяват много сериозно - говоря за стикери, марки по таблото и капачката на резервоара. Обръщаш го стабилно на Москвич така. За останалото те поздравявам - колата е много красива с много интересен цвят! Изшии й едни яки 16ки или 17ки и си ти!

 

 

 

И аз мисля по същия начин... с едни по големи джанти и колата вече няма да има забележки. Стикерите наистина малко загрозяват .. мое мнение ... иначе колата е 6+

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...