Премини към съдържание

Задни вежди


sandimen

Препоръчано мнение

  • Отговори 165
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

аз реших да взема вежди от А4 (или друго Ауди) и да ги слагаме на Мицолин. Това ръжда не хваща!

Особено като го изгори цеото...нивга няма да ръГяса :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, ще споделите в гр.София къде ги правите веждите, защото вече съм се наплашил от майстори и търся някои от които имате отзиви ? Какви вежди купихте и колко ви взе майстора ?

Колеги от София казват,че са доволни от Дани в Люлин на Сиконкото.Има обява тукПрегледай темата и ще прецениш :icon_thumbup:

Редактирано от LoRd_G5
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, ще споделите в гр.София къде ги правите веждите, защото вече съм се наплашил от майстори и търся някои от които имате отзиви ? Какви вежди купихте и колко ви взе майстора ?

Колеги от форума казват,че са доволни от Дани в Люлин на Сиконкото.Има обява в "Продавам части" Прегледай темата,може да е добър ;-)

Редактирано от LoRd_G5
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от форума казват,че са доволни от Дани в Люлин на Сиконкото.Има обява в "Продавам части" Прегледай темата,може да е добър ;-)

 

Благодаря за информацията. Мисля че ще ми свърши работа. Лек и успешен ден !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако ходиш при този Дани - напиши каква сума ти е искал за матрял, труд, боя и пр.... аз също трябва да изкърпя моите.

 

sandimen, ти само си ги купил веждите или вече си ги и монтирал? трябва ли да се преправят? колко $$ ги взе и откъде?

 

П.С. Ръжда не хваща само пластмасата :D

Редактирано от javor_vd
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите вежди ги смених преди 20 дни с такива за галант по 80 лева бройката,и за труд,боя и кит дадох още 220 лева,на мен ми харесва много как си е свършил работата майстора.Веждите му ги доставиха за една седмица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите вежди ги смених преди 20 дни с такива за галант по 80 лева бройката,и за труд,боя и кит дадох още 220 лева,на мен ми харесва много как си е свършил работата майстора.Веждите му ги доставиха за една седмица.

 

За да не гният повече - целият ръб го изравнявате отвътре със строителен асфалт, онзи който се маже на подземната външна част на сградите. Това е супер устойчиво вещество. Слага се много, така че да е заоблено и да се стича всичко. След което, този проблем с веждите го няма вече. Не знам дали ще стане така с кърпени, но с нови такива обработени като нови, действа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не съм ги купувал още, чух за такъв правен Галант с вежди от Ауди. Като пари нямам идея, от някоя морга ще са. Там всеки знае че варират нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, здрасти, Aga! Къде се изгуби? И на мен ми е интересно какво стана с лачения ти галант :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почистват се мнооого хубаво отвътрешната страна,после с ги мажеш със смес от грунд и миниум и като изсъхне тъпчеш грес :icon_thumbup: става много добре.Миниума не дава на ръждата да яде,а грунда го държи на място :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, здрасти, Aga! Къде се изгуби? И на мен ми е интересно какво стана с лачения ти галант :icon_hmm:

 

Здрасти :)

Ами, умря, скоростите. Можеше да се оправи, но изпадна друга оферта.

 

Мъка е без Него, но... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да не гният повече - целият ръб го изравнявате отвътре със строителен асфалт, онзи който се маже на подземната външна част на сградите. Това е супер устойчиво вещество. Слага се много, така че да е заоблено и да се стича всичко. След което, този проблем с веждите го няма вече. Не знам дали ще стане така с кърпени, но с нови такива обработени като нови, действа.

И аз това разправям :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво се е случило с твоя Галант и Каризмата на жена ти?

 

Здрасти

 

На Каризмата още 2010 и се откачи долният маркуч на радиатора и прегря почти до разтопяване в ръцете на жена ми, доста драматично. Тъкмо и бях сменил спирачки, гърнета, обслужена и готова да векува и докаже пословичната здравина на Мицубиши.

 

С Галанта писах вече - на втора газ на магистралата, от трета на втора с около 70 на едно разклонение, и в този момент пълни обороти до прекъсвач. Това беше. Аз си я ръчках от време на време де. Много кратък ресурс за такава кола.

В Мицубиши ми преложиха любезно нова кутия за 10 000 евро :) От алтернативни сервизи казаха, ще я оправим за 2-3000, но макс 2 години ще ти изкара, имаме опит.

 

То и да ги обслужваш, и да ги зарежеш тия Мицубишита, все тая...

Редактирано от aga
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако ходиш при този Дани - напиши каква сума ти е искал за матрял, труд, боя и пр.... аз също трябва да изкърпя моите.

 

sandimen, ти само си ги купил веждите или вече си ги и монтирал? трябва ли да се преправят? колко $$ ги взе и откъде?

 

П.С. Ръжда не хваща само пластмасата :D

 

Ходих при Дани, каза че понеже ремонта е за тенекеджия той не може да помогне,но ще ми даде контакти на човека с който работи. Като ми каза ориентировъчна цена 200лв/страна реших че няма да правя нищо следващите 2мес., така че за момента съм в застои.

Имате ли идея дали предните подкалници на Галант до 98 и такива 99г пасват 1:1 ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ходих при Дани, каза че понеже ремонта е за тенекеджия той не може да помогне,но ще ми даде контакти на човека с който работи. Като ми каза ориентировъчна цена 200лв/страна реших че няма да правя нищо следващите 2мес., така че за момента съм в застои.

Имате ли идея дали предните подкалници на Галант до 98 и такива 99г пасват 1:1 ?

 

Как 200 лева! За една вежда ли? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как 200 лева! За една вежда ли? :icon_hmm:

Не се чуди, ако купи вежда оригинална тя е 90лв и отделно за монтажа с китове, боядисване на целия заден калник, спрей за кухини...толкоз става

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно, има ли смисъл да се взема "оригинална", т.е. специално за Галант или Лада-Нивовите действително стават без много напасване ? Т.е. ако се абстрахираме за момент от разликата в цената, заслужава ли си чакането на доставка/дебненето за наличност на веждите които са специално за Галант или спокойно в първия магазин на Симеон за такива от Нива и толкоз?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Илия ти каза. От Нива и край. Обаче за да стане, като хората се изправят ръбовете от майстора, обработва се с Body или друг аналог старателно и драмата с веждите приключва. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви :good: . Тази година ще "ляга под ножа" моя убавец, че се излагаме така :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...