Премини към съдържание

Препоръчайте ми дискове и накладки


SNS

Препоръчано мнение

Понеже на моя Галант предните дискове са криви и накладките вече са за смяна, дайте идеи на какви марки да се спра.

Галанта е с 2000куб. мотор 97г.

Какво мислите за тези?

предни дискове на Brembo - 80лв/бр.

предни накладки на TRW Lucas - 60лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Добре е взимай.

 

Ако може да отделиш пари за нещо по-сериозно и да чакаш има EBC, мисля че имаше и един модел Brembo MAX за галанта, също нарязани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже на моя Галант предните дискове са криви и накладките вече са за смяна, дайте идеи на какви марки да се спра.

Галанта е с 2000куб. мотор 97г.

Какво мислите за тези?

предни дискове на Brembo - 80лв/бр.

предни накладки на TRW Lucas - 60лв.

Това Брембо от 80 лв. е пълен камуфлаж, на тази цена можеш да си вземеш Японски дискове Маунтайн ..:good:

А накладките са около 45 лв. Акебоно и към 52-56 лв. Кашияма, много по добри от Лукаса ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това Брембо от 80 лв. е пълен камуфлаж

 

Галанта криви ли го ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има го. Ама си е абсолютно stock, където го слагат OEM по италианские бъгни. Това е масовка 1:1, като останалите дискове. Никой не ти говори за истинските изпълнения, където са рязани и дупчени, с покрития и т.н.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво брембо за 80 лв., бе момчета, шегувате ли се... То бива да е наивен човек, ма до глупост...

 

Имат и евтина серия Брембо, съвсем обикновени дискове са си, защо се учудваш ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще задам въпроса си по друг начин :)

Това Brembo от 80лв. по-добър избор ли е от METELI или DELPHI примерно, които са горе-долу на същата цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това Брембо от 80 лв. е пълен камуфлаж, на тази цена можеш да си вземеш Японски дискове Маунтайн ..:good:

А накладките са около 45 лв. Акебоно и към 52-56 лв. Кашияма, много по добри от Лукаса ..

 

От къде колега?

В Euro 07 гледам, че предлагат MOUNTAIN за малко над 100лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имат и евтина серия Брембо, съвсем обикновени дискове са си, защо се учудваш ?

Той не се учудва, а иска да каже, че тези дискове са толкова брембо, колкото аз съм свещенник ..:D

 

 

От къде колега?

В Euro 07 гледам, че предлагат MOUNTAIN за малко над 100лв.

Това което си гледал в еврото, не е за твоята кола .. Тези са на 276 мм. а твоите би трябвало да са 256 мм. :icon_hmm:

Ако искаш такива дискове по 80 лв. бройката, обади се на лични и ще те уредим ..:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От къде колега?

В Euro 07 гледам, че предлагат MOUNTAIN за малко над 100лв.

 

Колега, не се лъжи да си купуваш моунтайн дискове! Аз в момента съм с такива и се изкривиха още на 1000км от слагането им!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не разбирам,защо продължавате да ги гледате тия ментета на фирмата Евро 07 ??? Колко хора се оплакаха,че продават много некачествена стока,но българина всякаш е мазохист. За дисковете и накладките,мисля че стана ясно,че EBC USR series+Greenstuff са добрия избор,стига да можеш да си го позволиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не разбирам,защо продължавате да ги гледате тия ментета на фирмата Евро 07 ??? Колко хора се оплакаха,че продават много некачествена стока,но българина всякаш е мазохист. За дисковете и накладките,мисля че стана ясно,че EBC USR series+Greenstuff са добрия избор,стига да можеш да си го позволиш.

 

A колко струват EBC и от къде могат да се вземат?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A колко струват EBC и от къде могат да се вземат?

 

Ето тук колега можеш да провериш http://www.brakes4u.co.uk/supersearch.asp?supt=1&id=2126&won=1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A колко струват EBC и от къде могат да се вземат?

 

За БГ представител са им Хеед 91.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купи си два диска втора употреба. Аз си взех два за 90 лева и по нищо не личи да са карани. Ръбчето открая, където ги е формила машината, си седи още, няма въобще никакъв ръб и дебелината си е колкото трябва. С новите накладки едвам ги монтирах. Всичко стана плътно и както трябва :icon_rock:

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се лъжи да си купуваш моунтайн дискове! Аз в момента съм с такива и се изкривиха още на 1000км от слагането им!

Аз сложих такива и не са криви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да де, но ти не караш Галанта дискохвъргач :) Онзи е по-специален и така е конструиран, че да прави дисковете на юфка. Заради визията е пострадало охлаждането .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купи си два диска втора употреба. Аз си взех два за 90 лева и по нищо не личи да са карани. Ръбчето открая, където ги е формила машината, си седи още, няма въобще никакъв ръб и дебелината си е колкото трябва. С новите накладки едвам ги монтирах. Всичко стана плътно и както трябва :icon_rock:

 

То хубаво, но откъде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не разбирам,защо продължавате да ги гледате тия ментета на фирмата Евро 07 ??? Колко хора се оплакаха,че продават много некачествена стока,но българина всякаш е мазохист. За дисковете и накладките,мисля че стана ясно,че EBC USR series+Greenstuff са добрия избор,стига да можеш да си го позволиш.

Еми аз откога говоря, но някои хора тук са им като безплатни представители.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се лъжи да си купуваш моунтайн дискове! Аз в момента съм с такива и се изкривиха още на 1000км от слагането им!

А стига бе ..:blink: Или ти си голям цар на кривенето, или майстора ти е голям "спец" по монтажа, или дисковете ти са Маунтайн, колкото Брембото по горе е Брембо ..:)

Качвал съм доста такива дискове, включително и на колеги от форума и до сега никой не се е оплакал ..

Не казвам че са супер качество, те и ОЕМ-а се кривят ако не ги ползваш внимателно, ама за 1000 км. да ги изкривиш, все ми се струва , че не е от дисковете ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига с тези Брембо-та .. пък проверете и тогава пишете.. Това че ти не ги продаваш не значи че Брембо нямат евтина серия. С такива съм на Сеата и са купени от официален представител,

 

Brembo е Европейски лидер в проектирането и производството на високо качествени спирачни системи и компоненти. През 2000 година Brembo купува английската компания AP Racing Limited, която е специализирана в производството на спирачни системи и съединители за състезателни автомобили и автомобили от висок клас. В момента марките AP и AP Racing са собственост на Brembo. AP предлага за пазара широка гама спирачни дискове и барабани, които са предназначени както за спортни автомобили и автомобили от висок клас, така и за масови автомобили. Тех-ко предлага на своите клиенти спирачни дискове и барабани марка AP. Гамата на Тех-ко включва около 170 каталожни номера спирачни дискове и барабани....

, на кутията пише Брембо, дисковете са си съвсем обикновени и без претеннции, цъкни в Google Brembo 09.4765.14 ако още не вярваш и виж цената.

 

Относно моунтайн-а, и аз имам такива отзад, сложени от Пламен, и почнаха леко да пристъргват по накладките точно след 1000км, а след 3000км вече имаха лек ръб !!! .. сложени са по всички правила, уверявам те (то пък една философия) - главините са излъскани, водачите са почистени и смазани, апаратите са с ремонтни комплекти ...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига с тези Брембо-та .. пък проверете и тогава пишете.. Това че ти не ги продаваш не значи че Брембо нямат евтина серия. С такива съм на Сеата и са купени от официален представител,

 

 

, на кутията пише Брембо, дисковете са си съвсем обикновени и без претеннции, цъкни в Google Brembo 09.4765.14 ако още не вярваш и виж цената.

 

 

Любчо, нещо пак не си ме разбрал ..:D Аз не казвам, че няма такова Брембо, а че точно това евтиното е пълен ташак, правен или в Турция или в Китай .:icon_hmm:

Иначе ако става въпрос, Брембо май са №1 в спирачните системи, но не точно с тези дискове от 80 лв. бройката ..:)

И не ги продавам :P а ги купувам .. Включително и такова Брембо и за това ти казвам, че е по зле от Маунтайна ..

Той Сеата е ясен, малка кола с дискове на диаметър колкото на Галанта ..Качи на Галанта от това Брембо и тогава да си говорим ..:good:

Иначе колегите правилно са го насочили човека, на нашият пазар ЕВС е наистина с най доброто съотношение качество- цена, стига да може да си го позволи ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...