Премини към съдържание

New member in the club. Galant-a на rafaelo


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

С огромна удоволствие и КЕФ ви съобщавам, че вече съм горд собственик на Galant 2.0 GLS. Благодарение на Слави (Mitsubishi)

с който вчера имах удоволствието да се запозная, както и супер точния му син, аз се сдобих с тази красавица, която най вероятно

повечето сте видяли в обявите за продажба:

 

http://img215.imageshack.us/img215/9565/18891879.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Както и очаквах, това е един прекрасен автомобил, от момента в който се качих в него просто усетих че сме един за друг. Не се колебах

много, а и имах доверие на продавача :). Мицито мъркаше като котенце когато ме видя, и вече не се сдържах. Потеглихме заедно от

Ямбол към Бургас. Това беше едно гладко и спокойно каране, без трафик а в огледалото за заедно гледах залеза. Беше като приказка. Горд

съм с моята първа японка, която въпреки 17-ките вози учудващо добре, държи се прекрасно на пътя, има страхотен response при натискане

на газ-та и тичка и иска повече :)

 

Сега вече предстоят някои доста важни неща, регистрации, слагане на аларма, основен преглед смяна на масла и ремъци, искам да преправя

малко и това DVD, но по нататък. Надявам се тук в Бургас всичко да е точно и в понеделник да мине безпроблемно.

 

Мисля в тази тема да описвам, или да питам вас скъпи колеги, за помощ или въпроси относно моята хубавица.

 

Още веднъж, едно голямо БЛАГОДАРЯ на Слави, много коректен човек. Надявам се да се видим на някоя среща на клуба.

А за всички вас, (с гордост казвам) скъпи мои колеги, по една студена бира като се видим :drinks:

 

Поздрави,

rafaelo

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега, със здраве да се возите и само приятни емоции ви пожелавам. :) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Само хубави спомени с тази кола и безпроблемни пътувания!

И моята вози добре по хубави пътища. Разликата при 17-ките ще усетиш ако се повозиш в такава кола с 15-ки по лоши пътища. Гумите имат голямо значение за комфорта :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

С огромна удоволствие и КЕФ ви съобщавам, че вече съм горд собственик на Galant 2.0 GLS. Благодарение на Слави (Mitsubishi)

с който вчера имах удоволствието да се запозная, както и супер точния му син, аз се сдобих с тази красавица, която най вероятно

повечето сте видяли в обявите за продажба:

 

http://img215.imageshack.us/img215/9565/18891879.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Както и очаквах, това е един прекрасен автомобил, от момента в който се качих в него просто усетих че сме един за друг. Не се колебах

много, а и имах доверие на продавача :). Мицито мъркаше като котенце когато ме видя, и вече не се сдържах. Потеглихме заедно от

Ямбол към Бургас. Това беше едно гладко и спокойно каране, без трафик а в огледалото за заедно гледах залеза. Беше като приказка. Горд

съм с моята първа японка, която въпреки 17-ките вози учудващо добре, държи се прекрасно на пътя, има страхотен response при натискане

на газ-та и тичка и иска повече :)

 

Сега вече предстоят някои доста важни неща, регистрации, слагане на аларма, основен преглед смяна на масла и ремъци, искам да преправя

малко и това DVD, но по нататък. Надявам се тук в Бургас всичко да е точно и в понеделник да мине безпроблемно.

 

Мисля в тази тема да описвам, или да питам вас скъпи колеги, за помощ или въпроси относно моята хубавица.

 

Още веднъж, едно голямо БЛАГОДАРЯ на Слави, много коректен човек. Надявам се да се видим на някоя среща на клуба.

А за всички вас, (с гордост казвам) скъпи мои колеги, по една студена бира като се видим :drinks:

 

Поздрави,

rafaelo

Честито колега,със здраве да си я караш, Галантчетата в Бургас се увеличаваме БРАВО :good: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега, :icon_clap: за избора желая ти само хубави мигове с Галантерията :icon_thumbup: ,и много здраве на 2я ми роден град Бургас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за милите думи и топлите пожелания.

 

По принцип съм от Бургас, но Галанта отива в клуб окръг София :) Регистрирането му ще стане тук в Бургас, както и основния преглед

и смяната на маслата и т.н. Може ли колегите от Бургас да препоръчат добро място за тази дейност ?

 

И още едно въпросче, като го взех галанта го напълних до горе с OMV 95, нещо не върви сякаш както е направен.

Към какво гориво да се насоча? Във форума съм изчел за сега че Shell и Lukoil са му най-вкусни?

 

Поздрави

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за милите думи и топлите пожелания.

 

По принцип съм от Бургас, но Галанта отива в клуб окръг София :) Регистрирането му ще стане тук в Бургас, както и основния преглед

и смяната на маслата и т.н. Може ли колегите от Бургас да препоръчат добро място за тази дейност ?

 

И още едно въпросче, като го взех галанта го напълних до горе с OMV 95, нещо не върви сякаш както е направен.

Към какво гориво да се насоча? Във форума съм изчел за сега че Shell и Lukoil са му най-вкусни?

 

Поздрави

Честито, колега! Много безаварийни километри по приятни дестинации. Относно горивото, няма да намериш такова, с което да върви колкото искаш и да харчи колкото искаш. Истината, според мен е, че не е важно точно къде и какво зареждаш По-голямо значение има дали регионалната управа на конкретната бензинджийница позволява някои конкретни манипулации с горивото.

Та така!

Още веднъж честито!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата и много безаварийни километри :plane:

 

Аз също зареждам на Лукойл и досега никакви проблеми :rulez:

 

п.с. Един два пъти бях напълнил и от Shell V-Power Racing еми няма разлика във вървенето :drive: всичко е рекламен блъф :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за милите думи и топлите пожелания.

 

По принцип съм от Бургас, но Галанта отива в клуб окръг София :) Регистрирането му ще стане тук в Бургас, както и основния преглед

и смяната на маслата и т.н. Може ли колегите от Бургас да препоръчат добро място за тази дейност ?

 

И още едно въпросче, като го взех галанта го напълних до горе с OMV 95, нещо не върви сякаш както е направен.

Към какво гориво да се насоча? Във форума съм изчел за сега че Shell и Lukoil са му най-вкусни?

 

Поздрави

 

 

Честито колега !!! Много да те радва колицата , пожелавам ти хиляди безаварийни километри. А за горивото там нещата малко са относителни. Аз си зареждам от Shell не за друго а защото ми е на пътя за работа (и ме лъжат с някви точки там... :icon_doh: ) но иначи съм за ЛУКОЙЛ. Там като заредя наистина се усеща разлика. А инак в града си имаме два Shell и на двете бензиностанции имам странното чувство че е различен бензина и има разлика. Тъй че ... Що до OMV и аз не бях особенно очарован поне от бензинът им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Успях да се доредя и аз ;)

Честито колега, много безавариини километри да се наслаждаваш на машинката :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни и конфортни мили с "галантчето". Аз зареждам само Еко 95 плюс и съм доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Браво за красавицата!:icon_clap:

Заслужаваше си чакането. :icon_thumbup:

Желая ти много безавариини километри!

VIVA :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега. Колата изглежда много добре. Дано е още по-добре поддържана отколкото изглежда, а на теб здраве и късмет с нея. За бензина: аз от един месец карам само със 100 октанов. Разлика във вървенето не усещам, но усещам или си въобразявам, че на колата и е по-добре. Също така си мисля, че разтоянието, което изминавам с 50лв.-95 и 50лв.-100 октанов е почти едно и също, но пробвай и ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега. Колата изглежда много добре. Дано е още по-добре поддържана отколкото изглежда, а на теб здраве и късмет с нея. За бензина: аз от един месец карам само със 100 октанов. Разлика във вървенето не усещам, но усещам или си въобразявам, че на колата и е по-добре. Също така си мисля, че разтоянието, което изминавам с 50лв.-95 и 50лв.-100 октанов е почти едно и също, но пробвай и ти.

Аз карам от една година със супер 100 на ОМВ. Гори ми малко по-малко от 98 на Лукойл и работи по-равномерно. С 98 оборотите са мааалко по-ниски. Като цяло обаче няма никакво значение откъде зареждаш и с какво, стига да не е пърцуца...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По отношение на зареждането имам две възможности - Петрол и една частна малка бензиностанция. Зареждам само от Петрол (два пъти в частната и е същото) и разлика във вървежа няма. Има само в разхода. Понякога папа над 13/100 градско, друг път около 10,5. Карам го по еднакъв начин. Вчера на дълго и малко плевенско градско през цялото време на климатик с 3-ма човека- 8,5 някъде. 90% от ограниченията ги спазих. Сипвам само Н-95. Пробвал съм го с 96 и 98, но освен набутвацията за по-скъп бензин друга разлика не намерих. Папка го и иска още :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди безаварийни и финанси по нея - само за гориво и консумативи да даваш! :)

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...