Премини към съдържание

Относно максимата...


Brigadiro

Препоръчано мнение

Следвайки максимата на един колега от форума (той си знае кой е :rolleyes:)... а именно че "ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО НА ТОЗИ СВЯТ ПО-ХУБАВО ОТ ЕДИН ГАЛАНТ - ТОВА СА ДВА ГАЛАНТА!!!". Та реших да го послушам :) И вчера си взех още един :mitsu-smiley: Галант 2.5 V6 24V, 2001 година. Колата е добре позната на всички - тази. Много добър автомобил като поведение на пътя, пъргав (нищо че е автомат), много икономичен (което да си призная адски много ме учуди). Абе с две думи - паснахме си :icon_thumbup: За 375 км пробег е "изпапкал" 28.55 литра бензин А95 на Лукойл. Нататък смятайте сами. Като съм спазвал всички ограничения на скоростта по пътя. И се убедих, че максимата на бат'Марин е вярна!!! Лек ден на всички колеги :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито и хиляди безаварийни километри.. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, честито. )))) Бях се влюбила в този автомобил щом го видях. )))

Много безаварийни километри. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Сега като си имаш два екземпляра, ще трябва да караш и двата и така по-малко км ще и навърташ :) Така по-малко ще остаряват!

Това е идея .... ще зема да се замисля и аз, за още един :) :rulez:

Редактирано от Anatoli
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен.........бях ти приготвил една друга кола, ама ти бягаш от нея .............. :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей много убав галантец... айде честито и от мене :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги. Пламене, то и другата кола си заслужаваше, ама на собственика й му се видя много малък багажника на Галанта ми... и така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги. Пламене, то и другата кола си заслужаваше, ама на собственика й му се видя много малък багажника на Галанта ми... и така :)

Шшштт, тихо, да не ни чуят шефовете тук ,че ще ни изгонят ............. :D В интерес на истината - малък си е, и с таз бутилка ш багажника съвсем става малък............аз за тва ще си взема като друга кола...................не казвам........... :D :plane: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Браво! Честито! Със здраве да си го караш! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито да ти е попълнението! Моята женичка се метна с ксарата през таван, та и аз се наложи да я поверя на любимия ми Колт. Бързо попълних липсата му с едно галанче V6 и за 2 дена се срастнах с него ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следвайки максимата на един колега от форума (той си знае кой е :rolleyes:)... а именно че "ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО НА ТОЗИ СВЯТ ПО-ХУБАВО ОТ ЕДИН ГАЛАНТ - ТОВА СА ДВА ГАЛАНТА!!!". Та реших да го послушам :) И вчера си взех още един :mitsu-smiley: Галант 2.5 V6 24V, 2001 година. Колата е добре позната на всички - тази. Много добър автомобил като поведение на пътя, пъргав (нищо че е автомат), много икономичен (което да си призная адски много ме учуди). Абе с две думи - паснахме си :icon_thumbup: За 375 км пробег е "изпапкал" 28.55 литра бензин А95 на Лукойл. Нататък смятайте сами. Като съм спазвал всички ограничения на скоростта по пътя. И се убедих, че максимата на бат'Марин е вярна!!! Лек ден на всички колеги :)

Честито и от мен колега!Колата е супер!Със здраве да си се возите. Учудвам се как обаче поделяте любовта /към колите/, когато трябва да я поделяте между две, не ми е ясно? Реторичен въпрос, разбира се!Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега! Много безаварийни километри! Зарадва всички ни. Дай боже всекиму!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! 7,61 литра за 100 км. е впечатляващо постижение. Как се води цвета на колата? Моят е violet, но е патладжан металик.

 

п.п. същият цвят е и моя;

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво и честито, Данчо! И на мен много ми харесва този Галант. Пожелавам ти много да те слуша и да е по-висок от другия ти :P Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как се води цвета на колата? Моят е violet, но е патладжан металик.

 

п.п. същият цвят е и моя;

Ами в талона го записаха виолетов...

 

Пожелавам ти много да те слуша и да е по-висок от другия ти :P

Цецо, доста по-висок е. На другия му помлях бронята в тези снегове... Даже от "Титан" ми предложиха работа като снегопочистваща машина с него (със сивия Галант де) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че е по висок, защото е с нормалните пружини, за разлика от стария, къде е с 4 см. по нисък отпреде............

Сега като имаш два , давай го единия на заем на твоите "хондаджий" да му се порадват и те малко, да видят и покарат истински автомобил я ...................... :D :D :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че е по висок, защото е с нормалните пружини, за разлика от стария, къде е с 4 см. по нисък отпреде............

Сега като имаш два , давай го единия на заем на твоите "хондаджий" да му се порадват и те малко, да видят и покарат истински автомобил я ...................... :D :D :plane:

Единия е фен на Мицубиши, кара един шестак комби. Ама другия е доста труден за обработване :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...