Премини към съдържание

Относно максимата...


Brigadiro

Препоръчано мнение

Разбира се че е по висок, защото е с нормалните пружини, за разлика от стария, къде е с 4 см. по нисък отпреде............

Сега като имаш два , давай го единия на заем на твоите "хондаджий" да му се порадват и те малко, да видят и покарат истински автомобил я ...................... :D :D   :plane:

 

 

Объркал си се нещо, май, май

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За кое Роско? ;)

 

 

Пламен се е объркал в твърдението за покарването на истинския автомобил... И хондаджиите му били криви, а бре Диджеьо, кога бръмча с акорда ни рива, нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а бре Диджеьо, кога бръмча с акорда ни рива, нали?

А такаааа, издай го :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, вие ме разконспирирахте ............факт е ,че във фамилията ми има 3 Хонди и едно Мицу, но щом предпочитат моята кола да карат, значи има нещо..............нали така....... :first: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, вие ме разконспирирахте ............факт е ,че във фамилията ми има 3 Хонди и едно Мицу, но щом предпочитат моята кола да карат, значи има нещо..............нали така....... :first: :D

Явно в доста ...фамилии си .....караме по нещо и от двете марки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно в доста ...фамилии си .....караме по нещо и от двете марки :)

 

 

Извинявам се за спама. Миналата седмица мой приятел се върна са кратко от Германия. Той кара тайп ар от 2008 г. И когато е в БГ и аз я карам. И така миналата седмица се натоварих на хондака, обаче съм надебелял, а седалката Рекаро, ама тесничко, гъзецът ми не влиза с палтото. Колага е огън, обаче тясно едно, тясно. Инак върви като разпрана, мама му стара. Така че в унисон със сектантския транс - да, друга работа галантът- широк, удобен, мощен и красив...

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе къде е Биг Боса, да я заключи тая тема бре ?.. :icon_hmm:

Оспамихте хубавата тема с тези Хонди... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама. Миналата седмица мой приятел се върна са кратко от Германия. Той кара тайп ар от 2008 г. И когато е в БГ и аз я карам. И така миналата седмица се натоварих на хондака, обаче съм надебелял, а седалката Рекаро, ама тесничко, гъзецът ми не влиза с палтото. Колага е огън, обаче тясно едно, тясно. Инак върви като разпрана, мама му стара. Така че в унисон със сектантския транс - да, друга работа галантът- широк, удобен, мощен и красив...

Е така е Роска, затова си караме и Галантите ... и дай боже да ги увеличаваме :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Абе къде е Биг Боса, да я заключи тая тема бре ?.. :icon_hmm:

Оспамихте хубавата тема с тези Хонди... :lol:

 

Да ви почвам подред с тия хонди викам... :lol: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви почвам подред с тия хонди викам... :lol: :rulez:

Хахахахаха...............аз спирам да плямпам за разни Хондички ............те сега изпитват проблеми че нали изтеглиха от пазара барабар с Тойота над 100 000 броя заради некви дефекти ...........не съм посвеен по въпроса де ...........ама :mitsu-smiley: си е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Пишете си бре. Нали за това е форума. Занасям ви. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SLX написа на 15 февруари 2010 - 22:53 :

 

Така че в унисон със сектантския транс - да, друга работа галантът- широк, удобен, мощен и красив... Ето това мнение е правилно,винаги са били така Галантите :mitsu-smiley: ,освен за возене каква 'любов' става вьтре......... :D то и затова са помислили от :mitsu-smiley: като знаят кви бедни студенти са в БГ-та и затова ги ползваме колите :D . Честито и от мен на колегата Данчо-да я кара много без аварии и с повечко газ на пьтя :good:

Редактирано от mmaanekena
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха...............аз спирам да плямпам за разни Хондички ............те сега изпитват проблеми че нали изтеглиха от пазара барабар с Тойота над 100 000 броя заради некви дефекти ...........не съм посвеен по въпроса де ...........ама :mitsu-smiley: си е :first:

437000 бр. са ..С голям дефекг-въздушната възглавница на пасажера... :D

Ти с това, да не искаш да кажеш, че Мицубиши никога не са изтегляли коли заради дефекти бре ? ... :D

В света има само една марка, дето не са изтеглили и 1 автомобил...

Ето ...ВИЖ ТУК :lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха.... Сигурно са се научили как котката да не ислиза от купето :-) Пък и тези автомобили се правят по изпитани почти 50 години технологии и няма какво да им сгрешат, те са изпробвани от времето!

 

Данчо, колкото повече - толкова повече! Даваш едната ма жената, че да и е под ръка и се яхваш на другата и те така! Хиляди безаварийни и поздрави вкъщи!

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благородно завиждам за Галанта. :yes3:

 

А на Слави - ДВЕ големи червени точки! :good:

Втората е за светлосиния Галант с черната кожа и нарди волана!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...