Премини към съдържание

Две слънца


gepito-vt

Препоръчано мнение

В 23:40 ч. на 19 октомври 2009 г. ми се родиха две дъщерички-близначки!

 

Сега се връщам от болницата и незнам къде съм!?От смесените чувства в мен най-много усещам облекчение и радост!

 

Сърцето ми ще изхвръкне..............засега направо нямам думи.

post-4308-1255991707_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, приятелю! Да са ти живи и здрави, да те радват и да осветяват живота ти! Всеки път се радвам на такава вест, а сега още повече, защото това са наши, клубни бебета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Жоро , да са ти живи и здрави щерките ,много щастие и късмет в живота .

 

И да помагаш на майката , ей !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, да са ви живи и здрави, двойно да ви радват и само хубави моменти да ви носят.

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Жорка ..

Живи и здрави да са ти и много да ви радват... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе ,хе на тая сивотия малко слънчице и добри новини!!!Да сте живи и здрави цялата фамилия!!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, честито появяване на бял свят на щерките! :)

Много се радвам, че всичко е минало благополучно и че всички са живи и здрави! :)

Поздрави специално Софи и ви пожелавам и на двамата да ги дарите с много любов, а те много да ви радват!

Очаквам да се видим в най-скоро време, за да ви видя радостни и спокойни и разбира се да поднесем поздравленията си към теб и Софи лично! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, да сте живи и здрави всички и много да си помагате, да се радвате и много да ви радват наследничките!

 

P.S. И отсега започвай да събираш парички за още две :mitsu-smiley: -та.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега и много да те радват!Това е най-голямата радост и само,който е минал по този път може да го оцени.Да са ти живи и здрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , да са ви живи и здрави момиченцата и само хубави моменти да ви донесат в живота.

 

п.с. Аз също съм близнак :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито адаш и от мен. Много радост и щастие да ви носят тези две малки слънчица и всичко хубаво умножено по 2 да бъде.Още веднъж честито и здраве и късмет :sun::)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, приятелю!

Да са ти живи, здрави и засмяни, Жорка! :first:

Да ти веселят душата и да им се радваш. Поздрави и на Слънчевата майка - да се грижиш за нея и да не остава на втори план..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да са ти живи и здрави всичките момичета :) да те слушат, да те радват и да си безкрайно щастлив с тях !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Жоре, честито и се стягай! Че гледане и грижи искат! Да поздравиш специално Софи - герой излезе! Имате поздрави и от Ани.

Да са ти живи и здрави! Много да те радват, много да те слушат и уважават. Да са на мама отмяната и на тати гордостта! Обичайте се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, честито! Живот и здраве да дава Господ на цялата вече многобройна фамилия. Пожелавам ти кураж и търпение в трудния родителски път, желая ти достатъчно време, за да можеш да се насладиш на неминуемите успехи на тези две сладки моми. Още ти пожелавам мир, любов и радости. Бъдете щастливи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер новина, да са ви живи и здрави, много да ви слушкат и да ви даряват всеки ден с обич и признателност. Това се казва страхотна новина!!! :icon_n_clover:

Редактирано от Plam
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...