Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

Е колеги съжалявам че ме нямаше на срещата, ама следобеда в 4 тъкмо бях горе на Шипка :icon_n_king: И даже минах през Хисар, откъдето май има доста колеги, ама... ако за утре ( то вече е днес) да се съберем пак, казвайте и съм там и аз :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Незнам за Ванката ама ти няма ли да си доидеш :drag: За Галанта няколко хиляди не са проблем SIRKO. А колкото до пътя, тои е проходен, но се надявам да го поотъпчем другата седмица :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той галанта не веднъж е взимал разстоянието УК-БГ... за тази среща няма да мога ама за другите ще съм на линия, месец и малко остана и си идвам в :bg:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той галанта не веднъж е взимал разстоянието УК-БГ... за тази среща няма да мога ама за другите ще съм на линия, месец и малко остана и си идвам в :bg:

 

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Тук съм , Сиркооооооо , айде Хисар~Пловдив се разраства , имаме още двама, които трябва да придърпаме към комуната, Митко Щуката и Мирко, те са съответно с галан и каризма. Току що се видях с Еньо, каза ми за срещата през миналата неделя, но и тази която идва ще има. Там сме. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
:icon_thumbup: 1 картинка колкото 1000 думи :good:

 

 

http://mitsubishibg.com/forum/uploads/monthly_04_2009/post-199-1240124939_thumb.jpg

 

Еййй много лачена. Този с цигарата в уста съм го виждал някъде... :friends:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за Ванката ама ти няма ли да си доидеш :drag: За Галанта няколко хиляди не са проблем SIRKO. А колкото до пътя, тои е проходен, но се надявам да го поотъпчем другата седмица :clapping2:

ПоУтъпчем :icon_dance: сори за спама... Ще взема и аз да дойда следващата седмица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПоУтъпчем :icon_dance: сори за спама... Ще взема и аз да дойда следващата седмица.

Ами хайде де, то до тук е 1 час път...колкото от Горубляне до Люлин в общи линии :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо да пишат в темата колегите, които смятат да дойдат, за да знаем ако трябва да се запазят места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи глагола като цяло е ОТЪПКВАМ от където идва и ПООТЪПЧЕМ , а колкото до срещата - КОЛКОТО ПОВЕЧЕ , ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ :icon_peace: ОТ МЕН : ИЗВИНЯВАЙ ЗА СПАМА....... :spamer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи глагола като цяло е ОТЪПКВАМ от където идва и ПООТЪПЧЕМ , а колкото до срещата - КОЛКОТО ПОВЕЧЕ , ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ :icon_peace: ОТ МЕН : ИЗВИНЯВАЙ ЗА СПАМА....... :spamer:

Може и аз да се присъединя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:throw:

Много несериозна работа.

Колеги, няма да ви вземат колите на тая среща. Споко.

 

Заповядайте!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:throw:

Много несериозна работа.

Колеги, няма да ви вземат колите на тая среща. Споко.

 

Заповядайте!

Главния проблем е, че тези теми са забити в отделен раздел , в който много от посетителите на форума почти не влизат да четат. Според мен мястото на такива теми е в главния раздел , за да могат да достигнат до максимален кръг от хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, бе! Който търси - намира! А като кликнеш на "нови коментари" и всичко си идва наяве..... Дори съм се зарекъл, че ако ми дойде бобината - уикенда ще ви уважа ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи глагола като цяло е ОТЪПКВАМ от където идва и ПООТЪПЧЕМ , а колкото до срещата - КОЛКОТО ПОВЕЧЕ , ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ :icon_peace: ОТ МЕН : ИЗВИНЯВАЙ ЗА СПАМА....... :spamer:

 

Далече си от истината, ако искаш да сложим по 50 лв. на бас. Кажи кои, според теб, са достоверните източници. Аз предлагам Института по български език при БАН, както и официалното издание на тълковния речник, заедно със словоформи и фразеологични съчетания отново издание на БАН от 2008 г. За верификация - трети независим източик - майка ми, която е доцент по езикознание...

И ще дойда в Пловдив, да почерпиш за 50 лв. :icon_dance: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За кофти късмет съм на работа :icon_crying: ЦЕЛИ 11Ч.Ама ще чакам снимки :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Далече си от истината, ако искаш да сложим по 50 лв. на бас. Кажи кои, според теб, са достоверните източници. Аз предлагам Института по български език при БАН,

И ще дойда в Пловдив, да почерпиш за 50 лв. :icon_dance: :icon_thumbup:

Стига се карайте кой да почерпи бре.... :lol: ....

Ти ела на срещата, пък ако трябва и аз ще те почерпя, без да ползвам услугите на БАН... B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една молба към автора на темата, нека напише в заглавието място, дата и час на срещата мисля, че ще е от полза.

Ще се постарая и аз да дойда, че съм обещал да черпя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига се карайте кой да почерпи бре.... :lol: ....

Ти ела на срещата, пък ако трябва и аз ще те почерпя, без да ползвам услугите на БАН... B)

 

Ще дойда, ама на стоп... :icon_censored: както стана ясно вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве ще дойда и аз да ви представя и един нов член на семейството .... :icon_dance:

Само уточнете часа и мястото че не се разбира много много :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано само времето не се изложи , че напоследък съм голям карък :icon_crying:

Тъкмо я измия и на другия ден се изсипе дъжда :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , утре ми се освободи деня и ми се яви една идея . Роско и Росен , чета че и двамата имате желание да уважите колегите от Пловдив , но сте технически възпрепятствани . Ако не сте запланували друго за неделята , да мина да ви взема и да прескочим до Пловдив :drive: Самичък не ми се пътува .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...