Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Че то има ли такава група ?.... :icon_hmm:

Да ви кажа честно,аз се разминавам поне с 5 :mitsu-smiley: на ден и всичките са с пловдивска регистрация и са различни от срещнатите предния ден...Явно повечето не са членове на този форум!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) колкото има ,пък като дойдат и софиянци ше стане

Хихихихих щом трябва ще дойдем за масовка. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако направите срещата на 12 април следобяд направо на слизане от Пампорово ще дойдем.А другите ще дойдат от София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека обсъдим една дата ,която да е удобна на максимум хора ... аз за сега изпуснах 1 пловдивска и 2 варненски срещи :icon_blush:

Пък за сега съм в Пловдив така че има ли желаещи?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека обсъдим една дата ,която да е удобна на максимум хора ... аз за сега изпуснах 1 пловдивска и 2 варненски срещи :icon_blush:

Пък за сега съм в Пловдив така че има ли желаещи?!

Е събота и неделя можех да дойда,че бях много близо до Пловдив,но нищо не каза... :icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм странно и аз незнаех, че има пловдивска група, макар че наистина има супер много :mitsu-smiley: в Пловдив, което ме радва мен лично :icon_thumbup: А за събирането... казваш кога и аз съм там, като изключим тази събота и неделя (освен ако не е към 6-7 вечерта в неделя), че вече си имам планове :icon_blush: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм странно и аз незнаех, че има пловдивска група, макар че наистина има супер много :mitsu-smiley: в Пловдив, което ме радва мен лично :icon_thumbup: А за събирането... казваш кога и аз съм там, като изключим тази събота и неделя (освен ако не е към 6-7 вечерта в неделя), че вече си имам планове :icon_blush: :mitsu-smiley:

Може в събота с пловдивчани да пием по кафе ако има желаещи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се надявам да се организира нещо. От доста време се каня да доида ама... Ако има други ентусиасти нека някои да предложи час и място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей още един съгражданин да видя, браво! Аз най-рано след около месец мога, че сега ми е много далечко. Тоя път ще се самоорганизирам по-добре, че зимата на онази среща в София в какъв филм се вкарах не е истина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей още един съгражданин да видя, браво! Аз най-рано след около месец мога, че сега ми е много далечко. Тоя път ще се самоорганизирам по-добре, че зимата на онази среща в София в какъв филм се вкарах не е истина.

Аз ви предлагам направо утре да се срещнем на летище Пловдив

http://forum.boinaslava.net/showthread.php?t=11366

Ще се получи много добре.Може да се присъидинят и заминаващите от Пампорово и ще се получи доста доволно събиране, аз съм там който иска да дойде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,..... да вземем вече да се засрамим!

Ходил съм на Варненска среща хората са десетина, но не пропускат да се съберат поне два пъти в месеца. За София да не говорим....

Бургас също ни слагат в малкия си джоб.

Понеже по Велик ден всички ще пътуват на някъде, то предлагам да си спретнем една среща след това - на 26.04 - Неделя.

Моля, дайте коментар за датата и ако искате предложение за часа. Аз мисля, че около 16.00 часа е добре - за следобедно кафенце. Деня вече е голям и мисля, че ще ни остане доста време да се видим и да побъбрим.

Моля, за малко активност! Толкова много :mitsu-smiley: -та има в Пловдив....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,..... да вземем вече да се засрамим!

Особено ти, трябва много да се засрамиш......Не стига че организираме срещите пред вашият блок, да ти е близко, ами и не идваш напоследък.... :P ...

Айде сега ако си се засрамил подобаващо, казвай събота или неделя, в колко часа да сме пред вас.... B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра, само ако може да е с около час по-рано ще е супер. Особено за тези, които по-късно ще трябва да палим към София :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра, само ако може да е с около час по-рано ще е супер. Особено за тези, които по-късно ще трябва да палим към София :icon_dance:

Няма никакви проблеми. Нека да е с час по-рано. Аз затова казах: Нека има предложения!

....... Марин няма какво да го слушаме.... той идва пред блока, само защото има готини заведения! :icon_thumbup:

Хайде, колеги, да се съберем в Пловдив! ..... за сега в 15.00 часа.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра, само ако може да е с около час по-рано ще е супер. Особено за тези, които по-късно ще трябва да палим към София :icon_dance:

Защо към София ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам че все пак ще има събиране амааааа....... не всеки знае на колегата блока каде е/ например аз /:sorry: Много блокове има в тоя Пловдив бре еиииииии. Няма ли някои да ме ориентира :please: :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, добре е да посочите точно място защото понякога сме се събирали на OMV-то на Кукленско шосе. И ще сме там.

Относно София - ами някои работим в София и през седмицата сме там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така да разясня блока е до Де Ниро и последния път направо там си отидохме и на кафе, че някои и билярд си поиграха... Но пък и идеята да се съберем на някое ОМВ не е лоша, защото и мен с този блок в Тракия доста ме озориха, защото никой не ми каза че е до Де Ниро :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...