Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

На бензиностанция " Итали" поне има прилично кафе и голям паркинг отзад на автомивката. Ако искате може и там. Предполагам всички знаят мястото. А и ако идва някой от друг град пак лесно ще го намери .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колега не мисля, че ще сме толкова много хора, че на бензиностанция да пием кафе... Какво ще кажеш да се съберем на една бензиностанция и оттам към някое по-добро място, като ДеНиро или някое друго кафе с много места навън :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете да остане предложението за Де Ниро понеже то беше първото и да няма повече спорове :-)

Мисля че всеки който има желание ще отиде, независимо къде е мястото. Още повече че в Пловдив от където и да минеш, навсякде е приятно ... особено ако се сравнява със София.

Доколкото си спомням имаше и една среща в Бачково дори преди време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете да остане предложението за Де Ниро понеже то беше първото и да няма повече спорове :-)

Мисля че всеки който има желание ще отиде, независимо къде е мястото. Още повече че в Пловдив от където и да минеш, навсякде е приятно ... особено ако се сравнява със София.

Доколкото си спомням имаше и една среща в Бачково дори преди време.

Първото предложение беше, пед блока на Тошко(разбирай-механа Балканска среща) :P ....

Но то е на 200-300 метра от Де Ниро, така че все едно-само желаещи да има.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, според мен Де Ниро не е много удачен вариант. Масите (сепарета) са малки и не може на една маса да се съберем повече от 4 човека. Нека да обсъдим по-добри предложения.

Удачно място е Графит (там сме се събирали - до ОМВ в Кючюк Париж).

За "Итали" не се сещам, но ако е удачно място - да се съберем там :icon_hmm: .

 

П.С А и вий ще си карате колите из Пловдив, а аз да стоя на едно място, а? :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aми може тогава пак в Тракия , в клуб "Бохеми". Имат места навън , собственика ми е познат и могат да ни запазят маси, а и е на лесно място също. На колелото на Първа инвестиционна банка(хлебозавода) завивате на ляво или дясно зависи от коя посока идвате и е на 100 метра. Всъщност, ако идвате от СПС не на светофара на Кауфланд и пощата, а на следващото кръгово в ляво. Ето тук http://www.bgmaps.com/print.aspx?sid=e09b8...a8d6b77f2b189be

Става и Графит, само давайте да решаваме ! То не че нещо става бързо в града, където е измислен айляка...но все пак :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ето линк с карта към бохеми (което предложи todor) защото линка на бгмапс е вече изтекъл :)

http://picbg.net/pic.php?u=14364NBmX9&i=303951

Лично мое мнение, е че на Бохеми ще е удобно особено като се има в предвид, че срещата ще е през деня и може да се ползват масите отвън (вътре също има голямо сепаре).

Бара на бензиностанция Итали е доста голям, но и там сепаретата са до 6 човека (въобще не прилича като кафе към бензиностанция, а е по-скоро нощно заведение). Има и външни маси, които също са удобни :) И пред 3те (включително ДеНиро) има място за паркиране... мисля че и ДеНиро има външни маси така че лош избор в случая май няма. Остава сега само някой да ни поведе и да каже къде точно.. :)

 

едит:

бар Бохеми, Тракия

ДеНиро, Тракия

бензиностанция Итали, Брезовко шосе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега !

 

Kато гледам с какъв ентусиазъм кипи организацията... :icon_blush: може и да сме само двамата . Аз в 16 часа ще съм на Бохеми . Ако някой иска да заповяда !

 

П-с :Ако все пак решите ,че друго място ще е по-удобно на повече хора, аз съм за.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че всички искат.

Аз също ще съм на Бохеми. Остава часа до уточним (нали имаше колеги, които ще пътуват).

За сега 16 часа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Аз сега пък съм в Пловдив и гледам Тодор препира и помислих да не би за сега да става въпрос...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Аз сега пък съм в Пловдив и гледам Тодор препира и помислих да не би за сега да става въпрос...

Ами то не пречи и утре да направим една репетиция щом си тук. Лошо няма. Има клубове всяка седмица се събират регионално. Направо пали Субаруто и идвай утре там, да се видим. Пак в 16.00 . Ако още някой дойде, супер !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то не пречи и утре да направим една репетиция щом си тук. Лошо няма. Има клубове всяка седмица се събират регионално. Направо пали Субаруто и идвай утре там, да се видим. Пак в 16.00 . Ако още някой дойде, супер !
И аз съм за..... :icon_thumbup: ..Айде бре Божо....Докарай го да го видим това лъскаво Субару.... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аамии аз за сега съм За, но ще излизаме през деня и ако не отидем някъде по-далеч съм на линия :)

Ще трябва да го измия обаче, че птичките тук си свършиха работата, а днес къде ли работят автомивки...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аамии аз за сега съм За, но ще излизаме през деня и ако не отидем някъде по-далеч съм на линия :)

Ще трябва да го измия обаче, че птичките тук си свършиха работата, а днес къде ли работят автомивки...

Хич да не ти пука....Тя хубавата боя, и под птичи изпражнения си личи..... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хич да не ти пука....Тя хубавата боя, и под птичи изпражнения си личи..... :lol:

 

:icon_thumbup: 1 картинка колкото 1000 думи :good:

 

post-199-1240124939_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та колеги то днес ако сте се събрали жалко за мен, понеже преди час се върнах от тридневна разходка и нямах как да видя какво сте си писали... така че ако за утре се измисли нещо добре, а ако не то за 26 Април ако пак не замина нанякъде съм на линия и аз :icon_thumbup: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше среща - ура! :bg: Събрахме се едно Субару, един Ягуар и едно единствено Мицу/моето/ :D Дано другата неделя да има повече съочастници. Еиииииии ПЛОВДИВ излагаме се

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_oops: Еньо, като пловдивчани не са се организирали забери хисарчани, Ванката къде се изгуби не се мярка из форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше среща - ура! :bg: Събрахме се едно Субару, един Ягуар и едно единствено Мицу/моето/ :D Дано другата неделя да има повече съочастници. Еиииииии ПЛОВДИВ излагаме се

Може да беше едно, но качествено :icon_clap: То си беше по-скоро на кафе, но за другата седмица, мисля вече да сме в серизно увеличен състав и да стане запомняща се среща, която да е начало на поредица такива в Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...