Премини към съдържание

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

Здравейте всички пловдивчани, искам да ви съобщя, че сряда и четвъртък ще се подвизавам в Пловдив. Ако някой има желание да се срещнем, ще съм на кортовете до гребната база и стадион "Пловдив" (9-септември май беше), кортовете на Локо Пловдив. Има турнир, на който ще водя един мой ученик. Ако искате звъннете ми на 0898/557004 да не се разминем, а може и привечер да организираме една мини среща на по бира.

 

п.с. Участието на Милен е задължително. Ще идвам с бебето Миленчо, ако сте свободни нека запознаем бебешоците.

:icon_dance: :mitsu-smiley:

Чакам включване...

 

Е колега значи сряда вечер да се събираме някаде на кръчма и на лафче и хапване, пък за някои и пииване :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Значи колеги от Пловдив, с колегата Garfield, се разбрахме за среща, аз като гост предлагам среща на Билата, бул. Македония 19.00ч. Аз ще съм точно там. Поздрави и доскоро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи колеги от Пловдив, с колегата Garfield, се разбрахме за среща, аз като гост предлагам среща на Билата, бул. Македония 19.00ч. Аз ще съм точно там. Поздрави и доскоро.

 

А аз като майна да допълня за да се намерим - на паркинга на Билла в края му откъм моста, където по принцип е по-празно и да можем да спрем там всички :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стана една супер готина, мини срещичка на каризми. Благодаря на колегите, Garfield и Todormitew, че се отзоваха.

 

п.с. Чак като дойдох в Пловдив, разбрах колко ми е разбита и предницата, то по тия павета как карате не знам. Ама отпред така вибрира на желязо и трака, че направо в чудо се видях. Ще се ходи на доктор май. Отново!

Редактирано от Pepper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hiya: Тъкмо се прибрах в БГ ...то едни пътища та... ужас, особено АМ Тракия. Да заформим някоя срещичка тези дни а? Само да поотпочина 2-3 дни :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............ Само да поотпочина 2-3 дни :D

И да свикнеш с нормалното движение, а?

Аз съм за, но както казах на колегите на "мини" срещата - не мога да съм инициатор, защото не знам дали няма да се наложи да отсъствам....по това време...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За движението не съм отвикнал, даже се закарах до вкъщи :D карах само в насрещното :hysterical:

Другата събота/неделя 13/14 юни да направим срещичка а? Изберете място, че аз не ги знам из Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за срещата! ще трябва само да решим кога в събота или неделя, и къде. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за срещата! ще трябва само да решим кога в събота или неделя, и къде. :mitsu-smiley:
Във тези горещини, най добре е около Миленски(разбирай гребната база) и всеки със две студени бири под мишница, за да няма слънчасали... :D

 

 

В събота съм на сватба, но ако срещата е в Неделя - след обяд, съм на линия :icon_thumbup:
Да не караш булката с учебната Каризма бре ?.. :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във тези горещини, най добре е около Миленски(разбирай гребната база) и всеки със две студени бири под мишница, за да няма слънчасали... :D

 

 

:lol: Няма опасност бре Маринчо, ако някой по-прегрее канала ще е наблиэо и ще може да се охлади! А колкото за бирите може и с по каса в ръка :icon_drunk: и все пак кога ще е срещата, в събота или неделя :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм аз предлагам да е в неделя, към 6-7 ако не и към 8 вечерта, ако не им е късно на някои, за да може да избегнем жегите... а и някои хора ще са на плаж и трябва да се върнат в Пловдив, пък даже и с колеги от Хисар в колонка :icon_dance: Че аз събота и неделя съм на плаж и неделя ще ходя на басейна на хотел Хисар и оттам късният следобед към Пловдив :icon_n_king:

http://img220.imageshack.us/img220/5273/99270727.th.jpg http://img220.imageshack.us/img220/187/pool4.th.jpg http://img220.imageshack.us/img220/7232/43503879.th.jpg

Редактирано от ^GaRfiELd^
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да звъннеш да се видим ако идваш утре (неделя) на плаж, аз имам не добри бизнес и лични отношения с управата на този хотел и избягвам да ходя там... може да пием по бира в някоя кръчма из града. Телефона ми е в подписа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм аз предлагам да е в неделя, към 6-7 ако не и към 8 вечерта, ако не им е късно на някои, за да може да избегнем жегите... а и някои хора ще са на плаж и трябва да се върнат в Пловдив, пък даже и с колеги от Хисар в колонка :icon_dance: Че аз събота и неделя съм на плаж и неделя ще ходя на басейна на хотел Хисар и оттам късният следобед към Пловдив :icon_n_king:

http://img220.imageshack.us/img220/5273/99270727.th.jpg http://img220.imageshack.us/img220/187/pool4.th.jpg http://img220.imageshack.us/img220/7232/43503879.th.jpg

Колеги, какво става със срещата, ще се състои ли? Уточнена ли е за неделя? :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм ако се уточнява среща е добре до петък да е ясно къде и кога, че някои хора само чакат почивните дни да отидат си попекат дупето на плажче :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Може ли и аз да се присаединя към пловдивската група ?

Редактирано от a3asgr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да се присаединя към пловдивската група ?
Може, стига да откриеш такава група... :lupa:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, стига да откриеш такава група... :lupa:

Много точно казано! :icon_clap: Аз също имам мерак да направим среща! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много точно казано! :icon_clap: Аз също имам мерак да направим среща! :mitsu-smiley:

 

Жалко, аз май съм истървал сбирката в събота. Можев би др. път. Иначе съм навит да се присъединя към някое събиране. Любопитен съм да разгледам и др Галанти. Пък и да се запозная с др. Собствници на любимата марка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...