Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

Ако тръгна утре тъкмо ще съм в Пловдив за 10-ти... ама айде аз друг път ще дойда, че много бензин ще иде :dntknw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ако се разберем за 18.00 (аз съм ЗА) рискуваме срещата да се превърне в "типично" пловдивска. Т.е. кръчма с предпоставки за прерастване в дискотека :icon_dance: (в предвид по-късния час на срещата ).

Оплакваш ли се, че нещо не разбрах ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, още никой не казва къде се намира, това Де Ниро :unsure:
То Денирото е лесно, в Тракия е, ама нещо спря да се пише в темата от хората дето щяха да идват... :D

Много ме е страх, да не стане като миналия път.... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е мястото,дано да съм помогнал. Лично аз смятам да дойда,дано да не съм сам :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То Денирото е лесно, в Тракия е, ама нещо спря да се пише в темата от хората дето щяха да идват... :D

Много ме е страх, да не стане като миналия път.... :lol:

Абе, ние ще дойдем да си видим старите муцуни, че от последния път доста време мина.

 

Хубаво ще е и друг да присъства. Който има възможност моля, да заповяда да се видим.

 

А и е време да се намери по-сериозен организатор, че нещо не се получава работата.

 

Последно 18.00 - Де'Ниро - Тракия :icon_thumbup: , днес :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, организацията отново се оказа несериозна и хората които най-много пишеха точно те не дойдоха! Бяхме всичко на всичко 4-ма човека, но хубавото е, че поне се запознахме с двама нови колеги! Дано другият път да сме повече, поне петима! Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То всеки си мисли така и затова стават такива работи :icon_rock: въпреки факта,че бяхме само 4 човека,аз се изкефих много. :icon_dance:

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То всеки си мисли така и затова стават такива работи :icon_rock: въпреки факта,че бяхме само 4 човека,аз се изкефих много. :icon_dance:

Откъм разнообразие на модели поне няма кой да се оплаче - Колт, Еклипс, Каризма и Галант, на следващата трябва поне едно Паджеро или Аутлендър :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Откъм разнообразие на модели поне няма кой да се оплаче - Колт, Еклипс, Каризма и Галант, на следващата трябва поне едно Паджеро или Аутлендър :clapping2:

Абе имаше и такива на паркинга, ама се срамуваха да се присъединят.

Дори и Спейс Стар имаше.

Ама така е todor ни продаде и отиде да организира Бургазлии.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори майна, :icon_angel: вече съм в Пловдив...и мисля като вирус след 15 дневен инкубационен период да предизвикаме :mitsu-smiley: епидемия в града под тепетата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори майна, :icon_angel: вече съм в Пловдив...и мисля като вирус след 15 дневен инкубационен период да предизвикаме :mitsu-smiley: епидемия в града под тепетата

Ами дайте тогава да се организираме и да направим още една :mitsu-smiley: среша!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Давайте де. И аз вече съм на линия май :icon_thumbup: . Може и един shogun да видим. Кой ще предложи дата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Абе,майни труднички сте на организаця,гледам около два месеца не сте се събирали.Хайде измислете нещо някоя събота,да взема да дойда и аз до Тепетата.Да се запознаем и по весвлим.Имате мноого добри кръчмички.но ще ми трябва навигатор за из града,трудно се оправям. :drinks: :drinks: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох темата. Първо се изненадах,че в Пловдив има "клуб". После се позамислих, как така аз не съм бил на нито една среща. Сега виждам,че не съм истървал много - организацията куца тотално. Сега ще гледам да съм в час с обсъжданите срещи и ще участвам!.. :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

ОООООООХОООООООО като че ли всички :mitsu-smiley: фенове са се изчезнали :lupa: . Каде ходите ? Няма ли да заформим вече нещо ? Хайде някой да даде оферта . Нека да започнем 2010 с повече ентусиазъм. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

АУе, бат' Марине, няма ли да кажеш кога ще се съберем. Нали си баш-пловдивската група.

 

Може и календарите да донесеш, че годината мина вече ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е браво бе Тоше, чакайте все аз да ви събирам Пловдивчани, пък вие си налягайте парцалите...

Утре след 18 ч. ще съм сигурно в Пловдив, звънни ми ако искаш, та да ти донеса календарите поне..

Хубава марка камион си взел...(тука трябваше да има емоушън, ама няма)

И най важното че започва с буквата М ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, ако вие с батко Марин не организирате нешата, знаеш че среща няма да има! :lol:

Много хубав камион си взел, честито! Тъкмо си мислех при кого ще карам курса!

Поздрави! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.............

Хубава марка камион си взел...(тука трябваше да има емоушън, ама няма)

И най важното че започва с буквата М ...

Ми камионите Мицубиши все някви - спортен вариант (малки демек).

 

За GATO ще има отстъпки ;)

post-1462-1264277755743_thumb.jpg

post-1462-12642777726455_thumb.jpg

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми камионите Мицубиши все някви - спортен вариант (малки демек).

 

За GATO ще има отстъпки ;)

Актруса крЪти миФки ... :icon_thumbup: Само тоя Германец много мустакат отзаде .. :lol:

Да взема и аз да се запиша, щом даваш отстъпки.. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Актруса крЪти миФки ... :icon_thumbup: Само тоя Германец много мустакат отзаде .. :lol:

Да взема и аз да се запиша, щом даваш отстъпки.. :D

И кривоглед :icon_doh:

post-1462-12643290220186_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...