Премини към съдържание

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

Май е нямало среща!
Нали каза, че който търси намира... :lol:

Аз ти разправям че няма Пловдивска група, а ако има е много несериозна, ти не ми вярваш... :dqdo:

Друг път като говориш с мен, ще мълчиш... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Нали каза, че който търси намира... :lol:

Аз ти разправям че няма Пловдивска група, а ако има е много несериозна, ти не ми вярваш... :dqdo:

Друг път като говориш с мен, ще мълчиш... :lol:

Определено като говоря ще мълча. :respect: ти си началника.

Ти колиш ти бесиш :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали каза, че който търси намира... :lol:

Аз ти разправям че няма Пловдивска група, а ако има е много несериозна, ти не ми вярваш... :dqdo:

Друг път като говориш с мен, ще мълчиш... :lol:

[/quot

 

Това наистина е жалко. Като гледам в града има доста :mitsu-smiley: . А и доста от тях са Галанти. Добре де когато се събира целия клуб, имам предвид от цяла Б-я колко по колко автомобила средно има от плд?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина е жалко. Като гледам в града има доста :mitsu-smiley: . А и доста от тях са Галанти. Добре де когато се събира целия клуб, имам предвид от цяла Б-я колко по колко автомобила средно има от плд?
Ами и там положението е жалко... В последно време на националните срещи, средно има по 1 Пловдивски автомобил- този на Тодор Митев...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За националната среща ако сме повече коли да се организираме да тръгнем заедно а?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За националната среща ако сме повече коли да се организираме да тръгнем заедно а?
Ами в темата за националната, Тодор Митев е споменал че ще тръгва в петък вечер към 8 часа...

Аз ще тръгвам в събота сутринта в 8 ч. Следи темата за националната, и все ще намериш с кой да пътуваш... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За националната среща ако сме повече коли да се организираме да тръгнем заедно а?

 

Само по 1 пловдивска кола? Нищо чудно, че никой не се организира в Пловдив.

По принцип имам голям мерак да присъствам на национална среща на клуба, но за съжаление на 5.07 съм на работа, а и току що ми приключи едномесечен отпуск и сега е ред на др колеги да излезнат. Надявам се септември да мога да отида.

Ще се радвам, ако някой може да ми обесни как се става член на Клуба? Има ли някакви изисквания?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само по 1 пловдивска кола? Нищо чудно, че никой не се организира в Пловдив.

По принцип имам голям мерак да присъствам на национална среща на клуба, но за съжаление на 5.07 съм на работа, а и току що ми приключи едномесечен отпуск и сега е ред на др колеги да излезнат. Надявам се септември да мога да отида.

Ще се радвам, ако някой може да ми обесни как се става член на Клуба? Има ли някакви изисквания?

Виж ТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да пътувам в събота сутринта към 10-11ч. и вечерта да се прибера кам асеновград, че неделя имам работа и няма как да отсъствам. Ако някой ще пътува събота може да тръгнем заедно! Поздрави :icon_drunk:

Редактирано от a3asgr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали каза, че който търси намира... :lol:

Аз ти разправям че няма Пловдивска група, а ако има е много несериозна, ти не ми вярваш... :dqdo:

Друг път като говориш с мен, ще мълчиш... :lol:

Като всичко в Пловдив, е нормално и с това да е така... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
И аз мисля да пътувам в събота сутринта към 10-11ч. и вечерта да се прибера кам асеновград, че неделя имам работа и няма как да отсъствам. Ако някой ще пътува събота може да тръгнем заедно! Поздрави :icon_drunk:

Колега твоя колт го виждам няколко пъти из Асеновград.От скоро ли го притежаваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега твоя колт го виждам няколко пъти из Асеновград.От скоро ли го притежаваш?

Oт февруари месец. Доста време беше в бокса но чакането си заслужаваше и резултата е повече от добър ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

ХОРАА...Кога се предвижда някаква среща????....никога до сега не съм присъствал и ми е голям мерак да дойда...

А някой от пловдив има ли....???? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе много несериозна работа, ало-о-о-о пловдивската група да не се ослушва ами давайте да направим една среща тази събота или неделя. Все ги правите когато съм в UK и няма как да дойда. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гребната база от към входа на стадиона на самия паркинг,Той е огромен ;) ако искате там ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам нема никва активност. До неделя дано някой се прасъедини. Аз говоря за същия стадион но отзад на големия паркинг до автомивката. Там гледам праят редовно срещи другите клубове . Айде някой да уточни мястото и часа с сигорност и да действаме

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами как да има активност като плодивската група никаква я няма! Мястото е лесно само желяещи да има, адаша с рег. номер 1026 къде си? :rijden: Влез организирай работата, аз в Пловдив съм като в небрано лозе, може да се съберем до гребната в "изтрезвителя" като миналото лято пък след това ще видим къде да идем.

Само ми трябват ден-два да си осигуря превоза, че моя самолет остана в Англия да си почине малко от мен :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

адаша с рег. номер 1026 къде си? :rijden: Влез организирай работата
Тези курсистки не го оставят на мира...Денонощно го тормозят... :D

За това, този път ще си я организираме срещата, без Пловдивско участие... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за една обедна срещичка - в събота около 12 - на по биричка и картофки.

На изтрезвителя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз събота съм на рали хеброс и немога, ако е за неделя по обяд става няма проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...