Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

А варненската ескадрила ?


Препоръчано мнение

Добре де, може ли сега така? Ровя си се насам-натам и що да видя..СРАМ ! София, Бургас, Пловдив и т.н. мицу-центрове, всички по някоя коледна среща натъкмили, само ние тука дремем още. Дайте да се съберем така, предпразнично, ако не от количество поне от качество ще го докараме. Пък най-много с бате Емо да си пийнем по нещо двамцата.... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Знаеш, че съм на линия! Направо дата и час пиши! Предлагам някой от официално почивните дни да е... Хайде давай офертата и да подстрекавам народа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вие дремете и за календарите и накрая ще свършат, та да станем за смях. Варна град номер едно в България и много обичан в клуба, да сте толкова несериозни. :icon_n_blusha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако трябва да съм честен (какъвто съм бил винаги), наистина Варненци са доста несериозни и винаги когато съм искал да се съберем, с извинение се налага да ритам всички по задниците... И когато стане дума за сбирка извън града знаете какъв е резултата...Затова този път няма да отправям покани към никой, който дойде дойде...пък както каза Dell, ако трябва двамата ще ударим по една бира :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш, че съм на линия! Направо дата и час пиши! Предлагам някой от официално почивните дни да е... Хайде давай офертата и да подстрекавам народа :)

Така като гледам, примерно 26 или 27? Сякаш 27 ще е по-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих дошъл,ама ще ходя на гости на тъщата в Русенско м/у 24 и 28и.Ако евентуално се реши да се сберем извън тези дати-съм онлайн.Няма как и тъщата е човек :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, нямах ток до сега. Ами както знаете, аз и от работа бих избягал за да дойда, така че предложете час, дата и място и съм с вас!

И искам да призова всички които искат календари, да ми пратят Л.С. за да се разбера с Big Boss и да ви ги дам на въпросното мероприятие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте кога, и аз ще дойда най сетне...

 

Днес изпуснах софийската среща, но ще си идвам към Варна и мисля да дойда на нашата си....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение колеги е 27.12.08 от 14:00 на паркинга на метро. Притесняваме само, че по това време паркинга на Метро ще е доста пълен, ако имате оферти пускайте ги! Също приканвам колегите от Бургас, Шумен, Балчик и всички които са на едно припалване на самолета път да гостуват :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и вариант на завет.В подземния на Пикадили-Практикер.А за 27 ще присъствам стига да се отложи пътуването ми до Стара Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подземния паркинг е твърде малък, а и ако има коли просто няма да има място за нас...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Емо !!!

За съжаление няма да ме има в града на тези дати около празниците, но ви пожелавам да си изкарате готино и приятно както винаги.

Весело посрещане на Коледните и Новогодишни празници. :newyear:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие, ще дойда само да не ми излезне някаква работа.

Ще следя темата за да разбера къде и кога, ще е срещата :mitsu-smiley:

 

Пожелавам ви ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ и се надявам да се видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тай като не виждам мнения (нито положителни, нито отрицателни) относно моето предложение за дата, час и място, ако до понеделник няма още такива, ще ги считаме за приети, тай като остава малко време и трябва да е фиксирано и да се знае ;) Също така още веднъж ви призовавам да ми пишете на лични за календарите, тъй като трябва поне 2-3 дена по рано да пиша на Светльо.. Всъщност куриерите ще работят ли?!

 

Хайде надявам се на още активност :) Весели празници Варна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа, колеги!

Ако приемате гости и аз може би ще се включа в срещата (27.12 - 14.00).

Ще следя темата и ако имам възможност ще се включа, само ако може някой да постне една карта :icon_blush:

Ако има мераклии от Бургас може да пътуваме заедно :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от карта! Звънкаш ми, казваш къде си и те ескортирам ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя всичко възможно и аз да присъствам !!! Нямам ясна позиция за сега зада дам окончателно становище !

 

Весели празници !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уточнено ли е мястото и датата с часа?Ако перне сняг,може и да не мога да дойда с митсуто(няма гуми за м'гла :))) ),но ако е само студено съм там!! :icon_thumbup: Едно календарче мога ли да си запазим? :icon_thumbup: Вариант за място е паркинга на терапията.....ако на метро е пълно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уточнено ли е мястото и датата с часа?Ако перне сняг,може и да не мога да дойда с митсуто(няма гуми за м'гла :))) ),но ако е само студено съм там!! :icon_thumbup: Едно календарче мога ли да си запазим? :icon_thumbup: Вариант за място е паркинга на терапията.....ако на метро е пълно...

 

Да, така като гледам, 27.12 от 14:00 остават твърдо. Колкото до паркинга на терапията (предполагам имаш предвид не чакълестото парченце до бариерата, а разширението пред блока отсреща), не е лошо, но доколкото виждам ще идват и колеги от други градове и ще им е малко зор докато ни намерят. Естествено ескорт ще има осигурен, но подозирам, че ако се съберем веднъж на МЕТРО, все ще намерим място и надали ще тръгнем за друг паркинг. И пак казвам, мястото с/у терапията въобще не е лоша идея. Сняг така като гледам ще е чудо ако перне. За календарче, аз лично не успях да намеря друг от Варна и си дадох поръчката сам, но няма проблем да ти осигуря един щом пристигнат :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...