Премини към съдържание

А варненската ескадрила ?


Препоръчано мнение

Моята кола да не е холандска бе :P Ади в неделя да си на линия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Значи в неделя, паркинга на ТУ-Варна, в 14:00! Това е окончателно! Dell да ми се явиш, да не те ритам по задника :P Илияна този път ще се запознаеш с всички ;) Ние с Валя може да дойдем с двата колта да направим калабалък :D

 

Там съм как .... !?! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако успешно сложа номерата утре в КАТ ще ви доида на гости да се запознаем . :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работа в неделя?! Аз съм отпуск, заради тая криза, ти в неделя - работа! Japanfen настъпи дзверот и са прибери по рано за срещата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям "пълномощно" :D .Правя се на разсеян,щото не знам дали ще ме пусне жената.Вариант е да се скараме и да ме изгони от къщи и право на Техническия :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям "пълномощно" :D .Правя се на разсеян,щото не знам дали ще ме пусне жената.Вариант е да се скараме и да ме изгони от къщи и право на Техническия :D

 

Хаха! Стига бе :) Ми вземи и я и нея да пие едно кайве с нас :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там съм!!!!! Даже ще взема и един кандидат член-Иван Иванов.Казвам "кандидат член",щото му е малък члена още. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прекарахме си добре, пихме по чаша кафе, събрахме се - видяхме се. Трябва по-често да се събираме, и да си харесаме някое подходящо заведение където да можем да сме всички на една маса, че Илиянчето пак остана на страни. Запознахме се и с нови членове което е добре. Благодаря на всички които присъстваха, времето прекарано в мицу компания винаги е много приятно.

 

http://media.snimka.bg/2223/010700749.jpg

http://media.snimka.bg/2223/010700765.jpg

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на варненската група!!!Много беше приятно събирането,както каза Емо по-често трябва да се събираме :icon_thumbup: Илиянчето се надявам,че е останала с добри впечатления от всички :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами едва ли има големи впечатления, когато с PeterG бяха на отделна маса, беше малко куцо. Дори с Ксен коментирахме, че Илияна може да ни се разсърди... Ама какво да направим, че позакъсня, и бяхме препълнили сепарето... Затова ми се иска да си изберем някое заведение, където хем да има паркинг за колите, хем да се събираме целия отбор на едно сепаре, и по възможност да е по-завъртяно, да може всички да си говорим. Например, Иван ми беше далече да си кажем две думи... Мислете и давайте предложения, следващия път да сме още по-добре ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на варненската група!!!Много беше приятно събирането,както каза Емо по-често трябва да се събираме :icon_thumbup: Илиянчето се надявам,че е останала с добри впечатления от всички :icon_thumbup:

 

Илиянчето е възхитена и впечатлена от това събиране. Хубаво беше да прекарам приятен следобяд с приятни хора. Съжалявам за закъснението си и за следващия път ще се постарая да не закъснявам. Много благодарности на PeterG! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

XEN тоя кабел ся последно става ли за моя колт :) Да го човръкнем и него.

И мислете каде ще се събираме другия път...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

XEN тоя кабел ся последно става ли за моя колт :) Да го човръкнем и него.

И мислете каде ще се събираме другия път...

Би трябвало да стане, ще го пробваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да стане, ще го пробваме.

 

Хайде, време е да си имаме и във Варна най накрая майстор на :mitsu-smiley: ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...