Премини към съдържание

А варненската ескадрила ?


Препоръчано мнение

Бравоооооооо :) Пак да дойдете ей! Другия път може да ми гостувате и да направим едни пържолки ;)

 

Аз ще донеса един голям дървен чук,да ги начукаме едно хубаво!!!!Да станат начукани хайдушки пържоли!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз ще донеса един голям дървен чук,да ги начукаме едно хубаво!!!!Да станат начукани хайдушки пържоли!!!!

 

Ти ако докараш каризмата в този вид още веднъж, теб ще зачукам аз :) Не та е срам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,в такъв случай аз се извинявам за неугледния вид на мойто мибуши :icon_angel: ,а за пържолите аз ще донеса кухненската дъска..... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бравоооооооо :) Пак да дойдете ей! Другия път може да ми гостувате и да направим едни пържолки ;)

Ти недей, че откога щяхме да пием ракийка с тебе на верандата.....Та...въпреки кошмарният студ благодаря на колегите за приятното изкарване. Беше едно от най-приятните ми мръзнения :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе другите биваха, ама на S. Iliev направо се беше циментирала горкичката :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам как се е развила темата към пържоли немога да остана безмълвен.Ако ще се прави трябва да се обадите да ви направя от моите с горчица :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бравоооооооо :) Пак да дойдете ей! Другия път може да ми гостувате и да направим едни пържолки ;)

 

 

Аз ще донеса един голям дървен чук,да ги начукаме едно хубаво!!!!Да станат начукани хайдушки пържоли!!!!

 

Така, както гледам си мислите за една "Пловдивска" среща :icon_thumbup: (с преяждане и препиване :icon_doh: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, както гледам си мислите за една "Пловдивска" среща :icon_thumbup: (с преяждане и препиване :icon_doh: )

 

Абе няма значение къде, важното е да се напием :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма значение къде, важното е да се напием :)

 

В Пловдив е хубаво!!!Аз бях там преди няколко години ,не знам защо!!!С един приятел нямаше какво да правим и отидохме в Пловдив при един колега.Искам пак!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

ХАЙДЕ ВАРНЕНСКАТА ГРУПА ДА СЕ МОБИЛИЗИРА ДА СИ СПРЕТНЕМ СРЕЩИЧКА!!!!С Емо си говорихме да се срещнем да пием кафенце в неделя-22.02.2009г...Който има желание е добре дошъл :icon_thumbup: Естествено и времето да позволява :icon_blush: Така,че пренареждайте графика и в неделя да сте на линия :icon_n_king: Мястото най-вероятно ще е пак МЕТРО...Ако някой има нещо в предвид,да пише :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм За, ама какво ще кажете да не е пак на Метро. Сигурно ще сме 5-6 коли и няма да ни трябва голям паркинг, а на Метро кафенето е гадно. какво ще кажете за плажа на Аспарухово - Red Rock.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам, напреки... Там е хубаво, но има ли нещо което да работи по това време на годината?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Друго подходящо място с удобен паркинг е Кафе Лучано на техническият университет.Часът 14.00 е подходящ.Аз ще съм на линия,дано времето е с нас. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам за среща,а мястото най-добре да бъде Тех.Университет-паркинга,кафе Лучиано.Само че кажете по-точен час. :icon_thumbup: :icon_clap: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам за среща,а мястото най-добре да бъде Тех.Университет-паркинга,кафе Лучиано.Само че кажете по-точен час. :icon_thumbup: :icon_clap: :icon_rock:

 

:icon_thumbup: .Час 14.00 е идеален за следобедно кафе!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

S.Iliev, колега какво стана с тебе, намери ли фирма, може да дойда и аз неделята да разходя диаманта, пък и да пием по кафе :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

S.Iliev, колега какво стана с тебе, намери ли фирма, може да дойда и аз неделята да разходя диаманта, пък и да пием по кафе :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Взех сертификати и май на нефтени платофрми отиват нещата.Да не казвам голяма дума ,че да не се развали работата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи в неделя, паркинга на ТУ-Варна, в 14:00! Това е окончателно! Dell да ми се явиш, да не те ритам по задника :P Илияна този път ще се запознаеш с всички ;) Ние с Валя може да дойдем с двата колта да направим калабалък :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо,много си му набрал на това момче......... :D Не така с лошо..... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако не дойдеш, ще докарам бясната ми кучка у вас :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...