Премини към съдържание

А варненската ескадрила ?


Препоръчано мнение

Падна сняг!!!А аз нямам гуми за сняг!!!Ще е шоу!!!!

 

Mай падна само от Почивка нататък. По центъра няма нищо, на Почивка 2 педи сняг :)

Голям феномен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Имах предвид паркинга,който е извън терапията,този до пътя....там от време на време се събират и други клубове....,Друг вариант е един паркинг,не съм сигурен точно,но като се подмине Пикадили Парк и се завива в отбивката за към буните.Там точно преди големия баир за към плажа има един хотел и срещу него е това пространство.....асфалтирано е......но само предлагам.. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Падна сняг!!!А аз нямам гуми за сняг!!!Ще е шоу!!!!

Стига бе, аз тука снежинка не съм видял.... :icon_doh: Днеска гледам едни коли покрити със сняг, а асфалта сух....???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти представяш ли си колко бързо са изчистили..........много добра местна администрация :D :D :D :D :D :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама разкошна е тя местната администрация. Щото повечето лично или косвено ги знам. Ако си дошъл вчера във Варна, и не знаеш че в центъра снежинка не е паднала направо може да отидеш да ги разцелуваш милите. Чудя се още как не са бучнали табелка пред катедралата "Тук разчисти Хидрострой". То това ни и спасява де, ако времето не се смили няма кой.... :worthy:... има да копаем тунели.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета последно утре ще се чакаме на метро в уговорения час! Просто ще ходя да върша работа и няма да имам достъп до форума да гледам какво става тука!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз също бих дошъл на срещата на :mitsu-smiley: ако няма проблем.Така както виждам срещата е на паркинга на метро утре от 2 следобед

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз отивам да поработя и в 2 часа направо на метро ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ехх.... братчетата ни сега се забавляват.... аз не успях да му се невиди :(

 

Весело искарване !

 

ПП:Много искам да се видя с Варна Колт Тийм :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, прекарахме си добре! Хубаво е, че се видяхме преди новата година :) Весело прекарване на празниците на колегите!

Специални поздрави за Тошо и Ани които ни уважиха с присъствие! :thx:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Издържахме стоически на студа,както вън,така и вътре и смятам,че срещата се получи добре.На колегите пожелавам весело изкаване на новогодишните празници!! :icon_n_king: :mitsu-smiley: А на S.Iliev :icon_thumbup: за снимките :icon_clap: Тва е от мен :icon_rock: :icon_rock: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страшни са да!!!Да бях си измил и моята малко ;) ам аайде нищо!!!! nookie666 много добра е станала снимката ти докато чакме на опашката в барчето!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от мен !!!

 

Чакаме още!!!

 

:)

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=323012

 

Дори и само от тези снимки се вижда, че сте си заформили навита групичка. Браво колеги. Идваше ми се, но с тия предразполагащи температури за поледици - не посмях, а можеше и сега ви завиждам. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен ще има десетина снимки, но сега нещо ми е много слаб нет-а и не мога да ги кача :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Студено или не,успяхме да приземим самолетите и да заформим срещата,надявам се другия път да има повече "японци" и да се запознаем повече хора от варна :icon_thumbup: и наистина за снимките на мицките :mitsu-smiley: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е следващия път ще има 1 японец повече гаранция давам :)

Еххх... на Емо винаги е измита и полирана :) :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не оспамя темата,пускам този линк за колегата със самолета от вчерашната среща във Варна... http://www.brembo.com/ENG/catalogo_AM/2007/index.html BREMBO MAX са нарязаните дискове :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не оспамя темата,пускам този линк за колегата със самолета от вчерашната среща във Варна... http://www.brembo.com/ENG/catalogo_AM/2007/index.html BREMBO MAX са нарязаните дискове :icon_thumbup:

Мерси много, обаче големите 276мм. дискове не ги предлагат нито обикновени, нито max. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето обещаните снимки и от мен.

Не са много, но от гледна точка на събрания студ са достатъчно :icon_thumbup:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=323715

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето обещаните снимки и от мен.

Не са много, но от гледна точка на събрания студ са достатъчно :icon_thumbup:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=323715

 

Бравоооооооо :) Пак да дойдете ей! Другия път може да ми гостувате и да направим едни пържолки ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...