Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Като цъкна на линка в е-майла и не ме праща на новото мнение, а в началото на форума. И също така в събджекта на мейла ми пише [?? ????]

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми що не го върнем?

До колкото ми е известно, ще е сложно, това е друг Софт. Хич не разбирам, само така са ми обяснили! :rolleyes:

Редактирано от chbjl
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Изработваме скин, който ще бъде сходен със сайта. Освен това доколкото знам има скинове със старата визия, но на новата платформа.

Полека-лека ще нагласим нещата. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли да е малко по на кирилица,като предния дизайн?Аз го говоря много добре английския,ама ще е хубаво да се вижда,че е български форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли да е малко по на кирилица,като предния дизайн?Аз го говоря много добре английския,ама ще е хубаво да се вижда,че е български форума.

Е, това е свързано с малко време..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

как да махна чата да не ми се показва изовщо, а не да е минимизиран само, но да го има?

 

Горе на чата в дясно има червено минусче. Натискаш го и няма чат.

 

А не може ли да е малко по на кирилица,като предния дизайн?Аз го говоря много добре английския,ама ще е хубаво да се вижда,че е български форума.

 

Най-долу на форума има избор на език.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Горе на чата в дясно има червено минусче. Натискаш го и няма чат.

 

 

Светльо, това само крие чата, но той на практика си е там. Искам изобщо да не ми се появява. На предната версия имаше опция да се махне. На тази дали има?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Светльо, това само крие чата, но той на практика си е там. Искам изобщо да не ми се появява. На предната версия имаше опция да се махне. На тази дали има?

 

Как го премахваше?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля ви да не се оплаквате. Отдавна трябваше да минем на новата платформа и все се отлагаше, залагайки на старото и изпитано. Да но на всичко рано или късно му идва времето и то става не ефективно и не сигурно. Светльо жертва много време за да качат с админа новата платформа и предстои още много работа по промяна в скина, оправяне на проблеми и кирилизация. Всичко ще стане с времето. Уважавайте труда му. Благодаря за вниманието!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как го премахваше?

 

Открих го и тук. Цъкаш на връзката за форумния чат в горния ляв ъгъл на чат прозореца и отиваш на страницата за форумния чат. Под полето за писане имаш няколко бутона, един от които е НАСТРОЙКИ. Цъкаш го него и можеш да кажеш да не се показва ShoutBox-a

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Лео, този бутон не го знаех. :)

Колеги, не се притеснявайте ще сложим още един скин, който ще бъде обработен с ширината на сайта и съобразен с цветовата гама.

Предпочетохме да сложим новата платформа, защото на малко хора се харесваше, като излезе преди близо половин година.

Тъй като от таксите на Членовете на клуба събираме за платена платформа, решихме да преминем на нея. Така или иначе пропуснахме 5 ъпдейта именно заради визията, но предпочетохме да направим ъпдейта, който е доста сложен процес.

Така че постепенно ще предложим още един скин, като този имаме намерение леко да го преработим, въпреки, че на много хора се харесва. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Пуснахме новия скин. Съобразен е с цветовете на сайта, както и ширината му.

Моето лично мнение е, че е далеч по интуитивен и с по-наситени светове, приятни за окото.

Оставихме и другия ски по избор, ако желаете можете да си го смените най-долу на форума в ляво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва повече вчераншият скин и си се върнах към него. ) Като е на цял екран е по-добре, иначе ми е някак си свито. ))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре, кой скин искате да бъде по дифулт (основен)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, кой скин искате да бъде по дифулт (основен)?

 

На мен така както е в момента ми харесва много, много :) Първоначалния облик беше много безличен, а бутоните се губеха...сега е супер ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, кой скин искате да бъде по дифулт (основен)?

 

Аз си го сложих както беше вчера. На Mitsubishi skin, защото ми е на цял екран.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво за упдате-а и най-вече, че се запазиха данните :)

Като имате време ако може да сменете пак http://www.mitsubishibg.com/forum/favicon.ico с логото на митцу :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще го сменим. :)

Засилихме цветовете и шрифтовете на Mitsubishi skin и според мен стана много по-добре. След десетки часове блещене в екрана, установих че не натоварва очите, което е най-важното.

Сложен и над полето за писане и кредор за избор на език.

Колеги, не казахт кой искате да бъде основен скин на форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе както си е в момента е перфектен... :icon_thumbup:

Само на чата да бяхте измислили друго място или да е на отделен бутон...

Сега като отвориш форума и най отгоре е чата, като че ли е най важната част на форума...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе както си е в момента е перфектен... :icon_thumbup:

Само на чата да бяхте измислили друго място или да е на отделен бутон...

Сега като отвориш форума и най отгоре е чата, като че ли е най важната част на форума...

Какво му е на чата,бре?Той и до сега си беше така...

Просто го затвори и няма да ти пречи.

Пък,че е най важната част от форума-така е... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...