Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Започвам да се радвам при наличието на толкова Галанти в Плевен - най-малкото говори добре за вкуса на хората. :mitsu-smiley:

То както вървят нещата, скоро като се съберем с брат ми - моят и неговите и ще станат общо 4 (четири). Малка семейна форумска среща, а! :icon_thumbup:

 

Колега, при възможност ще гледам да ти звънна като се прибера, че скоро ще ми стане сложно като нарастне фамилията с още един член (но не Галант :) ).

 

Засега - поздрави.

 

 

 

Благодаря, ще се радвам да се срещнем !!!

Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Росене, Росене ;) Никой ли не те е учил как да заобикаляш задръстванията в Дружба ;) Радвам се, че те видях, макар и само с премигване на фарове... Трябва да направим едно виждане скоро с теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Росене, Росене ;) Никой ли не те е учил как да заобикаляш задръстванията в Дружба ;) Радвам се, че те видях, макар и само с премигване на фарове... Трябва да направим едно виждане скоро с теб.

Никой не ме е учил, Дружбите не са ми силната страна, ама те познах от 200 метра :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес 16.11 преди да си тръгна от Русе, докато се разхождах видях едно червено EVO X с русенска регистрация. От клуба ли е ?

А докато бях в Свищов от 12 до 15.11, из града се моташе един Лансер (с надписите по вратите, като на тестовите коли) и той с русенска регистрация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, къде обикаляше покрай ''Гранд Зероу'' към 18 часа тази вечер? Нали знаеш, кв.Лозенец е доста земетръсен район!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота и неделя , червено V6 комби в Копривщица. Член на фен клуба:) Прилагам снимков материал :icon_dance:

Събота вечера го видях, макар че се прибрах в хотела на четири крака :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота и неделя , червено V6 комби в Копривщица. Член на фен клуба:) Прилагам снимков материал :icon_dance:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд на Семинарията видях едно червено Ево, а на ул.Любен Каравел-Еклипс 2Г кабрио.Ако са от форума ,да си признават,ако не са ,да станат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за колегите :mitsu-smiley: фенове от Плевен, все пак аз се возя повече с комбито, отколкото със седана, че малко ми писна като спирам някъде я броня ожулена, я някой маневрира по слух.

Малка поправка да внеса - един от колегите ми в Тояга също се оборудва с Галант 93 - 97г., пак V6, но се подвизава с врачански номер в Плевен, пък и денем нямаме много време да се возим за наше съжаление.

Колеги, кой когото види да дава знак, пък най-хубавото е, че се множим все повече...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес 16.11 преди да си тръгна от Русе, докато се разхождах видях едно червено EVO X с русенска регистрация. От клуба ли е ?

Все още не е. Дано скоро го заинтригува.А ти защо не се обаждаш, като идваш ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все още не е. Дано скоро го заинтригува.А ти защо не се обаждаш, като идваш ?

Не е верно. Писах в темата за срещата, но никой от русе не го е чел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес В Монтана си направихме готина дръпка с един колега.

Ако чете форума да си признае веднага :icon_thumbup: .

Мисля,че беше Лансер нов с 17"джанти с номер СА.... - не го запомних :icon_blush: тъмно сив.

И да каже с какъв мотор е за да знам да се срамувам ли??? или да се кефя???

Бях с Алфата. На изхода на града той продължи за София,аз за Враца.

 

Щом искаш да си признава, значи сигурно Лансера те е дръпнал яко ....изглежда е за срамуване. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе много е хубав този черния лансър в Стрелбище с номер 3*07. Затъмнени стопове. Червени емблеми. Много е добър. Нека си каже на кой е:)...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой от форума да ходи на плуване в басейна "Спартак", сутрин м/у 7 и 8 ??!

Този някой е с Галант бордо седан, след 97 г. ?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е верно. Писах в темата за срещата, но никой от русе не го е чел.

Намерих го :sorry: Било е в темата за Пампорово, а и в Петък не бях в Русе за да го прочета. Жалко, иначе събота вечер можеше да стане доста интересна. Нищо, на дипломирането пак да минеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P.S> Mitsubishi Galant - нека бъдем повече от Голфовете в Перник!

 

Скоро мернах по Сливница един виненочервен Галант комби с Пернишка регистрация. Правих му разни знаци ама човека си говореше и не забеляза. Много хубав цвят беше. Ако някой се разпознава да се обади :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега със сив Галант спира почти всеки ден на "Цар Борис" където се пресича със Стамболийски :rolleyes: . От доста време го засичам, понеже работя съвсем наблизо. Да си признава бързо кой е :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобяд в Младост 3 имаше черно Ево като на Poli. За два дни това е второто,което виждам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега със сив Галант спира почти всеки ден на "Цар Борис" където се пресича със Стамболийски :rolleyes: . От доста време го засичам, понеже работя съвсем наблизо. Да си признава бързо кой е :D

 

 

Признавам, признавам..... :) А твоят Галант май не е със софийска регистрация :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом искаш да си признава, значи сигурно Лансера те е дръпнал яко ....изглежда е за срамуване. :rolleyes:

Тц.Грешка си колега.

За 300м(от светофар) му направих една кола разлика.И аз се учудих,щото Алфата не и е силен старта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси, сложи си камера на колата и после ще ги разкодирваме - ти на ден срещаш половината мицубишита в София :D

Наистина срещам много.Всеки ден виждам най-малко 20 Outlander-а, 10-на Лансера,още толкова Галанта и т.н. Ако трябва да изброявам всички коли,които виждам.................. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина срещам много.Всеки ден виждам най-малко 20 Outlander-а, 10-на Лансера,още толкова Галанта и т.н. Ако трябва да изброявам всички коли,които виждам.................. :icon_doh:

 

:icon_doh:

 

Ти слизаш ли от колата?!? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...