Премини към съдържание

Outlander 2,2 Hdi и 2,4 Mivec


Препоръчано мнение

Какви са разликите в оборудването, възможно е съответния дилър, ако е такъв да си е поръчал автомобила с малко повече екстри, а в БС просто да го нямат на склад.

 

В София БС предлагат 2,2 с кожа и джанти 18 със седем спици, а във Велико Търново същия модел няма кожа и джантите са с 5 спици, също нямаше и bluetooth.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 365
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Някой може ли да каже този 2.2 HDI Outlander двигателя му с ремък ли е или с верига? И ако с ремък на колко км трябва да се сменя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги,

някой да е пробвал функцията на ел. седалките за подгряване и в частност LO функцията?

Сега четох една статия и там бяха снимали седалката в положение и LO и ми стана интересно дали охлажда?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да има информация как стоят нещата с майските доставки на Outlander.

 

Миналата седмица нашият идваше по график.

След 15 май до към 30

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Петък идват майските Outlander-и.

Значи другата седмица :rijden: :plane:

Ми хайде да ти е честито - на теб и на всички съфорумци, които чакат доставката за май :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Доставките за април ( поне при нас ) се забавиха доста и идват с майските.

Колите едва сега дойдоха от Турция и скоро ще ги предават на бъдещите собственици.

Надявам се да си е заслужавало 4-месечното чакане

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Вие Бургазлии явно сте с предимство ;-)

То както е тръгнало май ще се напълни с Outlander-и!

На всички печеливши честито!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То както е тръгнало май ще се напълни с Outlander-и!

На всички печеливши честито!

И с Лансерите беше така :D

Макар, че съм виждал повече Аутлендъри от колкото Лансери, ма пък и модела го има с 1 година по-рано :)

Честито на всички чакащи, знам какво е, моя Лансер го чаках 3 месеца, но определено си струва чакането :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При първото ми каране съм с много добри впечетления от моя Outlander 2.2L. Доста неща има да се учат в началото но бързо се разбират и се свиква.

Учудващо за нова кола при нормално каране 90 км/ч до към 120 на надолнище среден разход 7.0 ми направи с премиум дизела на ОМВ. Дали с другия обикновен дизел ще харчи повече? А през целият път работеше климатроника на 20C.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При първото ми каране съм с много добри впечетления от моя Outlander 2.2L. Доста неща има да се учат в началото но бързо се разбират и се свиква.

Учудващо за нова кола при нормално каране 90 км/ч до към 120 на надолнище среден разход 7.0 ми направи с премиум дизела на ОМВ. Дали с другия обикновен дизел ще харчи повече? А през целият път работеше климатроника на 20C.

 

 

Още ще падне разхода, трябва да се минат, около 4 000км. относно двулитровия двигател е по-икономичен от твоя.

Желая ти дулги и безаварийни километри :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се похваля,

Днес го взехме дзева :D. Просто не мога да ви опиша колко е тих този двигател, направо не мога до повярвам, седя си и се чудя дали е запален.

Просто нямам думи :wub:

По късно ще кача снимки на чистото диаманче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се похваля,

Днес го взехме дзева :D . Просто не мога да ви опиша колко е тих този двигател, направо не мога до повярвам, седя си и се чудя дали е запален.

Просто нямам думи :wub:

По късно ще кача снимки на чистото диаманче.

Айде честито и много безавариини километри :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се похваля,

Днес го взехме дзева :D. Просто не мога да ви опиша колко е тих този двигател, направо не мога до повярвам, седя си и се чудя дали е запален.

Просто нямам думи :wub:

По късно ще кача снимки на чистото диаманче.

Айде да ти е честита! Много безаварийни киломенти и само хубави моменти!

Най-накрая и ти дочака да си получиш самолета :) Ще се радваме да видим снимки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се похваля,

Днес го взехме дзева :D. Просто не мога да ви опиша колко е тих този двигател, направо не мога до повярвам, седя си и се чудя дали е запален.

Просто нямам думи :wub:

По късно ще кача снимки на чистото диаманче.

Честито, Милене :) Дойде му края на дългото чакане :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, мерси за всички поздравления на всички да Ви се връща тъпкано.

Ето и снимчиците , но определено колата трябва да се види на живо.

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При първото ми каране съм с много добри впечетления от моя Outlander 2.2L. Доста неща има да се учат в началото но бързо се разбират и се свиква.

Учудващо за нова кола при нормално каране 90 км/ч до към 120 на надолнище среден разход 7.0 ми направи с премиум дизела на ОМВ. Дали с другия обикновен дизел ще харчи повече? А през целият път работеше климатроника на 20C.

 

Ники,

днес майка ми към Пловдив докара разхода до 6,8 според компютъра, караше се с круиз контрол на 100-110 км/ч. На връщане карах аз и следователно разхода беше 7,5 - 7,8 (пак според PC-то) като бях задал скорост от 120км/ч и 2000 оборота, но аз си играех доста по вече с бутона ACC res демек ускоряването :icon_angel:

 

ПП: забравих дизелът е на Еко, в момента баничарката е с дизел от ОМВ и повече от тях няма да зареждам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники,

днес майка ми към Пловдив докара разхода до 6,8 според компютъра, караше се с круиз контрол на 100-110 км/ч. На връщане карах аз и следователно разхода беше 7,5 - 7,8 (пак според PC-то) като бях задал скорост от 120км/ч и 2000 оборота, но аз си играех доста по вече с бутона ACC res демек ускоряването :icon_angel:

 

ПП: забравих дизелът е на Еко, в момента баничарката е с дизел от ОМВ и повече от тях няма да зареждам.

Аз също карам с ЕКО дизел и съм доволен. В интерес на истината не съм пробвал други дизели на Аутлендъра, но от Балканстар ни казаха, че са замервали нафтата на различни бензиностанции и тази на ЕКО е най-добра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милене, ако си вземал колата от Балкан Стар в София аз ти я видях на живо. Цвета си е страхотен! Успех и много късмет с новата кола!

Аз още не сам си играл с круиз контрола, но съм доволен от този разход. А нали трябва и да пада.

Като ми казват, че климатроника вдига с 0.5 разхода, то още ще падне. И по кротко за новата кола, все пак първите 2000-3000 км е по-добре да се кара по кротко, аз докъсм 110км/ч я карам ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милене, ако си вземал колата от Балкан Стар в София аз ти я видях на живо. Цвета си е страхотен! Успех и много късмет с новата кола!

Аз още не сам си играл с круиз контрола, но съм доволен от този разход. А нали трябва и да пада.

Като ми казват, че климатроника вдига с 0.5 разхода, то още ще падне. И по кротко за новата кола, все пак първите 2000-3000 км е по-добре да се кара по кротко, аз докъсм 110км/ч я карам ......

 

Ами ако си го видял във вторник или сряда на първа позиция да се прибира, значи е бил нашия.

От носно двигателя ако не качваш повече от 2500 оборота няма проблем. Разработването на HDi (поне на баничарката) беше първите 1000 км. (според дилъра), но аз си се подсигурих и му врътнах още 500 по - спокойно.

Относно круиз контрола, докато не му хванах цаката го бях отписал :icon_doh: голяма грешка. Много ми хареса какво до ускорение има мотора :icon_thumbup:, един голфър ме засече и скоростта падна на 60 на 6, от там до 130 с бутона за ускорение на круиза направо залепнах за седалката :icon_clap: и едвам се спрях да не продължа да му образувам комплекси на голфъра.

 

ПП: Сега да попитам нещо по същество. Свързано е с радиото, значи задавам си радио станциите запомням си ги на съответните позиции и решавам да си ги сменя от волана, обаче не става, започва да търси нови честоти, а не ми сменя на следващата запомнена. Някой да се е сблъсквал с този проблем? И как го е решил?

А и музика е убийствена :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...