Премини към съдържание

Outlander 2,2 Hdi и 2,4 Mivec


Препоръчано мнение

Мисля си, че трябва да има някакви проблеми в Турция. Просто не ми се вярва Японците да не спазват сроковете!

 

PS: Би следвало вече моето :mitsu-smiley: или да е натоварено или да чака да се качи на кораба :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 365
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

И моето митсу или трябва да чака на някой японски кей или да пътува на кораба ... жалко, че няма възможност по поръчката да си следиш къде е колата в момента....само трябва да гадая, а и дилара ми също казва, че незнае къде е все още .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моето митсу или трябва да чака на някой японски кей или да пътува на кораба ... жалко, че няма възможност по поръчката да си следиш къде е колата в момента....само трябва да гадая, а и дилара ми също казва, че незнае къде е все още .....

 

Ники,

мисля, че твоето :mitsu-smiley: трябва вече да пътува и да е на половината път :icon_thumbup:

 

То и аз не знам дали нашият червен диамант е на кораб или пристанище, но поне сметките горе - долу показаха, че по това време трябва или да е на кораб или да чака да се натовари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! При нас поръчката не закъсня-получихме си го точно когато казаха края на февруари!

А сега за колата :) -страхотна е! Бежовата кожа го отваря още по-добре от черната! На предните седалки се чувстваш като в самолет ,таблото е подредено и стегнато-всички уреди са удобни и на правилните места!

Специално за Милен : системата е страхотна-звука е много чист а буфера бумти без да създава трептения(не можах и до половината да я надуя)

Относно скоростите: За пръв път карам автоматик и се радвам ,че е на такава кола! предавките съвсем леко се усещат когато се сменят,мотора е мн тих(но като се настъпи реве да ти е драго да го слушаш) Успях да го покарам и с типтроник-предавките се сменят мн лесно с лосчета зад волана ,както може и от скоросния лост:)

Ако някой го интересува нещо по -конкретно и имам наблюдения върху въпроса с радост ще споделя!

Сега относно нещата които не ми харесаха: те са само в това ,че задните седалки не са толкова удобни!Говоря както за втория ред ,така и за третия! Втория не ми харесва заради това,че седалката е висока и често хората си опират главите , а относно третия - там почти не може да се седи :))

Това е от мен за сега!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направил съм няколко снимки на колите! Ако искате може да ги видите вув поста "качете снимки на своите автомобили"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

сподели и за разхода..

 

как е возията.. поне на тест драйва ми се стори че е по-добре от повечето джипове..

но за 10 мин мн малко може да се усети..

 

не спирай да ни заливаш с впечатления :) :)

хихи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

earendil, разхода в момента е малко по-висок от това което казват по книжка,тъй като сме минали все още малко километри и то само градско! Разхода е в момента близо 16л/100 , но другия месец ще ми се отваря път към Добрич и тогава пак ще споделя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги май аз съм единственият, който вместо мозък в главата си има бръмбари, май само аз ще пробвам :mitsu-smiley: на един лек off road.

Та може да очаквате (ако дойде към края на май) края на юли началото на август информация за 4х4 системата, но първо трябва да разработя добре мотора.

 

PS:

Ивайло,

видях ги снимките :rulez:

още веднъж със здраве да си я караш и да и се радваш дълги и без аварийни километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо го разработи после на оффроуд, но според мен не си прави бели с оффроуд сериозен, просто върви по някое пътче за пикник близо до пътя, но не и нещо по така ....

 

Ивайло твоето :mitsu-smiley: май е 2.4 л бензин нали? Това с лостчето за скоростите от волана към основния пакет ли е или допълнително го поръча?

Със здраве и късмет да си ползваш :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

NIKKEI здравей,

това за типтроника на волана идва със серийното оборудване на Instyle версия! това е всички ектри без навигация и камера за задно виждане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Nikkei,

здравей, какво става обадиха ли ти се за колата?

 

А за off road - а вече съм си наумил, че ще я тествам 4х4 системата, даже съм си наумил и къде ще проведе :D

 

поздрави и не си притеснявай за двигателя :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За типтроника да си сменяш скоростите от волана ама само за автоматика нали?

 

Милене, не не са се обаждали, аз се обадих преди 4-5 дена и казаха, че си нямат и на идея къде е машината, но би трябвало да са я произвели защото Февруари по план е производството й.

А за теста аз лично 4х4 на сняг ми се иска да ги видя как е, но извън пътя само нещо дребно ако се наложи :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да - типтроника от волана е само за автоматик! Може и с почукване на скоросния лост напред и назад да се превключва когато е на този режим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес си запазих едно златисто 2.4 instyle+ със светъл салон :)

 

Очаква се за юни. За май имаше само черни.. знам че седи перфектно в черно, но това е наи-трудния за поддръжка цвят. Всяка драскотинка.. прашника и пр си личи..

Аз исках бяло.. ама трябваше мн да чакам за индивид. поръчка..

 

Мъжкото родителско тяло не остана очаровано от избора ми на цвят като му казах :).. за сметка на това женското такова от сега потрива ръце да му се пробва :) :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз гледах само с филтър за свободни и със светъл салон..

тай че нинам :)

 

мога само да кажа че все още има 3 броя черни за май, свобосни. 1 със светъл и 2 с черен салон :)

 

аз реших да изчакам до юни, за да избягам от черното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мога само да кажа че все още има 3 броя черни за май, свобосни. 1 със светъл и 2 с черен салон :)

 

Здравей колега,

Тези instyle, за които говориш за 2.4 MIVEC, нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мога само да кажа че все още има 3 броя черни за май, свобосни. 1 със светъл и 2 с черен салон

Здравей колега,

Тези instyle, за които говориш за 2.4 MIVEC, нали?

 

Здрасти,

 

да, 2.4 MIVEC, само че аз гледах за Instyle+.

 

За датата не съм гледал, защото съм наясно, че е до голяма стапен - пожелателна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло,

сетих се та да те питам, като караш с включени фарове светят ли бутоните на волана?

 

Светят ДА и няма как да не светят! Ако беше така щяхме да се караме-все пак всички уреди трябва да работят и светят съответно в тъмното!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой от модераторите да смени името на темата.

примерно "Outlander 2,2 Hdi и 2,4 MIVEC" , че много ги смесихме и някой колега който се интересува от бензиновия мотор няма да погледне тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...