Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Outlander 2,2 Hdi и 2,4 Mivec


Препоръчано мнение

Здравейте,

ако някой кара модела с този двигател, нека сподели поведението на пътя, както и евентуално различията м/у двата дизелови двигатели - не като параметри, а като представяне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 365
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте,

ако някой кара модела с този двигател, нека сподели поведението на пътя, както и евентуално различията м/у двата дизелови двигатели - не като параметри, а като представяне.

 

Комай няма още 2.2hdi във България!! :icon_crying:

А кога ли ще има? :icon_hmm:

Поздрави,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Комай няма още 2.2hdi във България!! :icon_crying:

А кога ли ще има? :icon_hmm:

Поздрави,

 

Има такъв. един пич от offroad форума се похвали. Освен това аз съм карал 4007 с такъв двигател. много добре се държи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

един приятел е карал ситроен (C-Crosser) в англия и каза че двигателя е супер.А ако всичко е по план график май - юни трябва да дойде нашият :mitsu-smiley: Outlander 2.2 HDi и тогава ще мога да дам адекватно мнение, но предполагам че ще е много положително за колата и двигателя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече има поне 7-8 такива коли 2.2 в България от вече 2 седмици. Има и няколко Ситроен-а и сигурно някое друго Пежо, но са тестови май само.

Следващата партида Оутлендъри идва Април, тогава ще ви кажа и моето мнение....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече има поне 7-8 такива коли 2.2 в България от вече 2 седмици. Има и няколко Ситроен-а и сигурно някое друго Пежо, но са тестови май само.

Следващата партида Оутлендъри идва Април, тогава ще ви кажа и моето мнение....

Имаш предвид, че следващата партида е чак след 2,5~3 месеца?!?!?!? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече има поне 7-8 такива коли 2.2 в България от вече 2 седмици. Има и няколко Ситроен-а и сигурно някое друго Пежо, но са тестови май само.

Следващата партида Оутлендъри идва Април, тогава ще ви кажа и моето мнение....

 

NIKKEI здравей,

И какво излиза, че на БС доставките са им през 2~3 месеца? Аз съм чувал, че имат квоти всеки месец!! Все пак такава е практиката. На теб достоверна ли ти е информацията?

Някой друг може ли да потвърди инфото на NIKKEI?

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна има доставки всеки месец,но с по-ниско ниво на оборудване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Мога със сигурност да кажа, че около 07-08.02 ще пристигнат Аутлендъри в Балкан Стар. Ние чакаме 1бр. от тях. Бяха за Януари месец, но са се забавили. Втората ни бройка засега е за Април месец. Но вместо да се чудите през колко време са им доставките направо им звъннете и питайте. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Мога със сигурност да кажа, че около 07-08.02 ще пристигнат Аутлендъри в Балкан Стар. Ние чакаме 1бр. от тях. Бяха за Януари месец, но са се забавили. Втората ни бройка засега е за Април месец. Но вместо да се чудите през колко време са им доставките направо им звъннете и питайте. :mitsu-smiley:

 

Ха!

Това вече е друго! :icon_clap:

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има си квоти за този модел за България. И ако поръчате сега най-рано ако евентуално има такъв модел от квотата свободен ще пристигне през Април 2008. А ако няма такъв модел от тези квоти доставаката остава за Юни 2008-ма. Така ми обясниха. Моя е поръчка от средата на Януари за Април доставка....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

нашият го поръчахме преди две седмици и тогава събираха поръчки за юни, но в понеделник като говорих с нашия дилър ми каза че най вероятно ще дойде краят на май, горе долу това което ми обясни е че те чакат :mitsu-smiley: да им издаде ф-ра за произведената кола и те от там правят някаква сметка кога ще дойде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя фактурата идва винаги по-рано някъде към месец по рано от колата. А самата доставка зависи от корабите .... не съм точно запознат, ама един кораб за автомобили най-вероятно от Япония до Истанбул да пътува 3-4 седмици .... все пак кой знае колко време чака за да премине Суецкия канал....

Иначе за тези коли който се поръчват все още не са направени ...

Някой дали има любопитна информация, за колко дена се произвежда една кола, колко време пътува с кораб от Япония?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали има любопитна информация, за колко дена се произвежда една кола

 

ето един линк с малко инфо:

http://uk.answers.yahoo.com/question/index...09211822AAX4qsi

 

обаче немога да намеря нищо за пътуване с кораб от европа дo япония

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от Япония, но контейнеровоз от Китай до Истанбул обикновено за 20 дена.

От Истанбул до тук - от 2 до 20 дена... :icon_hmm:

Ама те автомобилите с автовози май пътуват Истанбул-София :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

според мен забавянето идва от там че в заводите на :mitsu-smiley: се сглобяват и ситроена и пежото ,а и :mitsu-smiley: доста се търси не само у нас (поне с такива впечатления останах)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си останал с грешни впечатления, моят приятел от Балкан стар Варна ми се оплака, че търсенето на Аут ландър бензин автоматик е огромно, има запитване за свободни коли даже от дилъри на Митсубиши от Румъния, Сърбия, Гърция!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ок

то чужди дилари искат коли от БГ обаче вчара или онзи ден се разхождах малко из саитовете на :mitsu-smiley: и в румъния (незнам как са им данаците и митата) но там бяха с около 1000 евро по евтини от тези в БГ,а цените в русия просто не са за коментар 45 580 долара за 3.0 V6 :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

говорих с човек който си е поръчал пежо 4007 с 2,2 HDi и на него в пежо са му казали че фактически двигателя не е с 156 кс, а с около 160 - 162кс. Преди време четох, че този двигател след като му махнали би-турбото пак развивал 170кс. после мощността падна на 160кс и сега падна на 156 кс. Ако някой има рална информация за мощността на двигателя ще му бъда благодарен ако я сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

говорих с човек който си е поръчал пежо 4007 с 2,2 HDi и на него в пежо са му казали че фактически двигателя не е с 156 кс, а с около 160 - 162кс. Преди време четох, че този двигател след като му махнали би-турбото пак развивал 170кс. после мощността падна на 160кс и сега падна на 156 кс. Ако някой има рална информация за мощността на двигателя ще му бъда благодарен ако я сподели.

Здравей,

156 коня е двигателя.

виж официалния сайт на пежо за Европа:

http://ww3.peugeot.co.uk/ppp/cgi-bin/ppkfc...;_strModeHTML=1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

то във всички официални сайтове(на пежо и ситроен, и в още един два ) двигателя е с 156 кс. но си мисля че може да са скрили 1 - 2 kW (заради еко нормите или митата)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има още един двигател 2.2 който е 170 коня, и писаха, че ще се използва в много нови коли, една от който е първият джип на Рено. Още и с някой италиански коли ще го има мисля, че за Алфа Ромео ставаше дума...... а със сигурност ще го има и в някой Нисани...

Тоест мисълта ми е, че този 2.2 на Ситроен може и повечко коне на да има ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам един въпрос.

КОгато изчисляваш конски сили от киловати каефициентът 1,35 ли беше или 1,37?

 

 

благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам един въпрос.

КОгато изчисляваш конски сили от киловати каефициентът 1,35 ли беше или 1,37?

благодаря предварително

1,359

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...