Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Газов инжекцион на Галант


CBeTHaX

Препоръчано мнение

Да извадя темата от прахта.Ходих до Романо и ме убеждават и офертират че могат да монтират газ на 2.4 GDI.Само искат да свалят някакви данни(сигнали от дюзи май беше) и да ги пратят на италианците да направят софтуер.Щяла уредбата да работи на смесен режим.20% бензин и 80% газ за да не се прецакат дюзите.Прогнозна цена на АГУ около 1700лв.

Здр,че може, може.Аз лично съм виждал,но на КаризмаGDI в Холандия.Годината беше 2004.Каризмата беше произведена 2000г.километража показваше 600хил.км. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 342
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз не бих се доверил на РОМАНО ... СТАГ например , имат зададени готови тези данни и още при монтажа си избираш на компа какво слагаш и т.н. Той автоматично си ги прогнозира дори АДАПТИРА към колата както са и "обикновенните" газови също така може да чете и едновременно от OBD буксата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зор работа, приказвал съм много пъти с моите газаджии, дет бачкат със заволи, които слагат на ВАГ групата с директно впръскване и тези на опел и казват, че не правят или не могат да направят софтуер за мицубиши. А ся, който каже що на ваг и опел става, а на нашите не, печели дъвка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е говорено много пъти - при "Вагина" груп освен че цъска директно в цилиндъра, други разлики почти няма с "обикновен" бензинов двигател - при Митсу мотора е с много по голяма компресия (32 ми се върти) и изчанчени предварения (ама наизтина изчанчени), плюс дюзите ако не работят дори за кратко, си заминават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ac.com.pl/en/produkt/369/stag-400-dpi , Ето какво показват аз Митсу почти не видях при моделите освен след 2005та година , но мисля в миналото съм вижда. Има Хюндай но незнам колко си "прилича" с Митсуто.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,

 

Извинявам се за поредната тема за газово, но ми се иска да получа по-актуална информация къде мога да отида да ми сложат газово и колко пари ще ми излезе (за Galant 2.5 V6). От многото теми които разтърсих, разбрах най-вече че е важно кой ти я слага ако не искаш ежеседмични посещения в сервиза който ти е правил газовото. От другата тема попаднах на това: http://avtogas.net И ми изглеждат сносни цените, но не съм сигурен дали мога да се доверя на въпросната фирма. До колкото разбрах разхода с добро газово е с около литър повече от колкото на бензин, а разлика в мощността почти не се усеща.

здраве,слагаи само романо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Колеги, дайте съвет къде и какъв газов инжекцион да сложа на вторият 6А13 (2003 г.)? Ако погледнете назад в коментарите, ще видите къде газифицирах първия... Две години по-късно съм изключително недоволен! Редовно съм я сервизирал, но при появата на първата нередност започнаха мъките и безконечните визити до сервиза... Оказа се (след 8- то ходене), че проблемът е лесно отстраним!

Ако някой колега може да ми препоръча добър сервиз, в който поставят инжекциони и имат постоянство, доказано в годините, ще съм благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, дайте съвет къде и какъв газов инжекцион да сложа на вторият 6А13 (2003 г.)? Ако погледнете назад в коментарите, ще видите къде газифицирах първия... Две години по-късно съм изключително недоволен! Редовно съм я сервизирал, но при появата на първата нередност започнаха мъките и безконечните визити до сервиза... Оказа се (след 8- то ходене), че проблемът е лесно отстраним!

Ако някой колега може да ми препоръча добър сервиз, в който поставят инжекциони и имат постоянство, доказано в годините, ще съм благодарен.

 

До колко пари колега?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте съвет къде и какъв газов инжекцион да сложа на вторият 6А13 (2003 г.)? Ако погледнете назад в коментарите, ще видите къде газифицирах първия... Две години по-късно съм изключително недоволен! Редовно съм я сервизирал, но при появата на първата нередност започнаха мъките и безконечните визити до сервиза... Оказа се (след 8- то ходене), че проблемът е лесно отстраним!

Ако някой колега може да ми препоръча добър сервиз, в който поставят инжекциони и имат постоянство, доказано в годините, ще съм благодарен.

 

Жалко, че така са се получили нещата. Аз съм все още много доволен от Иво, буквално за толкова време и километри само сменям филтри и не съм имал каквито и да е забележки. Дано се задържа така...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Горещо препоръчвам тези хора - www.газов-инжекцион.com

 

При мен - безпроблемни 5 години и 150000+ работа на газ, само със смяна на филтри.

 

Препоръчвал съм ги на много хора и всички са доволно.

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колко пари колега?

Около 1700 - 1800 лв. Искам и за повече, но няма как...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че така са се получили нещата. Аз съм все още много доволен от Иво, буквално за толкова време и километри само сменям филтри и не съм имал каквито и да е забележки. Дано се задържа така...

Дано колега. Аз разбрах от форума за тях... и се доверих, но явно уцелих лош момент.

Важното е да сме здрави и щастливи! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Горещо препоръчвам тези хора - www.газов-инжекцион.com

 

При мен - безпроблемни 5 години и 150000+ работа на газ, само със смяна на филтри.

 

Препоръчвал съм ги на много хора и всички са доволно.

 

Успех!

Мерси колега, ще ги попитам за варианти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Може ли да ми дадете някакви координати на Иво Ленков, телефон или имейл моля :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги, моля Ви дайте ми телефона на Иво Ленков . Толкова ли е сложно ?

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Написах в гугъл каравелгаз и чета :

https://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=16770

 

За Пловдив набарах едно момче, върши много хубава работа. Но на столичани им е далеч :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...