Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Galant Rulezzzz Forever


Препоръчано мнение

  • Admin

Galant Rulezzzz Forever! :rulez:

Чарли и Ставрев.

Ела сега да видиш как кара охраната!

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3wkkQVTdWyQ&feature=channel&list=UL

 

Благодаря на Ицо за клипа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Galant Rulezzzz Forever! :rulez:

Чарли и Ставрев.

Ела сега да видиш как кара охраната!

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3wkkQVTdWyQ&feature=channel&list=UL

 

Благодаря на Ицо за клипа!

 

Поне да беше шестак и аванс, а то, обикновен... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей тъкмо тая сутрин и аз смятах да пусна тема, дали някой го е забелязал, ама ме изпреварихте :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне да беше шестак и аванс, а то, обикновен... :D

Как ще е обикновен , като е комби ! :D Супер ! :icon_clap: Галанта е непреходен автомобил и след 15 години ако има живи машини до тогава пак ще гледаме филми с тях сигурно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Според мен идеята на филма, освен баналния сюжет е да се покаже "лъскавина". Тоалети, гримове, луксозни коли и къщи, молове и т.н.

Присъствието на 14 годишен модел, дори за няколко секунди е малко фенски гъдел за нас!

Галанта е религия! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че в същия епизод имаше и друга сцена с този фотомобил. Смрачаваше се и даваха една предница със светещи фарове. Заприлича ми на галантен мицубиш от преди фейслифта.

Понеже вкъщи жените си говореха точно в този момент (от 26-секундното видео) ми се причу "Ела да видиш как карам галант", хахахааа. А ти било ... как кара охраната. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти мълчи да не ти изтряскам един BAN Forever! :lol:

 

Хи-хи, не можеш! :icon_dance:

Защото съм карал най-хубавия Галант и съм му все още голям фен, ето затова! :icon_thumbup:

Вместо да ме направиш почетен член... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи-хи, не можеш! :icon_dance:

Защото съм карал най-хубавия Галант и съм му все още голям фен, ето затова! :icon_thumbup:

Вместо да ме направиш почетен член... :icon_hmm:

 

По-добре си избери друга титла,че тази води само до спорове :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще видите как се продават галанти комби вие

 

Който разбира тук се спира. При заинтересовани пишете :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме навиете да си взема един GALANT

 

По-добре недей, че после е много трудно да си намериш нова кола. Като някаква фатална жена са тия Галанти.

Само БМВ може да се мери с Галант, и то петица или шестица, останалите коли на тази земя не стават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Вместо да ме направиш почетен член... :icon_hmm:

Не може, тази титла дразни много някои от членовете и я премахнаха ...

Виж, ако искаш доктор хонорис кауза, няма проблем ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен идеята на филма, освен баналния сюжет е да се покаже "лъскавина". Тоалети, гримове, луксозни коли и къщи, молове и т.н.

Присъствието на 14 годишен модел, дори за няколко секунди е малко фенски гъдел за нас!

Галанта е религия! :rulez:

 

......а и самият "Чарли"- Асен Блатечки е голям JDM-фен (виждал съм го с eclipse 1G ,eclipse 2G и honda prelude),може би идеята за galant-a е негова ! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне да беше шестак и аванс, а то, обикновен... :D

Че той и шестака си е обикновен ...Виж шестак с два вентилатора ,вече е по-необикновената работа... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че той и шестака си е обикновен ...Виж шестак с два вентилатора ,вече е по-необикновената работа... :D

 

Тихо, да не изляза от транса, че ще пусна пак лайномета срещу ММС. :)

Таман съм се кротнал да пиша хубави неща, и вие сега ме убеждавате че имало и по-хубави Галанти и моя, покойния. Има, ама друг път! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

вие сега ме убеждавате че имало и по-хубави Галанти и моя, покойния. Има, ама друг път!

Има зер, моя :P :P :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има зер, моя :P :P :P

 

Абе сто на сто има нещо с което е по лош от моя! :icon_dance:

Като изключим разбира се факта, че моят се редуцира до куб с размери 40х40х40см. Но нека се абстрахираме от тази неприятна подробност и да приемем, че той все още съществува. :icon_blush: :icon_crying: :icon_hmm:

Редактирано от aga
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе сто на сто има нещо с което е по лош от моя! :icon_dance:

Като изключим разбира се факта, че моят се редуцира до куб с размери 40х40х40см. Но нека се абстрахираме от тази неприятна подробност и да приемем, че той все още съществува. :icon_blush: :icon_crying: :icon_hmm:

 

Добре бе аджаба, тука хората си ремонтират скоростните кутии, там у Австрията не ги ли правите? Ако не ти се занимава и ти е скъпо, продай го Галантния, но след дълги години лоялност да го направиш на кубче ... не си фен, не си и бил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе аджаба, тука хората си ремонтират скоростните кутии, там у Австрията не ги ли правите? Ако не ти се занимава и ти е скъпо, продай го Галантния, но след дълги години лоялност да го направиш на кубче ... не си фен, не си и бил.

 

Ми аз го продадох... на БМВ :icon_thumbup: Купиха го изключително изгодно, на цената му отпреди 2 години. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се придържаме към естеството на темата, ами винаги започваме да насочваме постовете си в друга посока, в повечето случаи неприятна!?

Колега АГА,виждам, че броя на постовете ти е достоен за уважение, не съм имал честта

да ги прочета всичките, но с посоченият по долу цитат,

Тихо, да не изляза от транса, че ще пусна пак лайномета срещу ММС. :)

трудничко ще ме накараш да гледам сериозно на твоето присъствие във форума от тук нататък.

Прости ми ако преценката ми е грешна. Поздрави! :rulez:

Редактирано от iskrata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я се вземете в ръце и малко по-сериозно ! Все едно всичките ще карате цял живот само Мицубиши и все едно това са най-мега уникалните автомобили на света...Купчина ламарина и рециклирани бъркалки от кафе, като всички останали боклуци и са създадени да ни служат, не да ги превръщаме в религия и да си образуваме отношения заради тях...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...