Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Galant Rulezzzz Forever


Препоръчано мнение

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
А можеш ли да гарантираш същото за хората които питат или просто това е за теб лично ? Защо разсъждаваш само според твоята гледна точка ? Всички хора ли са като теб ? Точно това е налагане на мнение, да преценяваш според себе си единствено и да се мъчиш да убедиш останалите, че си прав, без да се съобразяваш, че хората са различни . Трябва да се мисли малко по-глобално. На мен пък подобни мнения биха ми били полезни преди 7 години и не само на мен...
По-добре е винаги да се даде повече информация и хората да имат възможност да направят сравнение и избор, а не да стигнат до изводи от собствен опит в последствие...Ако си технически грамотен и наистина знаеш какво искаш, обективните мнения само ще са ти от полза. :)
Дали не ми прави впечатление ??? За 7 години всяка пета тема ми е дежа -ву... :D И да, точно защото в доста от старите теми има, ау това е супер, онова е супер, :mitsu-smiley: е най-здравата кола, Галант :rulez: и т.н. и почти никаква обективна информация хората отново задават въпроси. Всъщност и да са пълни с информация, някои просто ги мързи да търсят.... :icon_n_king:
Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Кажете, ще го бъде ли Галант или не и трябва ли да пращаме петиция до ММК ? :help:

 

Ц... няма да го бъде. Имах надежди докъм 2009 година... Нямат пари ММС за такива коли.

 

Има една грозновата на пръв поглед, но кефеща кола на име Hyundai Genesis Coupe. 3.8 V6, 303 коня... И не напразно: V6 двигателят на последният модел е с лицензирана GDI технология на Мицубиши, вероятно и останалото е дериватив на Мицубиши, 4 цилиндровият турбо е като на Мицубиши Ево Х, същата платформа (ДаймлерКрайслер, Хюндай, Мицубиши). 6 скорости ръчни и 6 степени немски автомат на ZF, Brembo спирачки, Limited slip differential. 0-100 под 6 секунди. Ей тва е. Кожените седалки са перфектни. Специално загубих половин час да я гледам тази кола на живо :) Да речем, че това е новият Галант :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...