Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Galant Rulezzzz Forever


Препоръчано мнение

Незнам фенството,но аз навремето бях запленен от галанта,както може би всеки един от притежаващите този модел.....С времето обаче тази тръпка започна да изчезва до момента,в който го продадох...и не съжалявам...Аз все пак съм върл почитател на японските коли и това е FOR LIFE! Марката ме запозна с много нови и приятни хора,с които станахме добри приятели и се надявам занапред да е така... Чест и почитания на всички :rulez:

Сега ако си вземеш пак един такъв, ще видиш колко бързо ще претръпнеш............твоя го виждам чат пак .........

А за "феновете ".................хм, :icon_hmm: май сте позабравили какво щастие сте изпитвали когато сте карали Галант............!!!Май сте забравили как с удоволствие сте сипвали бензин ,въпреки неговата цена.....!!!Май сте позабравили когато сте го оставяли паркиран пред блока/къщата/супермаркета............и сте се обръщали назад да го гледате......!!!Май сте позабравили как са ви гледали отстрани ,...........!!!

Аз съм имал 6 Мицубишита(не ги сменям често като Опели примерно , иначе до сега да са били поне 10) и надали ще ги сменя за някоя друга марка ...........4 Галанта (Е15А,Е33А,Е54А,ЕА2А) един Грандис и един Еклипс 3 генерация.........и в момента дърва 2 от тях........още много неща имам на :mitsu-smiley: ,като климатик, часовник, телевизор и други ,по дребни неща.........аз лично си оставям фен ,дори и да подкарам друго ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Бе ти ми звънни на вратата ненадейно, пък било то и надейно - доволен ще останеш! Голяма ми е челядта и не обичам да ходя на гости, че жената не шофира, ама пък да знаеш как обичам да посрещам! Пък каквото Бог дал, гладни и жЪдни - не сме останали! Пък шетам, пък угаждам.....

Ама жената реже салатата в знак на уважение..... Нали ти казах, че от нея ми е по-сладка :-)

 

Аз когато съм ходил до Сф с преспиване - доволен съм оставал....и пак ще остана следващия път , понеже отивам при човек и ме посреща като цар... :)

И 'бат Светлго и той ме посрещна като по книга... :)

...уважението към човека е важно, не модела на нашата любима марка, която кара...:)

Аз съм си фен и на МАЗДА-та която имам, още една прекрасна японска кола...това правили ме по-лош фен на МИЦУБИШИ?

НАЗДРАВЕ, и да не се кахърите за неща които не зависят от вас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако си вземеш пак един такъв, ще видиш колко бързо ще претръпнеш............твоя го виждам чат пак .........

А за "феновете ".................хм, :icon_hmm: май сте позабравили какво щастие сте изпитвали когато сте карали Галант............!!!Май сте забравили как с удоволствие сте сипвали бензин ,въпреки неговата цена.....!!!Май сте позабравили когато сте го оставяли паркиран пред блока/къщата/супермаркета............и сте се обръщали назад да го гледате......!!!Май сте позабравили как са ви гледали отстрани ,...........!!!

Аз съм имал 6 Мицубишита(не ги сменям често като Опели примерно , иначе до сега да са били поне 10) и надали ще ги сменя за някоя друга марка ...........4 Галанта (Е15А,Е33А,Е54А,ЕА2А) един Грандис и един Еклипс 3 генерация.........и в момента дърва 2 от тях........още много неща имам на :mitsu-smiley: ,като климатик, часовник, телевизор и други ,по дребни неща.........аз лично си оставям фен ,дори и да подкарам друго ..........

 

Неее...! Нищо от тази емоция не ми е чуждо. Но мисля, че е нормално този период да се изживее. Сега и два чисто нови Галанта да ми дадат, тази емоция няма да я имам, просто защото съм минал по този път. Като срещна някъде Галант на пътя, нещо ми трепва отвътре... но не искам връщане назад.

 

Смени думата "Галант" с "фатална жена" и нещата ще се изяснят. :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за пластмасата и ламарината го отвърдят собствениците на 116, които не искат да си признаят, че при равни други условия (дилърски, сервизни и пр) биха избрали да платят 10 000 Евро по-малко за Лансър. И сега го осукват по килифаревски....

Що се отнася до осъзнатия избор при покупката на автомобил - имах предвид, че като ме попитат какво искам от една кола - не казвам "да е червена". Знам за какво ми трябва, знам каква работа очаквам от нея да свърши, колко багаж да събира, запознат съм със сервизирането й и така. И не си купувам автомат, след което да лея сълзи като вдовица.............. (знаеш продължението)

Що се отнася до летвите, драги ми смехурко, все си мисля, че не ти е работа да ръсиш акъл напред-назад, без някой да ти го е поискал. Успявай си, бъди здрав, радвай се на живота, желая ти го от все сърце, но ако имаме нужда от психо-анализа - ще си потърсим специалисти. Големи европейци станахте, държите се като Европейската Комисия.... Видите ли, ние пък ви казваме, че ето така е правилно.

 

Ние пък обичаме ракията със салата. Ако може в салатата доматите да са селски, босилекът да съм си го отгледал сам, зехтинът да е испански, а лукът - червен! И особено държа жената да ми я нареже, повече ми се услажда тогава.

 

Роско, ние тук наричаме ракията правилно - шнапс.

Вие защо неправилно използвате думата "ракия"? :D :D

 

Сега ще ти обясня защо съм избрал 116-ка - защото така е правилно! :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, ние тук наричаме ракията правилно - шнапс.

Вие защо неправилно използвате думата "ракия"? :D :D

 

Сега ще ти обясня защо съм избрал 116-ка - защото така е правилно! :) :)

 

Ами батко,пий си шнапса и не ни казвай,да не си пием ракията,по ни е вкусна от префърцунените евро питиета,анадаъм му ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще ти обясня защо съм избрал 116-ка - защото така е правилно! :) :)

Една малко корекция "защото така е правилно" за Теб!

А това 116 за странични прозорци чуло ли е или тези микро процепи са прозорци ?

Не се заяждам!!! Но не е редно да убеждаваш никои кое е по-добро и разумно сподели Твоето/субективно/ мнение :good:

Примерно за BMW 1 Series C-segment сравнен с моя ~15 годишен Opel Omega B E-segment executive cars за мен BMW-то отварям багажника и го товаря връзвам капака на багажника с тел и готово :) Имам предвид че е малка кола...

Дали и ти си съгласен с моето мнение ..че опела е по-добър и правилен избор от новото 116 ....Не мисля....дали мога да те убедя че аз съм прав.....Неееееее

Същото е с Галант-сектантите не може да ги убедиш :good: и въпреки че споменавам друга марка :rulez: защото е :mitsu-smiley:

Редактирано от lancer4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами батко,пий си шнапса и не ни казвай,да не си пием ракията,по ни е вкусна от префърцунените евро питиета,анадаъм му ?

 

Абе вие чувство за хумор нямате ли бре?? :icon_thumbup:

Много изнервен форум!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Няма лошо да си кажеш, но аз не знам защо защитаваш нещо, което никой не напада...

 

 

 

Защитавам нападките по марката :mitsu-smiley: .А това ,че ти не разбираш какво искам да кажа е друг въпрос(нормално е при такъв вид диалози ).Ако беше на 4 очи щеше да ти е по ясно. Защитавам японските производители (в частност :mitsu-smiley:) защото с времето са се доказали.Нали точно за това е темата,за фенството.Фенове или не ,хората които разбират и правят доработки на автомобили ,продължават да избират точно япоснки марки.Не се отрича и избора на американските масъл карс(но там всичко е заради опита им в годините с големите кубатури и здрави автоматици за драг).

Редактирано от bonevsy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз когато съм ходил до Сф с преспиване - доволен съм оставал....и пак ще остана следващия път , понеже отивам при човек и ме посреща като цар... :)

И 'бат Светлго и той ме посрещна като по книга... :)

...уважението към човека е важно, не модела на нашата любима марка, която кара...:)

Аз съм си фен и на МАЗДА-та която имам, още една прекрасна японска кола...това правили ме по-лош фен на МИЦУБИШИ?

НАЗДРАВЕ, и да не се кахърите за неща които не зависят от вас.

Ти ми ела, пък за другото - знаеш...... Сърце да е широко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не мога да гласувам с копчетата под мненията?

При мене става да се гласува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не мога да гласувам с копчетата под мненията?

 

 

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Щото не си сектант вече.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

aga, какво ти се е случило на Галанта, та си се отказал от него?

 

Това което ти се случи и на теб, но не те отказа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

aga, какво ти се е случило на Галанта, та си се отказал от него?

 

Той се отказа от мен.

Японецът проектант да вземе да си направи едни харакири. Мицубиши и Айсин нещо не са се разбрали колко да е дълъг валът от скоротите, нито за качеството на стоманата на торка. Баси японското качество. Както и да е - отсвирих ги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той се отказа от мен.

Японецът проектант да вземе да си направи едни харакири. Мицубиши и Айсин нещо не са се разбрали колко да е дълъг валът от скоротите, нито за качеството на стоманата на торка. Баси японското качество. Както и да е - отсвирих ги.

 

Всичко това само заради една счупена скоростна кутия :icon_hmm: ......След втория път претръпваш бре :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това само заради една счупена скоростна кутия :icon_hmm: ......След втория път претръпваш бре :rofl:

Баф, тия кутии са консуматив, стига сте ги обсъждали... Не знам що в Австрия толкова скъпо ги дават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха, адаш, как да не ги дават скъпо, нали все някак трябва да си продадат 116-ките :-)

Така е правилно :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха, адаш, как да не ги дават скъпо, нали все някак трябва да си продадат 116-ките :-)

Така е правилно :-)

 

Няма да си казвам мнението за галантите, четвърти купих преди няколко дни, въпреки него. Но не ми харесва отношението към Aga. Каква причина има да сте враждебни към него?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да си казвам мнението за галантите, четвърти купих преди няколко дни, въпреки него. Но не ми харесва отношението към Aga. Каква причина има да сте враждебни към него?

 

...за някои ГАЛАНТ-а е РЕЛИГИЯ, и може би заради това.... :)

П. С.: нека пристрастията ни към определен модел, да не повежда темата в грозна посока... МОЛЯ! :)

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, дайте да не се правим на великолепни... Знаем си се. Бог е дал право на избор, та ние ли да се правим по-големи от него?!?! Всеки си шета на акъла. Занасях се достатъчно по темата, нека всеки се чувства доволен от избора си и да е щастлив! Шнапсът на мен ми е слаб, доматите в Австрия нямат нищо общо с розовите тук, на парите на 116 бих си взел АСХ, ама това е за мен ;-)

Всеки си прави избор. Дайте да уважаваме изборът на другите. Може да е нелогичен, може да е неразумен в нашите очи, но си е личен, това е. Може пък това да прави човекът щастлив, а щастието и удовлетворението са индивидуални усещания.....

 

Виж, Ага, това е правилно. Едно за теб, друго - за мен, трето за друг.... Няма нужда нито от обяснения, нито от извинения, нито от убеждаване в собствената ми/ти правота...

 

Мен така ме кефи - е напълно достатъчно - няма значение какво. И никой няма право да отнема кефа на друг, да го спори, никой.... Няма и защо да се обяснява лично решение - то си е лично!

Пак казвам - бъди жив, бъди здрав!

Всичко друго е фон!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да си казвам мнението за галантите, четвърти купих преди няколко дни, въпреки него. Но не ми харесва отношението към Aga. Каква причина има да сте враждебни към него?

Писах друг пост, докато ти си писал този, но ако трябва да синтезирам - постовете му в тази тема и в една друга - ако ги прочетеш - обзалагам се, че ще рзбереш. Нищо лично, разбира се. Момчешки работи.....

 

Каквото почукало - такова се обадило :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да си казвам мнението за галантите, четвърти купих преди няколко дни, въпреки него. Но не ми харесва отношението към Aga. Каква причина има да сте враждебни към него?

Твоето мнение за тях е ......."кекави" :lol: ..........само аз ли съм попаднал на Галант ,който за 7 години експоатация вече и не знам вече колко км. съм правил ремонти ,които ще ми стигнат пръстите на едната ръка да ги изброя........не вярвам да съм само аз.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, дайте да не се правим на великолепни... Знаем си се. Бог е дал право на избор, та ние ли да се правим по-големи от него?!?! Всеки си шета на акъла. Занасях се достатъчно по темата, нека всеки се чувства доволен от избора си и да е щастлив! Шнапсът на мен ми е слаб, доматите в Австрия нямат нищо общо с розовите тук, на парите на 116 бих си взел АСХ, ама това е за мен ;-)

Всеки си прави избор. Дайте да уважаваме изборът на другите. Може да е нелогичен, може да е неразумен в нашите очи, но си е личен, това е. Може пък това да прави човекът щастлив, а щастието и удовлетворението са индивидуални усещания.....

 

Виж, Ага, това е правилно. Едно за теб, друго - за мен, трето за друг.... Няма нужда нито от обяснения, нито от извинения, нито от убеждаване в собствената ми/ти правота...

 

Мен така ме кефи - е напълно достатъчно - няма значение какво. И никой няма право да отнема кефа на друг, да го спори, никой.... Няма и защо да се обяснява лично решение - то си е лично!

Пак казвам - бъди жив, бъди здрав!

Всичко друго е фон!

 

Ами хайде де, прилагай на практика теорията :)

Аз казах ли една дума накриво за твоя Рънър, бе Роско?

Сън не те хвана да ми плюеш беемвенцето, за което само бегло писах че харчи 4 на 100 и нищо повече. Ама що съм го бил взел това, а не Лансер. Ми щото така, що. Ама било лошо, било грозно, било скъпо, малки му били прозорците, би ем трабъл било... Ти и още двама трима :mitsu-smiley: фенове много навътре го взехте :) Хайде толерирай ми избора де! Не те карам да ми го признаеш :) И спри да пишеш за други марки във форума. Тук аз карам Колт 1.1! :D

 

Егати глупостите! :D Някакви луди все едно си пишат :)

Редактирано от aga
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...